Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Češki premijer go u Berluskonijevoj bašti  (Pročitano 2068 puta)
02. Jun 2009, 07:59:35
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Premijer Italije zabranio objavljivanje skandaloznih slika sa Sardinije
Češki premijer go u Berluskonijevoj bašti
Autor: N. V. | 02.06.2009. - 05:00

Silvio Berluskoni (73), italijanski premijer, zatražio je zabranu objavljivanja skandaloznih fotografija iz njegove sardinijske vile Čertoza, na kojima se nalaze devojke u toplesu, ali i nag Mirek Topolanek, bivši češki premijer. Među starletama na fotografijama sa imanja najbogatijeg Italijana, navodno, nalazi se i Noemi Leticija, 18-godišnjakinja zbog koje je Veronika Lario, Berluskonijeva supruga, nedavno podnela zahtev za razvod.


Više stotina fotografija iz bašte Belruskonijeve vile, po kojoj se nag šetao češki premijer, napravio je fotoreporter Antonelo Zapadu (52) u poslednje dve godine. Topolanek je bio gost kod Berluskonija u maju 2008, sa tadašnjom ljubavnicom Lucijom Talmanovom, bivšom potpredsednicom donjeg doma češkog parlamenta i njihovim vanbračnim sinom Nikolasom.

Zapadu je ukupno oko 700 snimaka načinio iz kuće koja se nalazi u susedstvu vile Čertoze, u maniru paparaca, a Berluskoni planira da im zabrani objavljivanje uz pomoć Garantnog tela za zaštitu privatnosti.

„Ovim smo stvarno dotakli dno. Niko ne može da dozvoli da se spolja slika ono što se radi u kući. Video sam te slike, beskorisne su i ne vrede ni 10.000 evra, a ne 1,5 miliona evra koliko im je bila cena”, rekao je Berluskoni.

„Panorama”, koja je u Berluskonijevom vlasništvu, došla je do fotografija jer je sam fotograf Zapadu nudio te fotografije nedeljniku za milion i po evra, tvrdi Nikolo Gedini, advokat italijanskog premijera.
Fotoreporter je, u strahu da će biti uhapšen, u subotu uveče karabinijerima u Kaljariju odneo CD sa oko 300 fotografija.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
  Javne ličnosti zaslužuju "full treatment" i to 24h/dan.Naročito ukoliko su na funkcijama koje zaposedaju pomenuta dvojica."La Dolce Vita" nije moguć dok god te štiti  imunitet (koji ti je delegirao narod,kao meru zaštite) i plaćaju poreski obveznici.Nije moguć ,jer dotična osoba više ne sme da bude ličnost ,već hodajuća institucija.Na stranu što je bruka da u zemlji jednoga Sandra Pertinija ovakva kreatura stigne tu gde jeste.Italijani su ga izglasali i ,konačno,uspeli da zemlju preobrate u političku Ćinećitu.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
"El Pais" objavio neke kompromitujuće fotografije
Topolanek optužio levicu za slike gde je go kod Berluskonija
Autor: Beta | Foto:AFP | 05.06.2009. - 17:24

Donedavni češki premijer Mirek Topolanek priznao je danas da je goli muškarac u bašti vile Silvija Berluskonija na fotografiji španskog dnevnika "El Pais" ipak on, a evropsku levicu optužio da zbog evropskih izbora nastoji da ga kompromituje, navodi sutrašnja "Mlada fronta Dnes".


