Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:58:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cosmicki biseri :-)))  (Pročitano 11012 puta)
17. Mar 2003, 01:39:14
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Evo, kao sto sam obecao, otvorio sam temu sa Cosmickim biserima"

Za uputsvo onima koji neznaju sta je u pitanju.
Desilo se sledece:
Posle atentata na premijera Srbije, Dr.Fil.Zorana Djindjica, poceli smo, sto je u demokratiji sasvim normalno, da svi iznosimo svoja licna misljenja.
Naravno, nisu nam svima ista misljenja, pa sam i ja izneo svoje misljenje koje nije bas PRO-Djindjic, ali neki simpatizeri, kao sto je bivsi clan ovog foruma "CosmickaEnergija" (takav je nick, sta ja da radim Smiley), se sa time nisu slagali i jednostavno misle da je svet PRIMORAN da voli i obozava pok.Djindjica kao ona sto to radi.

Nakon njenog prvog maila, upucenog meni licno, ja sam nju banovao sa foruma, jer ne dozvoljavam nikome da vredja mene licno niti bilo kojeg clana foruma, sto ona po mom misljenju i radi jer se u mailovima tako izrazava, da ja predpostavljam da su psovke upucene na sve clanove foruma.

Evo svih mailova koje sam ja od nje dobio do sada, pa prosudite i sami.
Samo da naglasim, da sam od prvog njenog maila poceo da je upozoravam i lepo zamolio da me pusti na miru, ali pogledajte i sami sta se tu sve razvilo do sada Smiley:

Ovo je prvi mail:
Citat
Zdravo Car Dusan-Silni!

Ovaj mail je poslat od CosmickaEnergija preko accounta BUREK ::FORUMI::. Ako ovaj mail ssadrzi nepozeljeni tekst, kontaktiraj Administratora pod:

serbianfighter@hotpop.com

Za to posalji kompletan mail sa sve zaglavljem. Obrati paznju, da odgovori na ovaj mail idu na CosmickaEnergija .

Poruku ces naci ovde:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sta  ti  to  PEDERISANJE  znaci   ??  

      Sve  vise  i  vise  mi  se  GADIS  -  glupi  NACIONALISTA  !!!


Ovo je moj odgovor, ima malo i nemackog u sadrzaju, posto Cosmicka zivi u nemackoj, pa reko da joj napisem malo ovako malo onako da bi bolje razumela Smiley:
Citat
De curto, ajde kanime se, niti sam imao nameru da ti se dopadam niti bilo sta drugo, zatro me zabole kurcina dali tri se ja gadim ili ne, a za ovaj mail samo da ti kazem da si banovana sa foruma i da te nikad vise tramo necu da vidim, jel jasno ????

Ti mi neki filozof, more.....

Ako neznas da vodis diskusiju nego volis ssamo da se svadjas i da provociras, onda si ista ko i on, nije ni cudo da ga gotivis.

I nemoj nikad vise3 mail da si mi poslala, jednostavno zaboravi da postojim i ja i burek i sve.

Ja bar imam karaktera da nikog licno ne prozivam i provociram im Gegensatz zu manch anderen die denken sie wären jemand und etawas.


Ovo je njen drugi mail:
Citat
-----Original Message-----
From: Ljubica Jenic-Krstovic [mailto:symbio.philamorelife@tiscali.de]
Sent: Saturday, March 15, 2003 8:35 PM
To: Dusko Domaci.de
Subject: CosmickaEnergija

Tebe  su  trebali  da   UBIJU  -
a  ne  ZORANA  DJINDJICA  !  
Djindjic  je  bio  isuvise  DOBAR  prema  vama  LUDACIMA  po  Srbiji   i  van nje !
Ja  nisam  bas  tako  slatka  kao  Zoran !!
 
Koga   ti  vredjas  i  kome  ti  pretis   KURONJA  ?  
 
MARS   IZ   NASE  NOVE DEMOKRATSKE  SRBIJE !  
B R I S I  !  


