Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceca u „Plejboju“ - Nevinost sam izgubila u 18.  (Pročitano 20479 puta)
06. Avg 2005, 07:55:48
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ceca u „Plejboju“ - Nevinost sam izgubila u 18.

Ceca Ražnatović je u najnovijem broju „Plejboja“ progovorila o stvarima o kojima se pre ove ispovesti samo nagađalo. U razgovoru sa Duškom Jovanić pričala je o svom prvom seksualnom iskustvu, ali i onim kasnijim; o momcima sa kojima je bila pre Arkana; vezama sa zemunskim klanom... „Blic“ prenosi deo ovog intervjua.
Zašto žene vole razbojnike?

- Pre Željka uopšte nisam imala kontakt sa svetom kriminala i mangupa. Prvi za koga su govorili da je opasan momak u stvari je Željko. A ostale sam preko njega upoznala. Do tada sam se družila s estradom. Nijednog političara nisam poznavala, osim Ivice Dačića, jer je i on iz Žitorađe.
Kako kad je vaš prvi dečko bio kasnije ubijeni kriminalac sa Zvezdare Dejan Marjanović Šaban?

- S njim me je upoznala Mira Škorić, čim sam došla u Beograd. Bio mi je predstavljen kao vlasnik lanca butika, rekli su mi da mu je otac arhitekta i da je fin i obrazovan dečko. Pojma nisam imala da je momak s asfalta. Sa njim sam se zabavljala 17 dana i, kad sam saznala ko je i šta je, odmah sam ga ostavila.
Prave ljubavne jade vam je zadao nekadašnji fudbaler Borca i kafedžija Hajrudin - Haro Samardžić?

- To je trajalo godinu i po dana. On i njegova braća držali su lanac diskoteka u inostranstvu. Imala sam sedamnaest i po godina i baš sam se zaljubila. Bili smo zajedno sve dok nam je bilo lepo i dok je imalo smisla. Ali, ja nisam mogla da živim u inostranstvu, jer sam strašno nostalgična. A pošto nismo ni imali planove za nešto ozbiljno, rastali smo se. Svako je krenuo svojim putem i nikad se više nismo ni videli ni čuli.
Erik Gordi je u knjizi „Kultura moći u Srbiji“ napisao kako ste nevina devojka sa sela koja je uspela u životu. Dokle ste bili nevini?

- Do osamnaeste. Pripadam možda poslednjoj generaciji kojoj je devojačka nevinost bila bitna. U manjim sredinama, iz koje i ja potičem, bilo je vrlo bitno da se zna s kim devojka izlazi, morala sam da poštujem te principe i tradicionalne vrednosti. Uvek sam bila romantična i volela duge veze. Moja prva platonska ljubav iz školskih dana trajala je pet godina. S prvim muškarcem bila sam godinu i po.
Kako vam je bilo s njim?

- Bez veze, nisam to uradila iz potrebe, već iz čiste radoznalosti. Kada sam videla kako to izgleda, pomislila sam: Pa i nije nešto naročito. Prvo uživanje u seksu doživela sam sa svojim mužem. S njim sam osetila sve čari i slasti seksa i postala svesna šta znači imati dobar seks koji, ne bih volela da ispadnem vulgarna, nije ni tucanje, ni sport, ni gimnastika, već vođenje ljubavi.
Čemu dugujete etiketu fatalne žene? Pričalo se da je Arkan bio toliko otkinuo za vama da je zvao svoju tadašnju ženu i samo joj rekao: „Natalija, ja bez nje više ne mogu!“

- Nisam prisustvovala tom razgovoru, ali mi je on to sam kasnije ispričao. Rekao je da nije taj tip muškarca koji će lagati dve žene, priznao je da se zaljubio u mene i da ne može da se odrekne ni mene ni svoje dece. Tog trenutka sam porasla trideset centimetara.
Kada je Arkan ubijen, ko je sve došao da vam izjavi saučešće?

- Ko nije?! Prvi čovek koji mi je ušao tog dana u kuću bio je Zoran Đinđić sa svojom ženom. Ubeđivao me je da izađem u javnost i da kažem da ga je ubio Slobodan Milošević. Meni tada nije bilo ni do života, a kamoli da se mačujem s Miloševićem i s njegovom vlasti. Za mene je sve bilo stalo.
Dobro, kakav je taj Legija?

