2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Celta de VIgo>Hala Celta  (Pročitano 6789 puta)
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
posle ovih poraza od majorke i ostalih penalskih ekipa,doslo je vrijeme da ponovo stucemo bilbao(kao prije 2 godine,bilbao-celta 1:6!!)-tv BK subota 22:00!!

ne igraju baiano,canobbio,perera,juan sanchez,contreras i jos mnogi,ali zato imamo dovoljno dobru klupu da probamo da pobijedimo-bice i velika posjeta celtista koji veceras autobusima krecu sa balaidosa za bilbao Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
pa pizda im materina tim neznalicama sa BK!! ejjjjjjj,bre,stalno mijenjaju semu i prilagodjavaju se realu i barsi!!  pa gdje to ima??? na RTSu smo ove godine mogli da vidimo skoro sve timove premier lige-prenosili su vest hem,sanderlend,bolton,carlton,portsmut,ma sve su davali a ovi  gadovi sa BK samo real i barsu-dabogda ispali u drugu ligu,pa da ih vise nikad ne prenose!! sramota!! 

uhhhhh,znaci opet nista za seltu(ja cu makar opet gledati tekmu preko neta) a prije 2-3 nedelje su davali cak i 2 prenosa u subotu vece i to naravno,pogadjate,real -atletiko i barsa-...ne sjecam se!!  sram i sramota- a ne kapiraju da ih nece niko gledati posle 8 i po,jer je tad Juve-milan. kakvi mentoli...   
od veceras TV BK vise nece biti na mom TVu-maaaaaaaaalo mi je krivo zbog 'milionera' i 'karike',ali dobro... ne treba mi vise nista od njih Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Pazi kad sam i ja primetio da samo prenose Barsine i Realove tekme... Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
dobro,na kraju je bilo 1-1-nije ni to lose-gledao sam tekmu preko neta(jebiga,imam ADSL Smile) i moj a i opsti utisak je da smo ih prebili!! samo sto se gerero povrijedio na pocetku i onda posle nije imao ko da DA gol!  da me nije samo Selta zajebala za 8 400,sad bih mirno spavao ili se pjanio u gradu-ovako cu samo da spavam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
e,da,od danas umjesto BK na 7. programu mog TV pici ona ciganska televizija-sa sve turskim filmovima i najsmjesnijim vijestima u gradu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
gledao sam i ja ovde tekmu i nije ih Selta uopste razbila, cak sta vise.

Mogu da budu prezadovoljni bodom, prezadovoljni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
gdje ovdje?

dali su nam gol iz odbijale a mi promasili masu sansi-ne treba da smetnes s uma da je ovo skoro pa 2. tim celte Smile

povrijedjena su sva 3 spica,pa je morao jonathan aspas iz 'cantere' da igra spica iako on Celti B igra desno krilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ja sam odgovorio na tvoj komentar da je Celta bila bolja, a nije bila bolja ako me razumes. Ok je to drugi tim i sve to ali jednostavno Atletik je igrao dobro a i oni nemaju jak tim...taj gol...mogao je da se da i u samom pocetku akcije ali...bilo kako bilo Celta treba da je zadovoljnija bodom.

A veruj mi ne znam ni ko igra u prvih  11 u Celti
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
znao sam da ce da bude X na kraju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
dobismo nekako i ovaj alaves cudni-jebote,likovi imaju namrtvo dobar tim,ali nista ne rade...aloisi,jandro,nene,welsey, edu alonso,ruben navaro,bodipo,constanzo(golman)...bolja ekipa i od osasune i od getafea,ali...

cim su se vratili canobbio i baiano,poceli smo da radimo nesto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.