Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:12:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crna Gora  (Pročitano 16423 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ево и истинског грба Црногорске Православне Цркве

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

CPCv.gif
(26.3 KB, 150x174)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А ево и Поглавара наше Цркве.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Poglavar Crnogorske Pravoslavne Crkve.jpg
(5.19 KB, 150x218)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Pobratime, sedi-jedan!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Оцјењуј ти вас побратиме,нас немој.Доста је нама ваших оцјена и процјена.И убијања и батинања оних који нијесу жењели да Црна Гора изгуби државност и упане у ту вашу утопију тј Јуогславију.Мани се оцјена и процјена.Ја не оцјењујем ваше политичаре-сами себе оцјенише!
Него одмах информација за већину вас који ће овђе лупетат како сам продана душа и шта ти ја знам...,нијесам обожавалац Мила Ђукановића,не а још мање обожавалац опозиције у Црној Гори.Но сам потомак часних Црногораца који су имали  своју Цркву,своју државу,своју националност и грб док је ви неуништисте!
Ви и даље трабуњате како је вама било јер вас прати то проклетство да се мјешате у туђе ствари,да сте љубоморни и проклети један на другога (нажалост).
Ево примјера правог честитог Црногорца који је пропагирао да никако не треба да се изгуби државност Црне Горе и идентитет! Никада себе назвао Србином није!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Komadant Kolasinske brigade Milos Medenica.jpg
(8.39 KB, 226x168)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Не знам како нијесам успео да прикажем слику...? Пробаћу поново


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Komadant Kolasinske brigade Milos Medenica.jpg
(8.39 KB, 226x168)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
На карти Европе из 800-те године видимо Дукљу,државу Црногораца...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Duklja.jpg
(88.86 KB, 1203x960)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Овде ћу вам побратими моји из Србије изнијети дјелове најбитније из Црногорске Историје,њеног настанка идентитета,грба...
Da ne zatrpavamo temu, otvorio sam novu gde cu u nekoliko nastavaka izneti pravu istoriju srpske drzave Crne Gore, za razliku od ovih dukljanskih politickih pamfleta koji veoma malo imaju veze sa naukom koja se zove istorija.

Evo linka:
http://forum.burek.com/index.php/topic,82408.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Овде ћу вам побратими моји из Србије изнијети дјелове најбитније из Црногорске Историје,њеног настанка идентитета,грба...
Da ne zatrpavamo temu, otvorio sam novu gde cu u nekoliko nastavaka izneti pravu istoriju srpske drzave Crne Gore, za razliku od ovih dukljanskih politickih pamfleta koji veoma malo imaju veze sa naukom koja se zove istorija.

Evo linka:
http://forum.burek.com/index.php/topic,82408.0.html

Ti ćeš da meni pričaš o mojoj zemlji? Ti parolašu i naivcu obični? Opet ćeš tamo poturati Srbijanske ideološke laži i podvale.To je beograd i oni koji su mučili i sopstveni narod vazda činio.vazda vi u Srbiji znate tuđu istoriju bolje nego taj narod! Vazda ste vi najpametniji.Za Kosovo ti ja nijesam Kriv no takvi.reko si da me bude sram? tebe je sram,jer tamo zahvaljujući vama Srbi dolje žive kao u getu,hodaju kao zombi,žive bez struje...I ja sam kriv? vazda ste zatvarali oči kada treba istinu da pogledate.vazda ste lagali i busali se u prsa u kafanama uz pjesmu  Vidovdan a danas ne smješ ni da prismrdiš dolje.I ja sam onda kriv jer govorim realno i iskreno.Ne.ne rugam se ja,daleko bilo,ja govorim kako jeste,a ti nijesi čovjek da to priznaš.nastavljaš sa raznim lažima i tumačenjima istorije na svoj način kako  Beogradu paše.kad je Njegoš bio tolika Srbendža što ne pripoji svoju državu vama? Duklja je istorija Crne Gore i ti ni slični tebi je zato i mrze jer se nije zvala Srbija-ne dao bog.Mi znamo ko smo i šta smo.A ti ne prognoziraj referendum jer ste sve prethodne izbore prognozirali pa ućutali po starom Srpskom običaju,la pa se pokrij ušima.Ajde ti na Kosovo junače poitaj a ne gubi vrijeme za tastaturom lupetajući Slobine fraze.Mi nemamo pravo da se mešamo oko Kosova to je vaše pitanje.Stoga ne kurči se tu za računarom no poitaj dolje Srbendžo i brani svoj rod a ne viči iz toplog doma.Jer to je sramota.Ti uživaš tog tvoj narod pati.Sram te bilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Izrode Milogorski, pitao sam te sta trazis u Srbiji kada je toliko mrzis?