Opet je upozoravam i molim da me pusti na miru Smiley:
Citat
Vidis, u odnosu na mene ti si jako jako nekulturna osoba. Ja recimo ne vredjam druge kao sto ti to radis, ja zelim samo da te lepo  na LEP nacin upozorim, da mi se nikad vise u zivotu ne obracas i ne trosis moje dragoceno vreme i dragocen prostor na mom hardu (ne kurcu nego harddisku), jer jednostavno nemam volje da sa ztako bezobraznim ne vaspitanim i neskolovanim osobama komuniciram!

 

Nadam se da sam bio jasan!

 

Ne razumem sto si samo toliko navalna i na silu zelis da uspostavis neki kontakt sa nekim kome si toliko sve jedna kao neznam sta, zasto mi se nameces??

 

Jednostavno me ostavi na miru.

 

De ajde, ostano tamo u tom kosmickom svetu gde i jesi, a nas pusti na miru, ajde...budi fina devojcica!

 

I jos nesto za kraj, sve tvoje mailove postavljam na forum da svi vide iz kog razloga si banovana i zasto si nepozeljna osoba postalka na forumu.



Ali ona ne ferma ni pet posto:
Citat
U  STARTU  SI  SLAGAO  !!!
 
"Ti  ne  vredjas  druge"   -  a  sta  je  sa  
uvredom  upucenom  Doktoru  Filozofije,  Zoranu  Djindjicu  o  bombardovanju itd.... ????
UJEDNO   si  uvredio  i  napo  SVE  Demokrate  -  a  sve  se  pravis  naivan  !!
Ja  licno  nikada  nisam  rec  jednu  protiv   SPO, DSS, Gradjanski  Savez,  G17+  i dr.  "Setaca  Opozicije  Zajedno " - cak  postujem  i  pojedine Policajce  i  Komuniste  - ako  su  karakterni  i  cisti  ljudi
(  i  to  je  Demokratija  !).  
Znas li  ti, sta  je  moja  licna  kultura   SADA  ?
Da  ponovim :   ja  nisam  tako  "kulturna"   kao  Zoran  Djindjic prema  
agresivnim  PUVANJCIMA  poput  tebe  ?    
A  majmune,  Cosmos  ti  je  ispred  nosa !
Ti  ces  da  mi  pricas, sta  je  Komunikacija , Retorika,  Respekt, Autoritet  -  sta  je  Sugestija,   Manipulacija  !?
Sram  te  bilo,  napadas   jednog  Filozofa  -  Filozof,  koji  je  svoj  ZIVOT zrtvovao  za  Srbiju  i   ubijen  od  Srba  -  mangupa  !!
Ali  ti  nemas  ni  obraz  ni  karakter  ....  a  ja  nisam  bas tako  slatka !!
Mali,  JOS  UVEK  NEMAS  DOKAZ  u  vezi  onog  Bombardovanja  - jer  si  lagao  !!
Bas  ti  hvala,  sto  objavljujes  moje  Emaile...  objavljujem  ja  i  tebe  i  tebi  slicne  ... i  kopirala  sam  tvoje  Izjave ...  
... imam  mogucnost  kad  hocu,  da  ulazim  u  Burek - Forum  i  da  se  dopisujem ...  sa  tobom  sigurno  NE  !!


Opet je molim   :
Citat
Jel tebi vredi pricati da me pustis na miru vise sa tvojim glupostima ????

 

KANI ME SE VISE !!!



Sta li si se nakacila samo na mene nije mi jasno i sta si toliko napsna??? Znam da mozes da se prijavis ponovo na forum i da otvoris novi nalog, ali ja neznam kako ti ne vredi pricati da si nepozeljna a ti se i dalje uvlacis.

 

Vidis li bre da ti ne odgovaram na tvoje gluposti sto pises?

Koja si ti napast pa to nije normalno, OSTAVI ME NA MIRU !!! Ne zelim kontakt sa tobom, niti zelim ista od tebe !!!!

