Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čovek u visokom dvorcu (2015,Amazon)  (Pročitano 19702 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Alternativna istorija: Nova serija o SAD-u nakon pobede Hitlera

Nova serija u produkciji Amazona nosi ime "The Man in the High Castle" i prati priču građana SAD-a nakon kraja Drugog svetskog rata.

Ipak, bitna razlika kada su u pitanju druge slične priče leži u tome što se radnja serije odvija u alternativnoj istoriji, tačnije u svetu gde su Saveznici izgubili rat, gde su Hitler i carski Japan odneli pobedu i podelili teritoriju nekadašnjeg SAD-a.

Priča je bazirana na istoimenom romanu Philipa Dicka iz 1962. godine, a uloge tumače Juliana Crain, Frank Frink, Joe Blake, John Smith, Nobusuke Tagomi i drugi.

Producent serije je Ridley Scott, scenarista Frank Spotnitz, a režiju potpisuje David Semel. Premijera je zakazana za 20. novembar putem streama na Amazon Primeu, a prva sezona će doneti 10 epizoda.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2556.0
mob
Motorola 
  Krenulo...


     The Man in the High Castle S01E02 720p WEBRip DD2.0 x264-BTN

     The Man In the High Castle S01E02 1080p WEBRip x264 AAC2.0-RARBG
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Odlicna serija, pogledao za dan.  Smile Smile Smile

Mada eto, ovi glavniji su mi malo slabiji u odnosu na sporedne glumce(npr Sang Cung i nemac Oberfirer su mnogo bolje odglumeli i od Alekse i od njenih "udvaraca") ali odlicna prica i dosta dobro odradjeno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.111
mob
Qtek 小米
Ај да видимо, звучи занимљиво.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 687
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.87
mob
Nokia 6680
Jel imate neki sajt odakle se moze skinuti , naravno sa prevodom . Hvala
IP sačuvana
social share
Bolje je suvise dugo oklevati sa prihvatanjem necega kao istine,nego izreci dobrodoslicu gresci jer nas pogresan trag moze daleko odvesti,ukoliko ne shvatimo zabludu!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
  Završio sam ovu sezonu i zadovoljan sam ovim što sam video. Ideja šta bi bilo da su sile osovine pobedile je solidno realizovana jer su oba sistena (nemački i japanski) više nego dobro predstavljena. I to skoro kao u stripu koji ima dodirnih tačaka sa serijom i temom. Ko je gledao kaubojce i čitao stripove zna da su sjedinjene države koje su bile u osnivanju bile podeljene na istok, zapad i Indijansku zemlju (oblast) koja se nalazila negde između.

  Sve u svemu svidela mi se ova na momente infantilna sezona. Videće se kakva će biti druga kada se pojavi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Serija “The Man in the High Castle” je obnovljena za treću sezonu i ima novog showrunnera

Američka borba protiv nacista će se nastaviti i u trećoj sezoni popularne Amazonove serije “The Man in the High Castle” koja je nastala prema istoimenom romanu Philipa K. Dicka iz 1962. godine. Radnja romana smeštena je u alternativnu istoriju u kojoj su sile Osovine pobedile u II. svetskom ratu. Savremena Amerika podeljena je u tri zone. Jednu kontroliŠE nacistička Nemača, drugu Japan, a treća je svojevrsna tampon zona između njih.

Distopijska drama je uz zeleno svetlo za treću sezonu koja stiže ove godine dobila i novog showrunnera. Reč je o Ericu Overmyeru koji je do sada bio izvršni producent druge Amazonove originalne serije – Bosch. Overmyer će tako preuzeti ulogu Franka Spotnitza koji je to mesto napustio uslied produkcije druge sezone. No da ne bi bilo zabune Spotnitz (The X-Files) kao idejni začetnik serije ostaje uključen u treću sezonu, te će biti u funkciji izvršnog producenta zajedno s Ridleyjem Scottom (The Martian), Davidom W. Zuckerom (The Good Wife), Richardom Heusom (Ugly Betty), Isom Dick Hackett (The Adjustment Bureau) i Danielom Percivalom (Banished).



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 03. Jan 2017, 23:50:52
Serija “The Man in the High Castle” je obnovljena za treću sezonu
Odlicno.  Smile

Pogledao prvu sezonu. Vrlo dobra sezona, zanimljiva i kvalitetna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.