Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:04:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: civilno sluzenje vojnog roka  (Pročitano 8805 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Слике скинуте са Бурека.
Заставе "девојчица" са цивилног служења!  Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Civili.gif
(26.48 KB, 359x390)
Civili (1).jpg
(55.18 KB, 700x447)
Civili (2).jpg
(47.49 KB, 700x447)
Civili (3).gif
(18.2 KB, 640x480)
Civili (4).gif
(43.71 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
po mom skromnom mishljenju , svako drushtvo koje odgaja egoizam propadne bash kad naidje neka krupnija opasnost poput rata. to ide bash po sistemu :zashto bih ja ratovao kad je ovaj ispao pametan i nije ratovao a sad je bogat,politichar,biznismen .... kad vecina u jednom drushtvu pochne da razmishlja tako (a danas bogami vecina ide da sluzi "civilno") ,onda je to drushtvo trulo iznutra i chega ga velika katastrofa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Pa pre toga su svi razmisljali kao ti i krenuli smo u ratove i propali kao drustvo. Treba naci srednje resenje, extremi ne valjaju.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Qui desiderat pacem praeparet bellum

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 921
Zastava Olduvay-naucna kolonija na Marsu :)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Touch Pro
Pa pre toga su svi razmisljali kao ti i krenuli smo u ratove i propali kao drustvo. Treba naci srednje resenje, extremi ne valjaju.

ratovi nisu poceli zato sto su ljudi pomislili "ajd da malo ratujemo", to je bila stvar politike, nezavisna od toga koliko je bilo regruta. sad je situacija da vojska gubi regrute (mada takvih mi nije ni zao- kao sto rekoh vec ranije, pre bih 10 odlucnih i uvezbanih vojnika nego 100 shminkera) a razmisljanja o nasilnom osvajanju teritorija ostaju i sve prisutnija su. rat kao koncept nece nestati- nestace samo narodi koji toga ne budu svesni.
drugar, ortoped u jednoj bolnici mi prica o "civilnim vojnicima" tamo, kaze osim par izuzetaka koji su ok momci, i otisli u civilno sluzenje jer se plase da ce izgubiti posao kod privatnika, ostali su gomila mamlaza i neradnika. dobili su posao nosaca po odeljenjima a sestre se stalno zale da su lencuge i cesto ne mogu da ih nadju kad im trebaju. vojni referent ih stalno za kaznu premesta po odeljenjima ali nema efekta. zato je ta bolnica donela odluku da od pocetka ovog meseca vise nece primati vojnike na civilnom sluzenju jer samo smetaju i nema koristi.
treba sve to u JKP "Cistoca i Zelenilo", dzak u ruke, motka sa bockalicom, pa na posao da nam ulice budu bez papirica i lisca.
IP sačuvana
social share
 
Don't take this personal...            Не берите этот персонал...
i'm just doing my job...                я только делаю мою работу...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ramone,nije bash tachno .mi smo imali nazalost vodjstvo koje je vishe razmishljalo o svojim lichnim interesima (milosevic & socijalisti ,karadzic & sds ,martic,babic) ... to su bili loshi produkti komunistichkog sistema koji nisu razumeli da u teshkim vremenima vodja mora ponekad da zrtvuje sebe za narod ,a ne obrnuto. zbog te komunistichke negativne selekcije mi smo i izgubili rat (mada je tachno i to da su nam neprijatelji bili suvishe jaki -amerikanci&nato)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Samsung Wave
Znaci da utvrdimo sta smo naucili:

- Kada spavas, tusiras se, zivis, dises, vezbas, jedes i kenjas narednih 6 meseci sa 20 dlakavih gorila koji slusaju svako naredjenje koje im neko kaze, kao da nemaju svoj sopstveni jebeni mozak, nego mora da postoji Tata koji ce da im kaze kad, sta treba da rade sa svojim zivotom i za koga, onda si ti - pravi muskarac, uzoran gradjanin i veliki patriota.

- Kada radis posten posao u drzavnoj firmi kao obican gradjanin 9 meseci sa obicnim ljudima i svojim sugradjanima, kada zaista pomazes svojoj drzavi radeci za nju bez ikakve nadoknade, ti si onda - pickica, peder i izdajnik.


Jebote, havla sto ste mi otvorili oci, evo idem sad odma da se prijavim za redovnu vojsku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
al si se ti zoki usrao od vojske Smile ... ne boj se ,nema tamo nikakvih gorila ,a i mozak cesh morati da koristish Smile ... a shto se tiche slushanja naredjenja ,ko ne ume da slusha naredjenja ,nema pravo ni da ih izdaje ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Samsung Wave
Sad sto ja to tako banalizujem, ne znaci da to nije tako... a uostalom, koji ce nama vojska? Protiv koga da se borimo? Protiv Amerikanaca? NATO-a? Dajte ljudi uozbiljite se, nikad nista od vojske nije dobro izaslo, niti ce ikada... to sto mi mislimo da smo vazni, ne znaci da to zaista jesmo... a ko voli da ide u vojsku, da puca i da ubija, brate eno mu pro vojska pa nek ubija ceo dan ako ce mu to pomoci da lakse spava nocu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Upravo tako.. I ja i dalje ostajem pri tome da 80% likova koji idu u vojsku idu jer imaju potrebu da dokazuju nesto. Uglavnom nemaju neke kvalifikacije za poslove koje zele da rade.. Na fakultet ne zele da idu.. Smatraju da je koncert Cece na Uscu bio vrhunac kulturnog uzdizanja.. Naravno, nisu svi momci takvi.. neko je nateran da ide u tu vojsku.. neko zaista nije los decko, mozda zeli stvarno nesto slicno da radi i time da se bavi u zivotu.. ali nazalost, velika vecina je upravo takva.. I na kraju, po nekima ovde, ispada da su oni vise zaduzili zemlju nego oni koji rade u bolnicama, domovima, ili cak ciste ulice. Oni su bar nesto promenili. Ovi nisu, a daj Boze da nikada i nece, jer bi to znacilo da nikada vise Srbija nece imati vojni sukob.

I da.. Zoki, jedino sto mi se kod tvog prvog posta na ovoj temi ne svidja je sto ne moze da mi stane u potpis, a da ne krsi pravila.. Wink
« Poslednja izmena: 15. Feb 2007, 20:42:17 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uh, ne znam sta mi bi da udjem na ovu temu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:04:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.226 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.