Dok su casni Srbi (i iz Srbije i iz Crne Gore) ginuli u pokusaju da odbrane Kosovo, dotle su takve jadare i pacenici kao sto je vas Milo i vi koji ga sledite, zajedno sa nasim prodanim dusama poput Djindjica, pozivali na nastavak bombardovanja dokle god je Milosevic na vlasti. I ti jos imas obraza da nekome nesto zameris? I treba da te bude sramota sto se sprdas i zloupotrebljavas nesrecu i nepravdu nad Srbima! Sta ti to govoris "realno"? Kosovo nam je oduzela sila kojoj realno nismo mogli, niti sada mozemo da se suprotstavimo, a to sto ti u tome vidis nekakav bolesni argument, sto time pokusavas da vredjas Srbe, to govori o tvojoj moralnoj nakaznosti. Da sam takva beda kao ti, reko bih ti da "poitas" malo na Skadar, slavni Crnogorski Grad, odakle su vas(ustvari nas Srbe) Siponje odavno oterale. Radi se o veoma slicnoj stvari, a nazalost takav scenario u buducnosti nije iskljucen ni za ostale delove Crne Gore. Kome cete onda doci da trazite pomoc?

Sta vise cekate sa tim referendumom? Od 2000. godine vise nema "pretnje" zvane Milosevic, pa sta onda cekate? Sto ga niste raspisali godinama unazad? Ko vam to brani?

I odakle ti ideja da neko mrzi Duklju, naprotiv, ponosni smo na nju, kao jednu od najstarijih srpskih drzava. Ni Raska, ni Zeta se nisu zvale "Srbija", smesan si sa svojim nakaradnim tumacenjima.

I nisi mi odgovorio za Njegosa, da li ga smatras navecim i najznacajnijim Crnogorcem? Da li se slazes i da li postujes njegove reci?








IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ti si više no jadan.Ne vrijeđaj a pošto i već vrijeđao sad ću reći što si i ko si ti.Obična budaletina sa lažima i parolama,koja ne priznaje istinu.Ajde na Kosovo već sam ti rekao pa tamo seri o Srpstvu ako imaš muda.Nemaš.Laješ ovđe preko tipki,dok ti braća žive bez struje i u strahu,ne smiju ni na ulicu bez straha da ne dobiju po nosu ili metak.To je tvoj problem koji treba da rešavaš a ne pitanje Crne Gore.To o Duklji kao Srpskoj zemlji pričaj maloj đeci nepismeni jado.Drugo,nego u Vojvodini u Lovćencu su svi Crnogorci osnovali društvo Krstaši i stali pod Krstaški barjak,počinje se sa zidanjem Crnogorske Pravoslavne Crkve,ugovor o zakupu zemljišta je potpisan poodavno.Takođe im se svi Crnogorci iz Vrbasa i okolnih sela pripojiše.u redove im stigli i Crnogorci iz Novog Sada,Beograda,u tim gradovima takođe uskoro se otvaraju kancelarije KRSTAŠA.Svi Crnogorci u Vojvodini bez govora podržavaju svoju Crnu Goru njenu slobodu i nezavisnost.Dosta im je vašeg naturanja istorije iz vašeg ugla.A to zašto se ne vrnu u  Crnu Goru?-ti si pogani šovinistički šupak.Što onda tvoje Srbendže ne izmarširaju iz Njemačke,Amerike,kanade,Australije,Italije... tamo oni mogu da žive kao manjina i rade,i to vam je normalno dok kod vas manjine moraju u pizdu mateinu.postavi ti prvo to pitanje tim Srbendžama u dijaspori pa onda Crnogorcima u Vojvodini i Srbiji.Nijesi realan a tako se ne može jado jadni.Laješ,vrijeđaš a pojma ti nemaš.Stara Srpska posla-laj i napadaj a istinu o izgubljenim zemljama đe živi vlastiti narod (Kosovo) skrivaj i izopačuj.BARJAK VIJU CRNOGORCI ZA KRST ČASTAN STARI BORCI! JHa ne mrzim Srbiju ne dao bog no takvi kao ti ne zaslužuju no istinu i samo istinu.Ne bježi od nje no poitaj na Kosovo spšavaj svoju braću,ne kurči se iz fotelje! Ajde Srbendžo šta čekaš brzo u stroj i odma dolje,ne gubi vrijeme.Džaba ti laprdanje preko računara.Jadni su Srbi dolje sa vama takvima.ja im želim svako dobro,neka ih gospod Bog ćuva,neka se smiluje nad njima i nek im svjetla budućnost dođe.No mi je pun k...c takvih junaka.Takvih ciber huligana i komandosa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:12:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.163 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.