Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čudno registrovanje dolaznih poziva iz inostranstva sa 062 prefiksom?!?  (Pročitano 19602 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Kad reče preusmeravanje poziva, moguće je najverovatnije da se radi o rutiranju poziva preko Voip-a iako su ti "062" navodni brojevi aktivni na koje može da se zove ....
Ko bi ih znao šta i kako muvaju ...

Čudi me da niko nije imao sl. primere do sada ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Pa meni je prvo palo na pamet da je u pitanju voip/skype,i neka zavrzlama oko toga,ali sam pretpostavio da bi to i naveo kao parametar,pa nisam ni spominjao tu mogucnost,jer ti rece da su pozivi obavljani sa fiksnog i mobilnog,a ne putem voip-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 160
Zastava branicevski okrug
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony N95
Sad se setih,kod Telenora se i dan-danas naplacuje sms poruka za proveru stanja na postpaid broju(kod Telekoma je naravno za dz),i to 5 dinara po poruci - e to je za mene pljacka!

koliko znam na telenoru postoji servisni kod *311# za proveru trenutnog stanja
i *411# za preveru zadnjeg racuna
naravno besplatno
nemam monogo postova al uzimam sebi za pravo da većina ovde koristi mob za sms ili gprs
a ne za ono zašta je namenjen za razgovor (čast izuzecima)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC ONE
Cigla to se isto dešava mom kolegi (Telenorov korisnik) kad ga zove prijatelj iz nemačke sa mobilnog - izbacuje mu 062-xxxxx , bio sam prisutan i mislio da zeza , međutim stvarno izbaci broj 062 bez ikakvog prefiksa ...  to  je verovatno neki dogovor - muljaža Telenora i ostalih operatera , neki tarifni paketi - trange&frange ...
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Sad se setih,kod Telenora se i dan-danas naplacuje sms poruka za proveru stanja na postpaid broju(kod Telekoma je naravno za dz),i to 5 dinara po poruci - e to je za mene pljacka!

koliko znam na telenoru postoji servisni kod *311# za proveru trenutnog stanja
i *411# za preveru zadnjeg racuna
naravno besplatno
nemam monogo postova al uzimam sebi za pravo da većina ovde koristi mob za sms ili gprs
a ne za ono zašta je namenjen za razgovor (čast izuzecima)
Nisam te bas ukapirao,ali cini mi se da si hteo da odbranis Telenor.Ne radi se o tome koji jos nacini postoje za proveru stanja,vec sam konkretno spomenuo nacin putem sms.I,posto je offtopic,necu nastavljati raspravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Rock'N'Roll

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6680; N82
izgleda da sve sto ide preko satelita usled preopterecenosti dobije prefiks 062 ista je situacija kod mene i to odavno dok je bio Mobtel a i sada dok je Telenor. Pozivi koje primam iz Ugande, Ruande i Konga (vecina) su 062 xxxxxxx a kad se pozove taj broj ili kaze da broj nije u funkciji ili da je stavljena zabrana na dolazne pozive ili zvoni u beskraj bez prekida od strane operatora (centrale). Mozda dva puta u zivotu mi je pisalo ko me zove iz tih zemalja. ili pise unknown ili hiden ili 062,...
BRUKA
IP sačuvana
social share
pitaj sta ti treba
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pozdrav svima
javljam se iz okoline Požarevca.
meni se isto ovo dešava vec mesec dana
zove me prijatelj sa fiksnog i sa mobilnog iz Italije i broj počinje sa 062 itd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Isti slucaj i kod mene.Pozivi iz Italije svi 062.Zvao ja Telenor ali devojka u call centru nema blage veze sta bi moglo biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S4 mini duos
Bivsi Mobtel je to isto radio - rutirao je internacionalne pozive preko voip-a(mislim da su isli preko verata). Takvu pojavu sam primetio jos davne 2002 godine kada sam dobijao pozive iz SAD od jednog druga koji je tamo otisao da radi a izlazio je 0638xxxxxx broj. Telenor je sada poceo da radi isto - stos je u tome da se za odlazni saobracaj iz srbije zaobidje medjunarodna centrala Telekoma i da se razgovor naplati kao da ide regularnim(skupim) putem a u stvari ide preko voip-a(jefino ali i losiji kvalitet razgovora koji se primecuje kao kasnjenje reci).
« Poslednja izmena: 10. Jun 2007, 00:57:54 od Dr Darko »
IP sačuvana
social share
350 grama sa sirom i jogurt. Smile
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Bivsi Mobtel je to isto radio - rutirao je internacionalne pozive preko voip-a(mislim da su isli preko verata). Takvu pojavu sam primetio jos davne 2002 godine kada sam dobijao pozive iz SAD od jednog druga koji je tamo otisao da radi a izlazio je 0638xxxxxx broj. Telenor je sada poceo da radi isto - stos je u tome da se za odlazni saobracaj iz srbije zaobidje medjunarodna centrala Telekoma i da se razgovor naplati kao da ide regularnim(skupim) putem a u stvari ide preko voip-a(jefino ali i losiji kvalitet razgovora koji se primecuje kao kasnjenje reci).
Prvo racionalnije objašnjenje ... Smile
No, drago mi je da ima sve više korisnika sa istim problemom tj., iskustvima! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.