Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čudo u Rudovcima: Bogorodica na kori drveta!  (Pročitano 9239 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ne kazem da Božji zapovest nije razjašnjen nego da ljdima i njihovom umu to nije shvatljivo, oni znaju na pamet sve zapovesti ali to ostaje nerazjasnjeno, naravno bez vere ali videces da se ovde pominje slepo verovanje a i istorija je mracna bas zbog takvih verovanja. I ako mozes da nam pojasnis sta si mislio time "Svako i sa malo razuma vidi o čemu se radi."?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
A koliko to treba neko da bude pametan,inteligentan i razuman da shvati šta znači nekoliko reči u Božji zapovest "Nemoj se klanjati slikama, niti im služi". Ja mislim da bi i malo dete to mogao odmah shvatiti,a ne odrastao čovek.
Pa i Mojsijev narod u zlatno tele nisu gledali idola,već Božanstvo,zato su iz navira emocija i napravili to zlatno tele.I jeli to Mojsije razumeo?
Uzeo ploču od deset Božjih zapovesti što dobio od Boga, i slupao u to zlatno tele.Kada bi Mojsije sada bio živ,i video da slično činite kao njegov narod,ja mislim da bi potražio ovu drugu ploču što je dobio od Boga,i sada bi to razbio na vašoj glavi.
A reč "Svako i sa malo razuma vidi o čemu se radi." sam mislio,da je vrlo očigledno da se radi o namernom ignorisanju druge Božje zapovesti sa vrlo različitim izgovorima,i namerno kršenje istog.
« Poslednja izmena: 15. Avg 2008, 18:01:31 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ja sam isla danas da vidim sta se to pojavilo ispod kore starog jasena, i videla sam lik Majke Bozije.  Videli su je svi koji su dosli tu.  Kada stanete ispred Nje nazire se lik, a kada je snimite vidi se jasno Bogorodica.  Prvo treba videti, pa komentarisati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Nije stvar u komentarisanju toga.Već dali je neko pravi Hrišćanin koji sledi zapovesti Božje,ili je antihrišćanin koji ignoriše,gazi i krši zapovesti Božje,pa umesto da nalazi živog Boga u sebi,Boga traži u slikama i raznim čudima,koji nisu ni pravo čudo,već nameštaljka kako bi prevarili vernike i ponovo namamili ljude u crkvu,pošto crkva mnogo gubi vernike.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ima li neko sekiru? Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ma džabe i da isečeš drvo.Neki sveštenik ili vernik šaljivdžija će opet nacrtati to na neko drugo drvo kako bi varali narod,i počeće opet grozničavo klanjanje.
Ako već hoćemo da vidimo čudo,meni je najveće čudo kako dva bratska naroda po veri,Rusija i Gruzija se kolju.I jedna i druga zemlja su poznati kao veliki pravoslavni vernici.To je veliko čudo, kako narod iste vere se ubija.To je meni veće čudo od ovoga.Možda kako ovde krše drugi zapovest,tako mora tamo da se krši i zapovest ne ubij.Možda zato se zove istinska vera.Ili ceo slučaj da nazovemo izolovanim slučajem kako ta vera ima naviku da pravda teške ispade.
Da nazovemo ponašanje 99% vernika koja gazi zapovesti Božje,izolovanim slučajem i rešena stvar.
« Poslednja izmena: 18. Avg 2008, 22:17:22 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Bravo pirox na zapazanju, to je zato sto su ljudi 100 godina bili pod velom komunizma, a onda je dosao kapitalizam koji veruje u boga ali ne da da se mesa u ekonomiju, kako god da obrnes izgleda da su svi pobegli od bozijeg puta.
« Poslednja izmena: 18. Avg 2008, 23:50:23 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Neko vidi bogorodicu u kori drveca,izvesni gospodin iz amerike vidi seks-poruke u diznijevim crtanim filmovima...svako vidi ono o cemu mnogo razmislja  Smile
Mnogo "gospodina" vidi sex,rasizam,nasilje i uvrnute poruke i vrednosti u Diznijevim crtaćima.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 443
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Mnogo "gospodina" vidi sex,rasizam,nasilje i uvrnute poruke i vrednosti u Diznijevim crtaćima.

Meni je mala sirena seksi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Black mamba

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 
Što je babi milo to joj se i snilo Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.