Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnjak: Ilija Grahovac - sahrana oca mu Jove [obavezno]  (Pročitano 4952 puta)
09. Feb 2005, 20:58:17
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ljudi moji ja se ne prestajem smijati.
Jednostavno ne znam odakle da pocnem,slabo se to rijecima moze opisati!  
Al' hajde,pokusacu nekako da objasnim jer ovako sama prica nema smisla,to mora da se dozivi!  

Naime,dogadjaj se desava na koliko sam ja provalio negdje oko Sipovo ili Bos. Grahova. Lik sahranjuje oca,svi se skupili,masa ljudi,sva rodbina je tu,i ona voljena i ona omrazena! Covjek oko koga se vrti cela ova prica,na pocetku ne daje ni malo povoda,da ce ustvari ova sahrana biti jedno remek djelo koje polako obilazi citav region i da ljudi koji su pogledali sve,jos uvijek ne mogu da vjeruju da je to istina.
Nas "glavni junak" Ilija,na pocetku sahrane daje rijec svom stricu,koji odbija da bilo sta kaze,sem "pokoj mu dusi",i iz tih stopa napusta sahranu.E onda na scenu stupa Ilija, bijesan zbog toga i krece...svoju pricu koja traje satima!  
Ja jos uvijek ne mogu da vjerujem kakav je to govor! Idemo od pocetka...prvo prica kako ce da se zamonasi ko Sveti Sava,kako je to ozbiljna stvar,kako on postuje crkvu,kako je on to video svojim ocima,dok su drugi citali iz knjiga,onda u tom trenutku spazi komsiju Peru i na glas ga pozdravlja i kaze da Pero pored njega drzi prodavnicu  onda ide prica o parcelama i geometrima,cija je cija zemlja,kaze kako njegov zahtjev jos nije ovjeren iako je to odavno podneseno u opcinu i geodetski zavod!  
Usput proziva muslimane i ustase,ali da se ne ljute,posto je snimio par njih tu na sahrani. Onda,krece prica o imovini i zaostavstini gdje proziva pola familije,sve striceve i tetke!  
U sred te price,odjednom ulijece sa pricom kako je izasao na konju pred Dodika i pred ostalim predstavnicima visoke delegacije RS-a, pa se onda spomenuo i Karadzic,geometrijski polozaj Vojvodine neka sjekira koju je nosio njegov otac,i naravno arsenal oruzja koji on ima.  U jednom trenutku neko ga prekida u govoru i onda krece ludnica ponovo!   Kaze njima par da napuste sahranu da ne bi on reagovao jer njega niko ne smije da prekida, i kad on kaze tad mora da se sanduk spusti u grob,pa ako treba do mraka,cekace se do mraka.  

Najludje od svega je sto je narod okolo vec poceo da gubi zivce,par njih ne moze vise da ga slusa kako se dere,a Ilija ne da da pocne sahranjivanje dok on ne zavrsi govor.  Najludje je kad krene da urla "Jel ima neko sta protiv mog govora, ajde neka mi kaze u lice ako smije"  Smile.  

Evo klipova, nazalost nisam uspio naci citav materijal na netu. Obavezno pogledajte!


http://www.ultra-serbia.net/video/ostalo/ilija_grahovac/zmaj1.wmv
http://www.ultra-serbia.net/video/ostalo/ilija_grahovac/zmaj2.wmv
http://www.ultra-serbia.net/video/ostalo/ilija_grahovac/zmaj3.wmv
http://www.ultra-serbia.net/video/ostalo/ilija_grahovac/zmaj4.wmv
http://www.ultra-serbia.net/video/ostalo/ilija_grahovac/zmaj5.wmv

Na mail poslao Slavisha.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
Ne radi  Smile
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
true true Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Smile Lock Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.