"El Pais" je objavio danas pet od 700 fotografija koje je teleobjektivom napravio paparaco Antoanelo Capada u želji da pokaže da su se u vili italijanskog premijera na sardiniji održavale divlje žurke sa razgolićenim devojkama.
Italijanski sud zabranio je da se one objavljuju u Italiji, a Berluskonijevi advokati rekli su da su kao argument upotrebili to da je na fotografijama i kao od majke rođen tadašnji češki premijer, koji je sa ljubavnicom, njihovim sinom i prijateljima godišnji odmor prošle godine provodio kod Berluskonija na Sardiniji.
"Nisam ni sanjao da su evropski izbori tako važni da socijalisti ne prezaju od tako smešnih napada i manipulacija", rekao je danas češkim medijima Topolanek i pomenuo da to može da bude i fotomontaža, ali nije precizirao kakva.
"To da je fotografije objavio levičarski španski dnevnik na dan izbora podstiče spekulaciju da je to deo levičarske kampanje", rekao je Topolanek.
Sliku sa razmazanim licem nagog muškarca koji stoji kraj bazena iznad žene koja se sunča preneli su danas i svi češki mediji, većina sa razmazanim delom fotografije gde bi Adam i Eva imali smokvin list, osim tabloida koji su se sočnim rečima pozabavili čak i Topolanekovim raspoloženjem u tom trenutku.
Posle par sati međutim i tabloidi su razmazali taj deo slike da se ne vidi.
Češki mediji za razliku od "El Paisa" koji se ogradio da ne garantuje da je taj muškarac baš Topolanek upozorili su da njihovog bivšeg premijera odaje svetla narukvica na snimku, kakvu inače Topolanek ne skida s ruke i izviruje mu ispod košulje i kada je u svečanom odelu na samitima Evropske unije.
Sredinom sedmice Topolanek i Lucije Talmanova sa kojom živi i koja ga je pratila u Italiju tvrdili su da takve fotografije ne postoje i tražili izvinjenje od italijanskih medija.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Treba sledeći put da skine narukvicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Са Берлусконијем никада није досадно  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Bas dobro sto Milu ne "ufatise"!
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Са Берлусконијем никада није досадно Smile Smile
Od njega se svasta moze ocekivati, a najinteresantnije je kada da neku smesnu izjavu, sto se cesto desava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Pa šta. Čovo se malo raskomotio i uživao u životu.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Са Берлусконијем никада није досадно  Smile Smile
Smiley boli ga brige....

nalazi se i Noemi Leticija, 18-godišnjakinja   Smile
« Poslednja izmena: 08. Jun 2009, 01:29:48 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
U "Pressu" je danas objavljen jedan clanak o Berluskoniju koji me je bas lepo nasmejao. Saljem najzanimljiviji deo:

Kršenje protokola

Osim kršenja zakona, Berluskoni je sklon kršenju protokola, ali i nedoličnom ponašanju na zvaničnim skupovima. Tako je na zajedničkoj fotografiji ministara spoljnih poslova stavio magareće uši španskom šefu diplomatije Josefu Pikueu. Na istom sastanku je prekinuo konferenciju za novinare Romana Prodija i Havijera Solane objašnjavajući da je gladan. Kao svat na venčanju pokušao je da poljubi ruku 17-godišnjoj snahi turskog premijera Erdogana, koja, naravno, ne sme da dozvoli da se drugi muškarac s njom rukuje, a kamoli da joj celiva ruku, osim svekra. Na samitu NATO-a u Nemačkoj, kada su svi čelnici zemalja članica hodali crvenim tepihom i fotografisali se, Berluskoni je pričao telefonom. Italijanski premijer ostao je na nemačkoj strani obale Rajne i tako propustio fotografisanje. Neposredno pre toga, domaćica samita Angela Merkel dočekala je čelnike NATO-a kako bi ih pozdravila. Neko vreme je čekala i italijanskog premijera, ali je odustala. Još jednom je Merkelova bila žrtva njegovih neumesnih šala, pa kada ju je prošle godine ugostio u Trstu, prilikom posete gradskom Trgu jedinstva Italije, sakrio se iza stuba za zastavu da bi je „iznenadio".

- Juhu, ovde sam - viknuo je Berluskoni, na šta se zbunjena Merkelova okrenula i sa osmehom prišla premijeru Italije.


Tako je govorio Silvio:

„Bio sam u Ruandi 1994. i dobro se sećam dece koja su na ulici igrala fudbal, koristeći kao loptu glavu svog trenera."

„Apsolutno sam siguran da sam najdemokratskija osoba koja je ikada postala predsednik vlade u Italiji."

„Ja sam žrtva, žrtvujem se za sve. Ja sam Isus Hrist u politici."

„Volim Francusku i nastavljam da je volim. Dovoljno je prebrojati Francuskinje koje sam imao."

„Samo je Napoleon postigao više od mene."

„Suzbijam komunizam kao što je Čerčil suzbijao nacizam."

„Anders Fog Rasmusen je najzgodniji premijer u Evropi, preporučiću ga svojoj ženi."

„Ovde su rođeni Romul i Remul."

„Optužuju me da sam više puta tvrdio da komunisti jedu decu. Čitajte Crnu knjigu o komunizmu i otkrijte da komunisti u Kini nisu decu jeli, nego su ih kuvali i time đubrili njive."

„Svi bismo voleli da budemo preplanuli kao Naomi Kembel i Obama."

„Pokušaću da pomognem u poboljšanju odnosa između Rusije i SAD, gde je nova generacija političara došla na vlast i ne vidim probleme zbog kojih Dmitrij Medvedev ne bi trebalo da ostvari dobre odnose sa Obamom, koji je jednako zgodan, mlad i preplanuo."

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=68268&sectionId=40
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.