Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:19:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceca u Mostaru...  (Pročitano 8327 puta)
26. Jul 2007, 08:25:27
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
http://www.vecernji.hr/newsroom/scena/1827357/index.do

      BokunVina       ‌       26.07.2007       ‌       08:16               Odgovor
     ...jebala vas Ceca, zena ratnog zlocinca....
     ...ta ko ce drugi, nego Herzegovci, tzv. "Veliki i jedini pravi Hrvati" da ovakvu *****riju osmisle i cine!!!!! Ma daj molim te, treba ih drzati podalje od Hrvatske, pa di to ima....pa oni zaista nisu normalni!!!!!! Eto....to su 'erzegovci....kako i kad im pase, pa nek cine doma, nek je i doma vode ako oce, bas me briga, al svim Herzegovcima, bi ja ogranicio sve u Hrvatskoj, sve njihove pretjerane slobode, a najveca je glasovanje, jer su oni tzv. "Dijaspora", tj. gradjani drzave Bosne i Herzegovine, pa nek odlucuju i dovode doma kog zele, al nebi bogme, da je po meni, imali nikakvo pravo glasa il bilo cega u Hrvatskoj. Ta nisu oni normalni, to se vidi iz prilozenog.....fuuuj!!!!!!!!!!!!
     
DinamoZG? Smile
« Poslednja izmena: 26. Jul 2007, 08:29:43 od bokimajk »
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ne, nisam ja ...  Smile Smile Smile
ali, potpisujem sve što je napisano, kao da je moje ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
razmisljanje vam je indenticno! Smile
al sam pretpostavio da nisi Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
pa objavi vijest do kraja:

Nije pošteno da ona ovdje pjeva kada Thompson, koji pjeva o domovini i obitelji, nije mogao pjevati u Sarajevu. To je apsurdno  kaže Marinko Bošnjak, dopredsjednik Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HZ-a HB-a, a slična je mišljenja i Petar Zelenika, predsjednik te udruge u Mostaru. 

Prema Ceci su nešto blaži mostarski Bošnjaci. Tako Adnin Hasić, vijećnik SDA u Gradskom vijeću Mostara, komentira da će "Ceca pjevati, bit će vatromet i sve će biti puno".
-  Tu se ne može ništa učiniti, samo se može biti krivo shvaćen  zaključuje Hasić.

sasvim drugačije zvuči kad se sve objavi jel da?

iako hercegovci će i dalje biti etiketirani kao ovakvi i onakvi

na graničnom prijelazu u gorici (općina grude) lijepo piše: drugarice i drugovi dobrodošli u hrhb što se naravno odnosi na hrvate iz hrvatske Smile


tek da se zna:

ZANIMLJIVA KNJIGA TOMISLAVA NURBERGERA KOJA GOVORI I O HRVATIMA HERCEG BOSNE

  OGNJISTAR u mRacnoj demoNkraciji

ZAGREB-U nakladi tvrtke CC Marketing koju vodi Damir Borovcak, objavljena je knjiga Ognjistar u mRacnoj demoNkraciji. Autor knjige je Tomislav Nurberger, rodjeni Zagrepcanin, poznati matematicar i  kompjutoras koji zivi, u Americi, u Minesoti. On je za vrijeme Domovinskog rata u Hrvatskoj i obrane BiH lobirao u americkim medijima i medju americkim politicarima za Hrvatsku i  Hrvate u BiH. Preciznoscu matematicara objasnjava srpski promidzbeni rat i agresiju na RH i BiH. Uz to objelodanjuje malo poznate cinjenice koje srozavaju svjetske, posebno europske politcare, zbog odnosa prema Hrvatima.

  Poseban dio u knjizi je «Zagreb i "Zagreb" prema Hrvatima Herceg Bosne». Ondje kazuje kako pravi Zagrebcanci, kakav je i on od 1853.godine, ne mrzi Hrvate Herceg Bosne, posebno Hercegovce. Zagrebcanci se dive uspjesima Hrvata  Herceg Bosne i tuguju sa njima. Znaju vaznost hercegovackog kamena i grude bosanske zemlje. No, «Zagrebcani» mrze sve sto je  hrvatsko, za njih je HVO paravojna formacija, a sebe nazivaju europejcima.  Zagrebcani su zajedno sa ostalim Hrvatima bili na ukopu ministra Gojka Suska i predsjednika Franje Tudjmana. Za to vrijeme su «Zagrebcani», kao europejci, zajedno sa predstavnicima medjunardone zajednice ispijali kavu  «Kod Charlija».
« Poslednja izmena: 26. Jul 2007, 10:10:07 od krokanić »
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
drugarice i drugovi Smile Smile
inace za ono prvo jebi ga kad nas oboje vise volite nego sebe
manje ste ratovali dole s nama i jedni i drugi
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Citat
na graničnom prijelazu u gorici (općina grude) lijepo piše: drugarice i drugovi dobrodošli u hrhb što se naravno odnosi na hrvate iz hrvatske


hrhb = 1% davanja na visokotarifnu robu koja nije ni vidjela hrhb već je ostajala u Hrvatskoj a samo su papiri išli na granicu radi ovjere, znaš koliko škole treba završit za tu šemu ?? Pa dosta je 4 razreda i da imaš rodijaka koji je došao iz emigracije da "pomogne" Hrvatskoj  ..... e kada je to palo sad vam ne valjaju drugarice i drugovi  Smile Smile Smile  ...... seljačka posla .


Znaš koliko mi je bitno šta piše na graničnom prijelazu u Gorici ..... isto kao i za nešto što piše na zidu u npr. Palama .

IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
molio bi moderatore da ne zakljucaju ovu temu ko onu drugu danas
prvi put u svojih 28 godina prisustvujem hrvatskom medjusobnom prepucavanju i zelim da vidim kako to izgleda
mislio sam do danas da to samo to kod Srba postoji
nidzo i dinamo samo udarajte Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
boki ja kapiram da si sa tim ciljem i otvorio temu ali ja nemam šta dodati osim ovog što sam napisao, uostalom to je druga država u kojoj su ginuli pripadnici HV-a (Splitski sporazum ) ..... da bi njihove obitelji sada neko kao pogrdno nazivao drugovi i drugarice .....to najviše govori o kulturi i širini razmišljanja tog koji je to napisao i ovih koji to odobravaju .

Da se razumijemo to nisu svi , to je grupica koja više ne može da živi od 4 razreda osnovne škole , frustrirani su i sve ih hebe  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
ma nisam zbog toga prvo uopste
vec mi bilo interesantno da ceca ide tamo pa da prvo povodom toga objavimal vi ste krenuli pa rekoh ajde da mi malo da mi malo pomogne oko frustriranja i nerviranja zbog ovih nasih slicnih Smile
inace zalosno je to u oba slucaja Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
nitko te ljude nije pitao kad su išli braniti hrvatsku a nitko ih ni sada ništa ne pita

o njima se odlučuje negdje drugdje, oni su samo uteg hrvatskoj demokraciji i europeizmu

svoje mišljenje ne mogu izraziti a da ih se ne pljuje

nikola jedeš govna a burek 5 kuna Smile
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:19:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.