- Legija je moj kum, uvek je bio prijatelj kuće i toga ne mogu nikada da se odreknem. Poznajem ga od njegove dvadeset četvrte godine. On je jednostavno uvek bio vojnik i samo vojnik. Kada je iz „Tigrova“ prešao u Specijalnu jedinicu, Željku je bilo jako drago što je napredovao. Nisam mnogo ulazila u sve to, ali koliko sam ga poznavala, on kriminalac nikada nije bio.
Samo simbol najljućeg horora koji će ti se desiti ako se s njim zatekneš na istom mestu?!

- Nisam se bavila njegovom biografijom. Dok je Željko bio živ, takvi se incidenti nisu dešavali, jer bi ga on izgrdio, iako ga je voleo kao svoje dete i kumovao mu je zbog toga. Posle sam ga vrlo retko viđala. On i ja nismo bili drugari, već sam ga upoznala preko Željka.
Jednom sam slučajno svratila u diskoteku „Trezor“, gde su mi rekli da ste u susednom separeu sa Ulemekom.

- Izašla sam s njim nekoliko puta u grad. Sasvim se normalno ponašao. Sedeli smo, popili piće. Jedino ga mesto nije držalo. Kada sam bila uhapšena u akciji „Sablja“, novinari su se iživljavali pišući da je pravio incidente, a da sam ja aplaudirala na takve stvari. Stavili su mi na teret i moj čuveni rođendan u klubu „Stupica“. Žurka je završena u pola četiri ujutru, a sve se to izdešavalo u pola šest.
Jeste li išli kod Dušana Šiptara i Mileta Lukovića Kuma u Šilerovu?

- Jesam. Bila sam na rođendanu Dušanovog deteta. Upoznala sam ih pred koncert na „Marakani“ i retko sam ih viđala, jer nisu ni bili u zemlji. U početku nisam ni znala čime se oni bave, niti sam u životu pre toga čula za taj moćni zemunski klan. Oni su meni bili predstavljeni kao biznismeni, ali šta me briga šta ko radi. Prema meni nisu bili opasni i nikog mog nisu dirali. Mislila sam da je bolje da poznajem takve ljude, a ne da mi se desi da mi sutra otmu ili istraumiraju dete, ili da me reketiraju. Živimo definitivno u nenormalnoj zemlji, koja je dozvolila da takvi momci imaju mnogo para i da rade šta hoće. Baš su mene pitali za mišljenje! Apsurdno je da su me u akciji „Sablja“ doveli u vezu s njima, kao člana njihove organizacije.
Gde ste bili kada je Đinđić ubijen?

- Žurka posle dodele „Pinkovih“ „Oskara“ trajala je do četiri ujutru u „Trezoru“. Posle toga sam se vratila kući i negde posle podne sam čula šta se desilo. Prvo što mi je prošlo kroz glavu bilo je da je ovo potpuno luda zemlja. Kod nas prosto ne postoje dobre vesti.
Jednom ste rekli da vam je kuća toliko velika da nemate pojma u koliko soba živite, sve dok policija nije pronašla skladište oružja u vašem podrumu, dovoljno za višemesečno ratovanje?

- Mislite na pretres? U podrumu su bila blindirana vrata. U životu tamo nisam sišla. Kada je policija došla, pitali su me da li smeju da ih razvale, jer nije postojao ključ. Dala sam im dozvolu, a kad su ih otvorili, i ja sam htela da vidim šta tamo ima. Našli su to oružje. Policajci su bili izuzetno korektni. Mnogi od njih su ratovali sa Željkom.
Odakle vam ogrlica koja je pripadala ženi bivšeg austrijskog kancelara Franca Vranickog?

- Kada su došli da pretresu moju kuću, sve su ispreturali i otvorili. Ali, uopšte nije bilo reči o tom nakitu. Dok sam bila u pritvoru u CZ-u, došla su dvojica inspektora i dodatno me pitala o toj nekoj ogrlici Vranicki. I dogovor je bio da, kada ja budem izašla iz pritvora, dođem i da dam izjavu povodom toga i da ponesem nekoliko fotografija s venčanja, jer sam je, navodno, tada nosila. Tako sam i uradila, a oni su rekli da to nije ta ogrlica. I na tome se završilo.
Vama je muž kupovao nakit u prodavnici?

- Pravo da kažem, ja s njim nisam išla i birala. Obično ga je donosio kući. Gde je kupovao, šta je radio, nemam pojma.
Duška Jovanić
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.