Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ConQUIZtador novosti: od 1. jula uvode se i tri takticke pomoci!  (Pročitano 11733 puta)
Pocetnik


bre je bre

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
1, napadi iz vazduha sa padobrancima  Smile
dovoljno je da se dvojica na tebe ko besni psi obruse, a koji su po znanju dosta slabiji, pa da ti raznesu kulu.
onda je skroz bezsmislena prva runda takmicenja i gradjenje teritorija.
2, skroz bezveze
3.jos te i napada ko padobranac, jos i da bira pitanje, e to tek stvarno nema nikakvog smisla. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ako znas vise od njih, niko ti ne brani da ti njih napadnes i uklonis jednog po jednog.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
Procitao sam pravila igre i naslove u forumu, ali nigde nisam uspeo da pronadjem objasnjenje kako se u toku igre koristi pomoc? Nadam se da cete mi odgovoriti.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
mob
Sony xperia
Pomoć tokom igre
Tokom igre na raspolaganju imate četiri vrste pomoći. Svaka upotreba koštaće vas 1000 zlatnika.

Vrste pomoći koje su dostupne:

# Pitanja sa 4. ponuđena odgovora: dupla šansa: server uklanja dva pogrešna odgovora
# glas naroda: server pokazuje procentualno kako biraju korisnici za sva četiri ponuđena odgovora


Pitanja sa brojem:
# prosek poslednjih 100: server pokazuje prosečnu vrednos za poslednjih 100 odgovora
# okvirno: server pokazuje raspon u kome je odgovor, a koji je modelovan na osnovu odgovora korisnika pre Vas.


Pomoći mogu koristiti igrači koji imaju dovoljno zlata.
Ako nema dovoljno podataka o tom pitanju (nije dovoljno korisnika odigralo) pomoć nije dostupna.

U svakoj partiji možete upotrebiti sve četiri pomoći, ali maksimalno jednom.

Postoje i tri takticke pomoci:
#  Napad iz vazduha: Uz ovu pomoc mozete napadati i teritorije koje vam nisu susedne.
# Gradi tvrđavu: Mozete braniti svoje teritorije postavljanjem zamka (ili ojacati odbranu svoje bazne teritorije). Na ovaj nacin broj pitanja potrebnih da se teritorija osvoji, povecava se za jedan.
# Ciljana oblast: Ako ste vi napadac, mozete birati oblast iz koje ce biti pitanje.

Pomoći mogu koristiti igrači koji imaju dovoljno zlata.
U svakoj partiji možete upotrebiti sve pomoći, ali maksimalno jednom.
Svaka upotreba koštaće vas 1000 zlatnika
Ako pomoc koristite za odbranu baze ili napad na protivnicku, cena je  2000  zlatnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
Sve ovo mi je vec ranije poznato, obzirom da sam procitao pravila.  
Ali nije mi jasno kako da u toku igre upotrebim konkretnu pomoc - koji taster je potrebno pritisnuti na primer
za duplu sansu, koji za ciljanu oblast i td.  
Na ekranu, tokom igre nisam primetio da mi se nudi pomoc.
Napominjem da imam dovoljno zlata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
mob
Apple iPhone 6s
Gledaj liniju u dnu pitanja, onu gde je ocenjivanje...
Takodje, uz polja imas male ikonice kad prodje uvod, metu, i ostale...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
Pronasao sam. Hvala. Puno opcija a malo vremena....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson C902
Pomoci koje su ok: 1.Srednja Vrednost 2.Pola pola.Svidja mi se što mozeš u prvoj ruci kulu da napadas,jer ko zna da se ogradi neće imati problem sa tim.Samo mi se ne svidja ona 4. kula ta pomoć je jedina bezveze Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0



Pomoći mogu koristiti igrači koji imaju dovoljno zlata.
U svakoj partiji možete upotrebiti sve pomoći, ali maksimalno jednom.
Svaka upotreba koštaće vas 1000 zlatnika
Ako pomoc koristite za odbranu baze ili napad na protivnicku, cena je  2000  zlatnika.

Па ово је само да те осиромаше да останеш без пребијене банке , без увреде чисто поткрадање поштених људи који немају приступу толикој моћи као поједини.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
mob
Apple iPhone 6s
Judeo-masonska zavera protiv svekolikog srpskog naroda koja traje vec tri milenijuma.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.