 

Ajde, bezi vise



Al nista, ma ne jebe zena zivu silku pa to ti je:
Citat
GDE  TI  JE  ONAJ   DOKAZ  ??  
NE POSTOJI  - A  ?  
Samo  si  JEO  GOVNA !?!
Pa  jedi  govna  kod kuce  a  ne  ovde  u  Javnost  - Forumu ... i  da  nas  "pljackas" - da  nam  krades  dragoceno  vrijemi  +   stvaras  troskove  !!    
...  pa  neces  bas  tako  da  prodjes ...
to  je  teze  KRIVICNO  DELO ...  ja  bih  rekla  podmikli   TERORIZAM   !
Pa  ti  BUDALO   i  tebi  slicni   onako  "naivno"  i  mrtav  hladan  STETIS   SRBIJI  i  nama  ovde  u  Dijaspori  !!
 I  hoces  mir  od  "CosmickeEnergije" ?  Ja  da  te  pustim  na  miru,  da   i  dalje  zezas  ljude  i  vredjas  ?  Koliko  dugo  se  tim  BRLJOTINAMA   bavis  ?    A ?
...  Idi  brisi  KLOZETE   - a  ne  ljude  iz  nekih  Foruma,  koji   iznose  ISTINU  i  suprostavljaju  ti se ! Ko  tebe   uopste   postavio  na  tu   funkciju  u  Forumu ?
 
Hoces  da  upoznas  jos  ovakvih  kao  JA ?  Ima  nas  ...  sve  vise  i vise  -  a  vas  je  sve  manje  i  manje !
Djindjic  je  poginuo  -  ali   vidis  jos  je    ZIV  -   zivece  vecno  !  
 
To   je  bila  specijalna  Retorika  za  tebe,  posto  lose  kapiras  normalnu  Retoriku...  a  postoje  jos  mnoge  raznorazne  Retorike  i  Taktike,  koje  sam  slucajno  studirala  !
Procitaj  sada  pocetak  ovog  Emaila
...  i  KANI  SE  VISE  U  BUDUCE  ZORANA  DJINDJICA  -   GADU  


E na ovo sam bio spremio mail i napisao onako kako ja to umem Smiley, ali sam posle razmislio malo, pa sam ga opet vratio (return mail), sto se uspostavilo kao za dobro Smiley. Nisam joj znaci nista na to odgovorio, ali ona i dalje:
Citat
ti   mali   nikada  i  nemozes  dospeti  do  MOG  NIVOA  -  vidi  se  po  tvojim  sadrzajima  tvoj  NIVO :  Polumajmun  !!
 
... ja imam  tu   sposobnost  da  napustam  svoj  izuzetno  visok  nivo  i  da se setam  po  svim  drugim  nivoima  -  po  nizim  od  mene,  po  tvom -
i  druge  prakticne  sposobnosti  imam ...
 
MARS   u  Hag, kod  tvog  dedice  !!

I odma zatim dolazi ovo:
Citat
EVO  TI  TVOJE   BRLJOTINE   NAZAD     -      NAJEDI   IH   SE     !
 
MARS   IZ   SRBIJE   i   IZ   EVROPE    S M R A D U     PRIMITIVNI  !  


Na to sam odgovorio sledece:

Citat
Samo da te upozorim na jednu stvar, kao prvo uopste ne citam tvoje mailove vise i nemam pojma sta u njima pise niti cu ih citati ali ih cuvam i objavljujem da pokazem narodu sta se podrazumeva pod demokratijom koju sprovode simpatizanti pokojnog Djindjica, kao drugo, SPAM je kaznjiv samo da znas i ako iz mesta ne prestanes da me SPAMUJES sa tvojim glupostima, prijavicu te. Zar ne vidis da te ignorisem zenska glavo ??


Al ne vredi pa ne vredi:):
Citat
OBAVESTENJE  :
 
Prijavljen  si    ...   pa  nadaj  se  
 
konzekvencama    SMRADU  !


