Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:49:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Coitofobia  (Pročitano 12538 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Dragi moji a pre svega moje. Imam jedan veliki PROBLEM. Posle duge veze i kraceg zivota zajedno u braku saznao sam da moja zena ima coitofobiju. Srpski receno ne prija joj sex. Tacnije ne zeli coitus.

Ma druze meni ovo ne prija joj sex krajnje sumnjivo


Citat
Da ali ne moze se naci uzrok, za sada. Kazu da je najbolji lek izlaganje objektu koji proizvodi strah. To nije pomoglo.

Ovo je  ma bicu pristojan Kazu da je najbolji lek izlaganje objektu koji proizvodi strah
Masala za tvoj objekt
Nemoj da se ljutis ali morao sam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ali evo ovaj komentar vrijedan je tovje paznje jer bi u njemu mogao biti pravi razlog

Citat
"Genofobija ili koitofobija je naziv za fobiju, odnosno strah od seksualnog odnosa (snošaja).

Obično se tumači kao posljedica seksualne traume (silovanje ili zlostavljanje) u najranijem djetinjstvu, ili svjedočenja traumatičnom seksualnom činu u stvarnom životu ili medijima.

Fiziološki uzroci mogu biti vaginizam kod žena."

Ili je stvar u tome sto ona jednostavno se ne moze opustiti u tvom prisustvu razloga opet moze biti mnogo
Druga stvar koja ti mora biti jasna je ta da je ovde rijec o psiholoskom problemu a ne fizioloskom

Znaci iskljucivo samo psiholoski
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
sve dolazi iz glave, pa i seksualno uzbudjenje i zanimanje za partnera u svakom ( i seksualnom) smislu... potpuno se slazem.
mada, ako je vagina suva, sto se desava zbog neuzbudjenja ili nedovoljnog lucenja nekih hormona, sam odnos je vrlo neprijatan i uz more lubrikanata.



sasa, ne pisi duple poruke, koristi opciju 'izmeni'  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Znam ja da je problem psiholoski. A sto se tice masala za objekt - nema masale skoro uopste, To me i jebena sexologikinja pitala, Da nije mozda mnogo masala. Zena je debil.  Smile
Da nema vlazenja. To jest prestaje pri samom odnosu. Susi se nekako, otkud znam kako.... Kako kad neko ima kijavicu pa usmrce u sebe sluz iz nosa nekako tako....
Ma nemam pojma.  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Onda bi mogao da pokusas sa nekim drugacijim tehnikama seksualnog uzbudjenja jednostavno tragaj dok nenadjete ono sto je dovoljno uzbudjuje da bi i sam seks bio i za nju i za tebe uzitak
Sta da ti kazem ali to samo pod pretpostavkom da ste razgovarali o svemu da je iskrena da ti je rekla sve sto bi moglo da nasluti kada je to sto su definisali kao fobija pocelo
Ne mora da znaci da je bila silovana ili zlostavljana jednostavno mozda  i nesvjesna reakcija u jednom momentu je dovela do toga da njen mozak jednostavno stane i ne salje nervne impulse koji dovode do uzbudjenja
Razloga moze biti mnogo samo se mora biti strpiljiv i mora se imati zelja da se problem rijesi polako ali sigurno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung krsh
recimo da ja iam slichnu stvar
ne znam da li je bash to aliii...
uspanichim se u takvim situacijama
u stvari bezhim od vetjine sexualnih stvari
...jednostavno ne prija mi to da radim i osetjam se uzhasno
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ludak, samo sto njegova zena ima duplo vise god od tebe, pa je nekako logicno da je do tad prevazisla neke strahove i naucila sta joj prija, kako i koliko  Smile

...ovo mi je dalo ideju: lustra, razmisli sta ona voli od seksualnih aktivnosti, sigurno nesto voli, pa krenite od toga da rusite barijere  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ludak ti imaš samo 15 godina i normalno je da su tvoje potrebe i želje još uvek nerazvijene. Ne treba ni da se tome čudiš ni da se siliš u seks. Sve će to već samo da se sredi za 3 godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Vidi druze,ako je problem nereshiv morash da se naviknesh.Ako se dobro secam prvog posta napisao si da nekakav sex ipak upraznjavate bez problema?Da li je samo u coitusu problem ili je jednostavno asexualna?Da li joj prija jednostavna bliskost,mazenje,peting... I to ume da bude sasvim dovoljno za dvoje ljudi koji se vole.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bolje vrabac u ruci nego Priboj na Limu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1088
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e 71
Problem je u coitusu. Ostale stvari su u redu sto se tice sexa. A ja se na to ne mogu navici, probao sam. Ne ide mi. Ma kako da se recimo volimo.
IP sačuvana
social share
Čoveka ne čini odelo ali halteri i žabice čine ženu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:49:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.