Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Conquiztador Srbija postaje Triviador Srbija - nova verzija, nove pobede  (Pročitano 40728 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17
Da li postoji mogucnost kreiranja aplikacije za telefone? Odnosno mozemo li ocekivati da nam se na play prodavnici pojavi Triviador Srbija? Posto vec postoje verzije Triviador World, Triviador USA, itd.. Smiley Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Trebalo bi da budu dostupne u narednih par meseci i za srpsko trziste.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
cao ja bih zeleo nesto , da kazem za ovu novu verziju :d Ona prva verzija je bila zestoko sranje , jer je moglo da se namesti kad se igra , i  da  nije bila podeljena u zone, Odgovori isto bili netacni , tek kad udjes u igru mogao si da znas koji je neko level .  Sve to je bilo sranje .  Ona druga verzija je isto tako sranje .  Tu si mogao da vidis koje koji level al si morao da tripis te bubalice.   I ako nisi hteo da igras sa njima jer su ti dolazili i na 14 levelu , A i to sa klanovima je sranje , tako uredjeno sranje. A Odgovori i dalje ostali netacni i ti ljudi su dobijali poene na napamet naucinee netacne odgovore.  A ova treca kao nova verzija je kombincija ta dva sranja , stvorena u jos jedno sranje .  Da sad jeste kao bojagi podeljeno po zonama , ali opet bubalice mogu da naprave pforil iz pocetka i da igraju sa manjim levelima , tako da kao i da ne postoji podela po zonama .  Sminka je dobra , A sto se tice klanova , NIsta novo ,  ti kao igras i stvaras bodove i ne zns ni sam sta juris .  A sto se tice odgovora , i dalje isto na netacne i nabubane odgovore ljudi dobijaju bodove , sto je poraz znaci nista se nije promenilo :D sem izgleda :D Tako da je i OVa kao bojagi nova verzija isto sranje ko i predhodna dva :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Pitao bih cenjenu administraciju da li bi bila voljna da sa nama podeli malo statistike o tome koliko igrača dnevno igra, koliko njih uopšte ne igra od postavljanja nove verzije i slično. Po mom mišljenju, ti podaci su verovatno katastrofalni. Da li ste primetili uopšte bilo kakve pozitivne statističke podatke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Jel ti dovoljno da se za sat vremena odigra preko 500 partija, sto sa robotima, sto igraci medjusobno ili u kombinaciji sa jednim robotom.
Mada ne kontam sto uopste brigate neke brige koje ne trebaju da Vas ali uopste zanimaju osim u slucajevima kada zelite da neke Vase teoreme ovde iznosite.
Ta CQ predvidjanja koja zelite da docekate nazalost ocigledno da nikada necete...posto uvek ce ljudi odlaziti i dolaziti...a neki ce uvek ostati isti.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Statistika kaze da je administracija zadovoljna. Smiley

Protumacite to kako hocete. Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
zahvaljujem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


samo nabijam kompresiju i tancujem u stilu kondora

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11251
Zastava beograd
Administracija je zadovoljna, ali ja nisam. Igram mini turnir da bih u zavrsnom meču igrao sa čovekom za prvo mesto!
Jurtos u 8 klanovi stoje ovako:

1.Državni posao: 12 neaktivnih (2 admini)
2.Tragači:           11 neaktivnih (4 admini) +2 slobodna mesta
3.Fenix:              13 neaktivnih (4 admini +osnivač klana) +1 slobodno mesto
4.My Myself and I: 6 neaktivnih (1 admin)
5.Srpska Garda:    12 neaktivnih (4 admini)
6.Ronin:              10 neaktivnih (4 admini) +4 slobodna mesta
7.Republika Srpska: 14 neaktivnih (6 admini) +3 slobodna mesta
8.Manga Anima:      22 neaktivnih (9 admini) +3 slobodna mesta
9.Kung Fu Pande:    25 neaktivnih (4 admini)
10.Zlocin i Kazna:    7 neaktivnih +1 slobodno mesto

132 ne igra i 14 slobodnih mesta.
IP sačuvana
social share
Teško je reći VOLIM TE, ali još teže je reći KRALJICA KLARA KRALA KLARINET.
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Dal' je moguće?  Da ljudi ne igraju ovako unapređenu verziju. Da se čovek prekrsti i levom i desnom. Međutim, statistika je neumoljiva

Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2017, 12:25:29 od chum lee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
ma ne brini ništa,sad ce da ti kazi da su praznici u toku,i da ce sve biti u fullu za neki dan,al' kad bi se zezali ....                  ovoliku količinu arogantne samouverenosti i nezainteresovanosti + poricanja, msm da nije imao ni onaj čika na mestu kapetana ,,Titanika'' ,ali on je barem bio pred penzijom,a opet svi znamo kako se sve to ,,lepo'' završilo                                    e da,izmedju prošle i ove sada verzije je postojala još jedna,ne toliko loša,dakle umesto ovih borbi koje smo kupovali u paketima,imali bi ovaj zeleniš kao sada i još par sitnica. Ja sam deff analfabeta u svetu informatike i očigledno je da se ovo lagano prevazilazi,što zbog fleša,a vrv i nekih drugih razloga,mada ne zelim da verujem da je jedan od njih i totalna nezainteresovanost. Još uvek ima nas koji vole ovo da igraju i bilo nam je lepo takmičeći se i druzeći se svih ovih godina,ali da nas ovako brutalno sasečete sa ovom detinjarijom,pa nznm baš jel moralo tako biti.                                  Koliko vidim,a nazalost vidim dobro još uvek,madjari su ama baš sve uradili da maximalno komercijalizuju celu igricu,to sam vec video u istoj izvedbi na world trivu,i tamo su ljudima ostavili naloge na sajtovima sa kojima zaboga više nisu saradjivali,povećali cenu zlata 3-5 puta,uveli super botove,sve su uradili da oteraju prave igrače,zavisnike,čak i rekreativce,to što će neki klinjo od 10 leta navratiti i pobeći glavom bez obzira se ne računa.             Došli smo u apsurdnu situaciju da se borimo sa botovima,i u takmičarskim partijama i na turnirima,a prave ljude retko srećem i u finalu turnira. I još nešto,ovde nmgu da verujem adminima,ne u tolikoj meri,ovde najviše verujem sebi i ljudima sa kojima igram,i ne moze niko zivi da me ubedi u nešto što svi vidimo i više je nego očigledno,a to je-eeej bre,ovo je vreme kada bi trebalo da ovde bude najviše ljudi,a njih vrlo malo ima,vidljivo je to na svakom koraku.  Dešava mi se situacija da udjem u igru ( vrlo retko,nazalost ) sa mojim velikim rivalima u igri i da nam treci igrac bude bot,i da on bude konkurentan i više od toga,i to je zalosno pobogu. Ja imam preko 90% tacnosti u obe kategorije i ne treba nijedan bot da bude pretnja ni meni niti bilo kom jakom igraču,bre ljudi. A to se konstantno dešava i meni i drugima. Primecujem kod ljudi veliku dozu razocaranosti i daj Boze da je to samo moj privid,teškooo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.