Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cega se plasite?  (Pročitano 7377 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Pa neznam.....
SF jeste da je ovo tvoj sajt, ali nije ok tako nekome govoriti, jeste da je mlada, ali bas zbog toga reci joj sve sto imas ali na neki finiji nacin, ovako to nije ok!
A sto se tice strahova...... ma nesto se neplasim nicega.... nije da se nisam plasila.... ali sam ukapirala da sve sto ti se desi u zivotu ima neki svoj razlog... i mada to tada ne uvidjamo.... kad tad to dodje u prvi plan.
A od drugih.......... ma neplasim se ni tu nicega.... nije da se nisam plasila.... mislim da sam naucila da se nosim sa svojim strahovima, po sistemu ko ce koga, on mene ili ja njega pobediti ( mislim na strah)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
SF jeste da je ovo tvoj sajt, ali nije ok tako nekome govoriti, jeste da je mlada, ali bas zbog toga reci joj sve sto imas ali na neki finiji nacin, ovako to nije ok!

Jedno vreme covek moze imati rezervu, ali nakon kompletne prepiske, i preko mnogih tema na forumu i preko maila, zaista za malu narkomanku kojoj je weed osusio mozak, a koja ubedjuje kako je to do jaja i ako svi znamo da nije i koja mi tupi o sexu a ima 15 godina, nevinost je izgubila pre mesec dana .... nekad krediti prestaju i krece pokopavanje...
Ovo je jos pitomo, bude to i gore.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Znas sta sto se tice narkomana, nesto se nosim sa njima dobar zadnji deo zivota, sto onih koji su na travi, pa preko mnogo gorih stvari........ nezgodno je to veoma....
U principu u pitanju su labilne licnosti, koje nemaju svoje ja, koje sa tim stimulansima misle da su neko i nesto, koji su u stvari samo jedno veliko nista i koji su nigde.
Ja sam za to da se pokusaju takve osobe odvuci od toga.
Inace zivim u kuci sa cerkicom i osobama koje su bile problematicne na dopinzima kojekakvim.
Mogla sam da biram, mogla sam pobeci sa detetom, ili nesto uciniti i pokusati reci stop. Ostala sam, uspelo mi je da nekako uticem da se skinu sa toga.... do kada neznam.... mrzela bih sebe kao coveka da sam otisla kada je bilo najgore, a za dalje pa videcu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Nekoliko puta je zivot tako lepo umeo da me iznenadi, da nisam znao ni kako se zovem, a kamoli sta se desilo. Znate ono - danas jedna prica, sutra boom - sve je bilo samo magla.

Za svoje 22 godine preturio sam preko glave stvari koje neko nece ni za 3 zivota. Strahove za koje sam mislio da su kod mene najizrazeniji, danas mogu samo da pamtim sa osmehom na licu.

Cega se sada plasim ? Pa, ne puno toga. Jedino sto mi jos uvek izaziva neprijatan osecaj kad pomislim na to su situacije koje nikako ne mogu da kontrolisem. Nije da se bojim toga. Vise se pribojavam.

Iako sebe smatram prilicno "pitomim", cak nekada i previse, pribojavam se i situacija u kojima sam u stanju da potpuno izgubim kontrolu. Iskreno receno, do sada sam imao takve 2 situacije, i dao bih sve na svetu da se tako nesto vise ne ponovi.

Nadajuci se,
Dell Boy Smile
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25
Strah me ljudske zlobe, zavisti, ljubomore. Strah me da me neko emotivno ubije. Takodje me strah agresivnih ljudi, da me neko fizicki povrijedi i unakazi( mozda je glupo, ali je tako).
IP sačuvana
social share
Mala izgubljena dusa...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Najvise se plasim smrti i sta je posle toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne brini iz 2 razloga:
1. Neces to doziveti i preziveti, bices krajnje nesvestan svega
2. Ako nisi ziv... nece ti ni biti vazno Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Da ne uspem u zivotu, tj. da necu stici da uradim sve sto nameravam
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
@Leggy

Ovo je samo mala sala za tebe posto si sada u odsutan sa Foruma: kako si krenuo, imas razloga za strah da neces uspeti Smiley.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Vremena koje prolazi a ja ne radim nista sa njim...u to cak ne uracunavam ni blejanje...bojim se da ne iskoristim sve svoje mogucnosti...bojim se da ne donesem pogresan izbor...

stra' me  Smile
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.