Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:10:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cenzura komentara na b92.net  (Pročitano 1450 puta)
21. Feb 2008, 21:10:13
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ja sam inace demokratski orijentisan, i mislim da je b92 odlicna televizja, ali moram da napisem nesto vezi njihovog vebsajta, koji je zaista katastrofa sto se tice slobode izrazavanja.


Ako pogledate komentare na b92.net, uvek komentari koji hvale cedu jovanovica i LDP imaju najvise "pohvala", i recimo podrska otcepljenju kosova, to su uvek 2/3 od ukupnog broja komentara. Ja sam pokusao barem jedno 15 puta da posaljem komentar na temu politicke situacijie u srbiji, gde ne podrzavam otcepljenje kosova, i ni jednom komentar nije prosao. Tako je vec sigurno 6 meseci, i vec sam izgubio volju da pokusavam da posaljem komentar, jer bukvalno nikada ne prodje. Jednom sam u stvari iskritikovao velju ilica, i to je proslo odmah, u roku od 3 minuta.


Uvek komentari koji podrzavaju nezavisno kosovo i LDP, imaju najvise pohvala, iako ta grupa ljudi je oko 5%... ili neka bude 10% - 15% (recimo delovi DS i G17 mozda podrzavaju), ali ne moze se poreci cinjenica da je apsolutna vecina protiv nezavisnosti, a takve komentare jedva da ce te naci na njihovom sajtu. Puste po neki komentar , ima ih, ali odnos je potpuno nerealan.


Ako mi neko ne veruje, nek pokusa da posalje neki komentar ... gde se recimo protivi nezavisnosti kosova. Garantujem da od 10 pokusaja 9 puta komentar nece proci. Ili jos bolje, pokusajte da nadjete barem JEDAN komentar koji podrzava Kostunicu, iako uopste nisam njegov pristalica , ali nemozete osporiti da Kostunica ima barem 10% podrske, sto je duplo vise od LDP-a. Necete naci ni jedan za proteklih godinu dana ja to garantujem.


Zasto je ovo bitno? Pa bitno je jer kad se pogledaju ti komentari, ispada da je to opste misljenje javnog mnjenja, iako uopste nije kako se tamo predstavlja. Po tim komentarima, ceda jovanovic bi bio predsednik drzave (iako ima manje glasova od mrkonjica), SRS koje inace ni malo ne volim, nepostoje kao politicka stranka itd... dakle totalno nerealno.



Najrealniji primer je bio po meni, kada se ministar policije dragan jocic povredio. Stavili su tu vest, i bas sam se pitao kakvi ce komentari biti. Posto je covek kicmu povredio, sumnjam da ce pustiti neke lose komenatere, a bilo mi je nezamislivo da puste komentare koji ga hvale, jer sam stekao utisak da B92.net ne dozvoljava komentare koji podrzavaju DSS. I pogodite sta se desilo? Komentari su bili disable-ovani da se salju za tu vest! HA! http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=01&dd=26&nav_id=282181
Nedaj boze da neko napise nesto simpatizirajuce vezi tog coveka!  lol


Razumem i da vecina  LDP-ovaca posecuje taj sajt, a manje radikala i slicnih , ali opet, odnos je potpuno nerealan, i NI JEDAN komentar necete naci gde se hvali kostunica, ili nikolic konkretno. Bukvalno NI JEDAN!


I pogotovo zato sto je u pitanju website, a ne TV stanica, jer cenzuru na webistu malo ko obraca paznju. Zaista je sramota u sta se B92 pretvorio, pogotovo sto su oni bili simbol slobodnih medija 90tih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia ?
Samo mala ispravka, kaze se LJDP i U92!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
B92 zaista nije nas problem

lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:10:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.