Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:32:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cija je Makedonija???  (Pročitano 25124 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Citat
U pravu si kada kažeš da je Jugoslavioja stabilizovala ekonomski slabu i malobrojnu Makedoniju. Tim mi je manje razumljivo šta radi vlada Makedonije.

Ne racunas koliko je unazadjena Makedonije dok je cekala na rasplet vasih ratova i stabilizaciju regije. Sad ste se sjetili jos da ih ponizavate sa pricom sta je bilo kad je bilo ...........  Smile
Kojih naših ratova. U Makedoniji nije opaljena puška tokom raspada Jugoslavije. Sve je rešeno dogovorno. Ostavljeno im je njihovo naoružanje. Prodali su nebo i Krivolak Americi.

Nego ti treba da priznaš istinu, nije lako biti država. Lako je drugom postavljati visoke standarde, ali ispuniti ih sam to je zeznuto.

Misliš ako se ne puca u Makedoniji da je mogla normalno da nastavi sa razvojem iako je regija bila u paklu?  Smile Smile Cudan rezon  Smile

IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
A šta, nije mogla? Zaaaštopooo?! Ako su zli Srbi bili dobri prema Makedoniji i uvozili deterdžente, naftu i sve ostalo preko Makedonije, ako Makedonija nije bila u sukobu sa Bugarskom nego naprotiv dovela VMRO na vlast, ako su bili dobri sa Šiptarima ko je onda kriv što Makedonija nije napredovala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Raspad trzista koje se razumijelo u govoru i koje je imalo tradiciju u poslovanju, rat seko rat  Smile .....a moglo je i bez rata ali sta sad nema smisla opet  o tome pa sve u krug ...........  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
BlackBerry Torch
Ratovi u regiji vjerovatno JESU negativno utjecali na Makedoniju, ali nemojmo zaboraviti da Makedonija nije imala razaranja i ostale ratne posljedice koje su imale druge zemlje. Tako da se ratovi mogu uzeti u obzir ali daleko od toga da su bili od presudni.
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Raspad trzista koje se razumijelo u govoru i koje je imalo tradiciju u poslovanju, rat seko rat  Smile .....a moglo je i bez rata ali sta sad nema smisla opet  o tome pa sve u krug ...........  Smile


jel moglo? Smile
zar nisu hrvati muslimani i srbi potpisali mirovni sporazum u bosni 92 pa ko se ono povuce iz njega? Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
BlackBerry Torch
Na isti nacin - nije li koju godinu prije toga Sloba jedini odbio potpisati ugovor o konfederaciji???
No koje sad to sve ima veze?
Sto je bilo i proslo - ne moze se vise povratiti. Makedonija je napravila greske za koje bi trebala samu sebe kriviti, ponajprije.
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Makedonija je profitirala od ekonomske blokade Srbije jer je imala prostora na tržištu koji nije imala ni pre ni posle. Imala je i ogroman tranzit. U tom smislu Makedonija definitivno nije propala zbog Srbije. A sa tvojim neargumentovanim stavovima mi je teško dalje da raspravljam. Laku noć
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Uostalom vidim da hoces da kazes da vam je bolje bilo pod Turcima...

Bar su priznavali da su okupatori, a i bili su i civiliziraniji od srpskih djandara  Smile

Već sam ti ranije rekla. Ako ste nezahvalni pa nećete da priznate koliko ste dobra od Srba imali bar ne provociraj bezobrazlukom. Živeli ste u malaričnom Povardarju punom tifusa i pantljičara. U celom Skoplju početkom 20. veka bilo je 6 zidanih zgrada, sve su pripadale Turcima feudalcima i Miltopnu Manakiju. Niste imali ni put ni prugu ni ulično osvetljenje.

Kako ste dočekali Bugare 41? Kad ste se setili da postanete antifašisti? Ne pričaj mi o Srbima u Prohoru 1943, pričaj mi o Makedoncima?

Od koga ste dobili pare da podignete Skopje posle zemljiotresa?

Od SR Srbije koja je prethodno te pare kao bratski otimala SR Hrvatskoj. E jes ta drzava SFRJ bila za k***c svakim danom sve vise uvidjam  Smile Smile


sad ti hdz oduzima Smile Smile
kako ona parola kaze druze tito ti si krao al si i nama davao ovi i sada kradu al nama nista ne daju Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

Na isti nacin - nije li koju godinu prije toga Sloba jedini odbio potpisati ugovor o konfederaciji???


pa vidio covjek kuda to ide
sto ne das srbima autonomiju u krajini il istranima u istri?
il rumuni madjarima?
zato sto svako zna u cemu bi nastavak bio...
Citat
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 02:41:32 od bokimajk »
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
BlackBerry Torch
Uopce ne kuzis sto sam htio reci.
Sto bi bilo da je bilo je i te price su - pusta s*anja. Situaciju treba gledati onakvom kakva je sada.
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:32:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.