Ja se obradovao ko malo dete SmileySmileySmiley:
Citat
OK, super, samo neznam ko ce imati konzekvencije, ja ili ti zbog uvreda koje si meni uputila. Naprotiv ti nemas nikakve uvrede sa moje strane, tako da ce da vidimo ko ce bolje proci.

Ajd da vidim i to cudo gde i radi cega si ti mene prijavila, bas me zanima J Najverovatnije zato sto sam te upozoravao vise puta da me ostavis na miru a ti me i dalje uznemirujes, da to ce biti J

A ja sutra sa ovim do advokata pa lepo licnu prijavu protiv tebe zbog zloupotrebe interneta, maila, Verletzung der Privatsphäre (povreda privatne sfere), persönliche Beleidigungen (licne uvrede), Erniedrigungen (ponizavanje), Spam,  Bedrohung (pretnja), Einschränkung der persönlichen Meinung (uskracivanje licnog misljenja) usw (itd) usw (itd) usw (itd) usw (itd)........

 

Vidimo se na sudu ! I sad te molim pusti me na miru vise !


Al zena ne odustaje pa to ti je :
Citat
KOGA  TI  UPOZORAVAS   GLUPAKU   !?
 
...  VIDIMO  SE   I  TO   SIGURNO   !!
Mislis  ako  imas  PUZU  da  mozes  da  se  KURCIS   po  Srbiji  i   Evropi  -  i  po  Forumima  i  da  OBMANJUJES  ljude... da  brises  Dokaze  ?   Pa  od  MENE  majmune  niko i ne  da  trazi  Dokaze ?
Pa  ti  si  jos uvek   CORAV   i  neznas  sa  kime  se  dopisujes  ?
Isto  kao  sto  si  corav,  pa  neznas  KO   je  Zoran  Djindjic  !
 
Nisam  ja  tako  slatka,   kao sto je bio Doktor  Fil.  Zoran  Djindjic...  !
Za  tebe  i  ostale  OLOSE  nije  Demokratija  vec  Diktatura, Pendrek ...
 
MARS   u  HAG   kod  tvojih  dedica  !    MARS  !


I ovo je bio moj poslednji mail upucen toj osobi, od sada je u filteru pa nek blebece koliko oce, mozda nekad opet pogledam u filter sta ima novo, pa dopunim listu kad nam postane dosadno, da imamo opet nesto da se nasmejemo malo Smiley:

Citat
Evo ti dokaza na koje mislim, sve ja to lepo cuvam i tuzicu te za ljaganje i uvredu i sve sto sam ti pre toga napisao, ne brini, nisam ja nista obrisao, svi dokazi stoje sve kako je i bilo, jedino sam obrisao tebe i sprecio time da vredjas ostale korisnike i da dosadjujes po forumima, inace svi tvoji postovi i sve tvoje jos stoji, a na forumu sam dobio samo potvrde i cestitke sto sam to uradio, cisto da znas, a sve ovo cuvam za sud, sto recimo ti od mene nemas ni u jednom mailu da sam izreko prema tebi ovakve uvrede kao ti protiv mene:

Ovo je bio poslednji mail sto si dobila od mene, jer nemam vremena da se vise bakcem sa tobom, a ti slobodno salji jos, treba ce mi to sve J



I sad vi meni recite, zar to nije zanimljivo SmileySmileySmiley
Oce zena po svaku cenu da nas natera da mi BOZAVAMO pok. Djindjkica i da budemo istog misljenja ko i ona pa Bog. Sta li njoj zuji kroz glavu, koja energija, ja neznam, nisam pametan hehehe    Smile  Smile  Smile  Smile

