Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:15:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crveno, volim te, crveno  (Pročitano 2270 puta)
10. Avg 2009, 10:35:02
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Crveno je boja koju mnoge dame vole, mada je se neke plaše. A muškarci? Neretko ih oduševi kada vide damu u crvenoj haljini ili već u nekoj crvenoj garderobi. Ukoliko već niste, možete da isprobate različite nijanse crvene, iz više razloga.

Ukoliko želite da budete vitkije, neke od tamnijih nijansi crvene vam mogu pomoći u tome. Naime, te tamnije nijanse upijaju svetlost, i tako, kao i druga tamnija garderoba, stvaraju iluziju vitkijeg izgleda - a, za razliku od tamnih boja, crvena je vedrija i upadljivija, pa vam omogućava da nosite odeću koja vas čini vitkijom a da se pri tom ne osećate kao vrana, kako biste se možda osetile u crnom.

I reakcija okoline na crvenu je drugačija nego na tamne nijanse. Crno neretko šalje signal okolini da želite da se svi drže dalje od vas; crvena ne. Crvena se vezuje za moć, i potrebna je izvesna doza samopouzdanja da biste je nosile - a samopouzdanje poboljšava izgled; čak i ako ima koji kilogram viška, ponosna dama puna samopouzdanja izgledaće dobro i privlačno.

Ne kažemo da treba da se obučete u crveno kako biste okolini delovali privlačno (mada i to može da bude razlog, nema ničeg lošeg u toj želji); crvena odeća bi mogla da učini da se vi osećate bolje. U početku može da bude malo zastrašujuće, ako niste navikle na toliko pažnje, ali jednom kad vidite da vas ne gledaju "kao neko čudo", nije teško opustiti se - i onda vam način na koji vas gledaju redovno popravi raspoloženje.

Naravno, ako vam je crvena boja baš odbojna, ili se u njoj stvarno osećate loše i kao u nečemu što nikakve veze s vama nema, to će se odraziti i na vaš izgled, i na reakcije okoline, pa biste mogle da se osetite još gore. Ali, ako nije takav slučaj, skupite hrabrost i obucite se u crveno (isprobajte prvo za koje nijanse vam se čini da vam najbolje stoje), i uživajte u pažnji. S vremena na vreme, to može da bude jako prijatno.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Pa stvarno znam , neke osobe kojima sjajno stoji crveno.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Obozavam crvenu , crveni ruz ,crvenu maramu i crvene obraze bez rumenila . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.43
mob
Samsung S8
Ja volim crvene hedove. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
Koliko filozofije oko najobicnije boje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 3220
U osnovno skoli sam obozavala crvenu boju i insistirala sam na tome da mi roditelji kupuju garderobu u crvenoj boji: crveni duks, crvene majicice, crvene farmerice, crveni kaput, crveni ranac, peronica itd, posto su bila krizna vremena i vecina stvari se kupovala u madjarskoj, tata je prevrnuo pola Segedina da mi nadje kisobran u crvenoj boji Smile

Sa prelaskom u srednju skolu se menjaja i moj ukus: klonim se crvene boje i kupujem  tamno plave i crne stvari  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
I u osnovnoj i u srednjoj sam bila ovisnik o crvenoj, često sam je nosila, svi su me već zezali da malo promenim kolorit.  Smile

A u poslednje vreme mi je nekako prenapadna, a ne volim tako da izgledam, pa sam prešla na njen opozit - zelenu, maskirnu zelenu, da se stopim s okolinom kad zatreba.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Oduvek sam voleo crvenu boju i imam tonu stvari crvene boje....
« Poslednja izmena: 03. Sep 2009, 20:07:18 od markkko2000 »
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:15:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.