Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LIVE FOR SPEED!! Obavezno!  (Pročitano 1176 puta)
24. Nov 2002, 22:06:57
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM

Live for speed, niskobudzetna igra, radila je samo tri programera, grupa prijatelja, iiiiiiiiii napraviSE CUDO!

Igra je vise nego dobra, na prvi pogled pomislio sam da je sranje kad ono...

IN: Fizika odlicna, milion podesavanja auta, igraca, staze, komandi!
auta nisu originalna ali su tu neke kopije, prvi lici na golfa 3, a kad kazem kopije mislim na izmisljene auto ali su oni sttrava uraadjeni! Postoji pogled iz kabine koji je strava, (volan mozete okrenuti 2,5x kao pravi), odlicna grafika, lightening, ZVUK(pravi REMUS )....

OUT: Nema traga kocenja (bar na ovoj demo verziji koju sam probao),
glupo dizajnerski odradjen meni u igri,

Moja ocena (1-10): 9 (devetka)

Probajte igru mislim da ce vam se svideti iako na prvi pogled odbija)

Igra podrzava i net igranje na njihovom serveru , kao i lan u komjem sam se licno oprobao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.