Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: co.cc problem molim vas pomozite  (Pročitano 1476 puta)
31. Jan 2010, 00:02:39
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pozdrav svima, dugo se prica o tom co.cc domenu i izradi sajtova/foruma na njemu. Iskreno nisam u nekom svetu web-a da bi me to PREVISE interesovalo, ali resio sam da napravim svoj forum posto sam muzicar i treba mi jedan takav forum. E sad u cemu je stvar?
- Regsitrovao sam domen
- Podesio DNS server ( proslo je vise od 76 sati )
- uploadovao SMF forum preko file zila

ali fora je sto ja kad odem na link mog foruma on me preusmeri na neki drugi link koji totalno nema veze sa mojim forumom i tamo se reklamira neki host. moze li mi neko pomoci oko ovoga, da napravim forum?
Ako bi neko zeleo da pomogne molim vas da me kontaktira preko:
- MSN ( milos_pk@live.com )
- Skype ( milos mitrovski - pogledajte lokacija da pise zajecar )

HVALA svima puno
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
U top temama ces naci sve potrebne savete u vezi toga, ali ono sto ti svakako moram preporuciti je da uzmes placeni domen (eventualno www.iz.rs koji je free) i da nabavis placeni hosting, makar i neki mali paket od desetak dolara ili par stotina dinara. Sve drugo je nestalno i nesigurno i ne mora raditi na duge staze.

Ukoliko time mislis da se bavis iole ozbiljno, tj da se tome posvetis, to unapredjujes i sl, to ti je i za start moranje.
Ukoliko hoces tek onako da imas forum, malo da se igras, uzmi neki free forum sa free forum hostinga i samo stavi neku redirekciju, poput ovih. Ako tu krenes, imaj u vidu da su realne sanse da to sto imas neces moci da preselis na svoj domen i svoj host, vec da ce to morati da ostane na tom hostingu, uz mozda mogucnost da izbace reklame ili ti podese tvoj domen uz neku doplatu.

Ako hoces sam da se igras i instaliras, imas top teme sa linkovima ka vodicima, ali to je svakako nesto sto ne bih preporucio nikom ko nema bar malo web iskustva. Ako je tako, bolje postavi oglas u male oglase i ponudi 10-20 eura nekom klincu koji se time vec bavi, da ti sve instalira i podesi kako zelis.

Takodje, za ubuduce... ako ocekujes pomoc, mozes je ocekivati ovde, i nemoj ostavljati ovako kontakt da te ljudi cimaju preko drugih kanala.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
nasao sam na ovom forumu kako se instalira smf forum, dodjem do dela u konzoli vaseg ftp klienta ukucajte...i tu stanem jer u filezila nema konzola bar je ja ne vidim :S moze li neko da mi pomogne molim vas?
imao sam na free hostove forum poput forumotions i drugi, ali hocu da probam na co.cc
hoce li neko da mi pomogne ?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
LG Nexus 4
preko file zile kliknes na odredjeni folder i desni klik ... permisije ... i onda stikliras ili upises sta treba  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ili lepo skini neki od preporucenih file/FTP managera i njih koristi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne snalazim se dobro na ovom forumu, mozete li mi reci neki bolji client?
hvala unapred
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.