A najsmesnije je to, sto ja njoj prvo kazem da ona meni krade dragoceno vreme i prostor na hardu (ne qrtsu nego harddisku Smiley), u sledecem mailu ONA MENE optuzuje za to isto i jos me proziva TERORISTOM SmileySmileySmiley, jebote, postadoh skoro ko Bin Laden SmileySmileySmiley
Malo kasnije ja nju upozoravam da je to nelegalno sto ona radi (SPAM) i da cu da je prijavim ako nastavi, sledeci mail JA od NJE dobijam sa OBAVESTENJEM DA SAM PRIJAVLJEN SmileySmileySmiley
Ja i zena se ovde valjamo od smeha kako neko moze biti tako prost SmileySmileySmiley

Sta kazete vi na sve ovo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Сада сам 100% сигуран да космичка енергија има неку дијагнозу код психијатра... Ово је сигурно неки тежи поремећај!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Pa teško je išta komentirati, budući da način izražavanja dotične gospođice/gospođe govori dosta o njoj.

Bilo bi zanimljivo vidjeti jesu li i ostali izbačeni članovi slali slične mailove (npr onaj Albanac aksh ili slično) mislim da si ga baš ti izbacio. Pa ako je nešto slao a ti si to slučajno (znam da je već prošlo dosta vremena) sačuvao, postavi i to, čisto zbog usporedbe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ja od njenog prvog posta pričam da treba da ide na lečenje. Zao mi je što sada nemam poruke koje mi je slala, i tamo ima dobrih stvari.

Nemojte da je izbacujete sa foruma. Ona ako ima i malo obraza neće se više ovde pojavljivati, ali ja bih baš voleo da vidim kakav bi komentar dala na sve ovo.

Sigurno bi počela sa: "Vi ste POLUMAJMUNI ...
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Evo sta je meni poslala (vec sam postavila ovaj njen mail,ali ne javno...

"Draga Sanjice, pa sta radis u Izraelu.Ispricaj mi neki tvoj dozivljaj.
Dali se i ti osecas kao usijana kugla ovde u nasem Cosmosu ?
Hoces li da tvoja pisma ostanu anonimna medju nama ... ili za cijeli Cosmos ? Noc u Minhenu - tetka Ljubica "


Samo sam ignorilasa ovaj mail,ali sam ga sacuvala... Delovala mi je malo "nastrano" Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Zaprepascen sam sa Vasom komunikaciom.

Ne razumem ni tebe ni nju.  

Caos

Gile
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Ovaj biser sam danas dobio u mojoj knjizi gostiju na www.domaci.de .
Obratite samo paznju, da ona ovde SVE NAS oslovljavaq:


Citat
Samo LIJEPO PAKOVANJE -
a u pozadini ... podmukli nacionalisti !

PAZNJA SVIM DEMOKRATIMA i MJESANCIMA bivse YU i Srbije !

Ovo su nasi NE PRIJATELJI -
bez zezanja !
Glavni Moderator Car Dusan Silni -Dusko vredja naseg pokojnog Zorana Djindjica (!) - bez skrupela !

Ako mu se suprostavis i opsujes ga, jednostavno te iskljuci iz Foruma... pa primenjuje taktiku zastrasivanja... idr. gluposti -
a Ostali Moderatori cute kao kurve !
Ovde i preko Bureka se vode politicke Propagande protiv nas - na nas racun i protiv Srbije i protiv Demokrata Dijaspore !
Takve treba .... u svakom slucaju prijaviti ih kod nase i strane Policije - i Verbraucherschutz !


Kao nova u Internetu trazila sam normalne kontakte .... ne smetaju mi ni patrioti DSSa, SPOa...
ali ovaj Dusko nije normalan !!


Mislim na ovaj pasus:
Citat
Ostali Moderatori cute kao kurve !


@Laslo
Ne, nemam nista vise, samo ona mi je slala takve mailove, ona je ipak jedinstvena SmileySmileySmiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt

Ljudi, necete verovati ko mi se danas uclanio na moj sajt SmileySmileySmileySmiley



SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Нешто ми се чини да та лујка нема намеру да те остави на миру. Smile
##################################################### censored
И како то мисли да модератори ћуте а ја се уби од приче... Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Daj njenu adresu da joj kazemo par stvari
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:58:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.