Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:06:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cudno ponasanje forumskih licnosti 8)  (Pročitano 13613 puta)
23. Sep 2011, 16:10:38
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Browser
Chrome 14.0.835.186
Neko vreme vec, kopka me jedna stvar koju nikako ne mogu da razlucim odnosno da razumem. Naime radi se o cinjenici da postoji veliki broj clanova foruma sa ogromnim brojem poruka koje se svode na citiranja nekih drugih besmislenih postova ili na samostalno pisanje besmislenih postova.

Deo foruma pod nazivom lobotomija je mesto gde je tako nesto najuocljivije ali i na drugim delovima foruma se moze primetiti. Naveo bih primer kada dve osobe napisu 100+ poruka sta misle o poDpisu one druge osobe. Dobro to i nije tako strasno, ono sto meni vise upada za oci je citiranje. Kada npr dodje jedna osoba na temu i prokomentarise nesto sto nema veze sa istom, pa onda dodje druga osoba i citira to isto i ostavi takav post. Ajde da to radi jednom nego to radi konsantno. Da ne sirim dalje pricu nadam se da ste shvatili sta sam hteo reci.

Druga stvar koja upada za oci su kratki zagonetni postovi. Kada to rade administratori odnosno administrator Anea onda to moze da se objasni njenim poslom da forum ucini zanimljivijim i da podstakne diskusiju. Posle svakog njenog takvog posta sledi jos 30 koji joj objasnjavaju da nesto tako ne treba da radi sto naravno godi forumu. Ovde nisam hteo da pricam o tome nego sam hteo da pricam o cinjenica da to rade i drugi ljudi koji nemaju apsolutno nikakvu korist od toga sto rade. Ostavljaju se zagonetne poruke posle kojih se misteriozno nestaje u vidu vetra a ljudi koji su to procitali ostaju zbunjeni jer ne mogu da shvate sta je pisac hteo da kaze. Postoje odredjene osobe koje to rade neprestano i koje svakim danom postaju sve smesnije.

Treca stvar koju bih voleo da pomenem su insinuacije ili price. Zasto ih ovde ima toliko i zasto ljudi nemaju obicaj da se svom virtuelnom prijatelju obrate direktno nego uvek iza ledja Smile

Voleo bih da cujem vasa misljenja o ovim fenomenima burek foruma Smile

Izvor: Orfanelinov trenutak dosade Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Samsung Galaxy S III
malo mi falilo da otvorim slicnu temu...

gledam one offtipic cure kako superspamerski oftopicare po cijeli nesretni dan... i ne mogu da se nakrstim...



odnosi se na prvu .. stvar..
ovo ostalo nisam ni citao..  nije mi dovoljno zanimljivo...  Smile



« Poslednja izmena: 23. Sep 2011, 16:21:13 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Pa koje je tvoje misljenje zasto je to tako? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Samsung Galaxy S III
Pa koje je tvoje misljenje zasto je to tako? Smile

manjak seksa valjda, problemi iz djetinjstva.. pojma nemam

zivot pise drame..
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Ne bih rekao da je do nedostatka sexa, evo ja imam trenutno taj problem pa ne pisem besmislice po forumu Smile Smile (fore na svoj racun umeju da budu simpaticne) Smile

Izgleda da necemo uspeti da dokucimo razloge Smile Mislim, ja mogu da razumem da se sedi na forumu i da se radi nesto kreativno ili nazovi interesantno. Al ovo ne mogu da uspem da provalim zbog toga pitam vas ostale mozda ste pametniji od mene Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Ja volim da pisem nebuloze  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Samsung Galaxy S III


Ne bih rekao da je do nedostatka sexa, evo ja imam trenutno taj problem pa ne pisem besmislice po forumu Smile Smile (fore na svoj racun umeju da budu simpaticne) Smile

Izgleda da necemo uspeti da dokucimo razloge Smile Mislim, ja mogu da razumem da se sedi na forumu i da se radi nesto kreativno ili nazovi interesantno. Al ovo ne mogu da uspem da provalim zbog toga pitam vas ostale mozda ste pametniji od mene Smile
Evo ja sam pametniji od tebe i pojma nemam.. moracemo da sacekamo Crowa.

Razgibao sam ti malo temu, odem sad...
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Ne bih rekao da je do nedostatka sexa, evo ja imam trenutno taj problem pa ne pisem besmislice po forumu Smile Smile (fore na svoj racun umeju da budu simpaticne) Smile

Izgleda da necemo uspeti da dokucimo razloge Smile Mislim, ja mogu da razumem da se sedi na forumu i da se radi nesto kreativno ili nazovi interesantno. Al ovo ne mogu da uspem da provalim zbog toga pitam vas ostale mozda ste pametniji od mene Smile

Ja sam pametnija   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Boy ...G i v e    m e   n a m e s? Smile

Smile

A sta da ti kazem Orf....pricati iza ledja je staro koliko i prostitucija. Dati kazem...opletem po clanovima sa drugim clanova - i te kako. I to skoro 99% ljudi (citaj zena ) ovde rade  Smile

A lobotomija? Majke mi ...ja tamo ne idem jer se vidi da tasmo postuju 3 coveka i to jedan sa drugim iako se to ne sme raditi  - nije tema. Onda ih brisu. Pa sve tako ispocetka.

Iskreno - boli me dupe za sve one koji se ponasaju drugacije od mene, i za one koji se ponasaju isto.

Mozda sam ja malo luda, malo -kazem! Ali ja komuniciram sa vrlo malim brojem ljudi, ostale podjebavam , i ide mi dobro. Zasto? Jer sam losa osoba i uzivam kad se stvori ekstra podjebacka situacija , naravno jedan na jedan. Na ravne casti, posteno. Ali....toga i nema vise.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
ti što ostavljaju misteriozne poruke to sam uvek kapirala kako su sa nekim nešto pričali pa mu ostave poruku koja njemu znači a ostali je ne razumeju.

E sad lobotomija kao što samo ime kaže to su igrice ko za malu decu u vrtiću, ali valjda se i kroz takve igrice ljudi upoznaju i zbliže. Ona fora kao ne znam šta da kažem o nauci, politici, društvu, oni tamo se dugo znaju po blablaonicama, ja sad pokušavam da se uključim pa brojim. Onda me primeti neko i pozove u svoju ekipu koja broji neparno protiv druge ekipe koja broji parno pa se tu kao upoznamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:06:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.