Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:21:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceca beži u Rusiju!  (Pročitano 6357 puta)
24. Nov 2010, 20:40:36
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.2
mob
Alcatel 
CECA BEŽI U RUSIJU!
(97)    Sreda, 24. Novembar, 2010.| Autor: Ekipa Kurira
Svetlana Ražnatović planira da otputuje u Moskvu čim završi turneju u Australiji. Razlog: podizanje optužnice protiv folk-dive zbog zloupotreba prilikom transfera fudbalera



BEOGRAD - Ceca beži u Rusiju?!
Svetlana Ražnatović, protiv koje je spreman nacrt optužnice zbog zloupotrebe službenog položaja, planira da pobegne u Moskvu, saznaje Kurir! Ražnatovićevu sumnjiče da je kao predsednica FK Obilić prisvojila četiri miliona nemačkih maraka i 3,5 miliona dolara od prodaje devet igrača tog kluba.

- Ceca sledeće nedelje kreće na decembarsku turneju po Australiji, posle čega će se s decom uputiti u Rusiju. Tamo je, zahvaljujući prijateljima, pripremila teren. Čeka je stan, odabrane su škole u koje će deca ići, ali i sve ostalo što joj je potrebno - tvrdi za Kurir dobro obavešten izvor blizak Ražnatovićevoj.

U nacrtu optužnice, koji je završen pre dva meseca, ona se sumnjiči da je, zajedno sa sestrom Lidijom Veličković-Ocokoljić, zloupotrebila službeni položaj u FK Obilić, kao i za nedozvoljeno posedovanje veće količine vatrenog oružja, koje je nađeno u vili preko puta Zvezdinog stadiona u kojoj Ceca i danas živi. Kako se navodi, „Ražnatovićeva je poziciju u klubu zloupotrebila tako što je igrače prodavala inostranim klubovima, a u poslovnim knjigama prikazivala da su transferi urađeni bez obeštećenja“.

Svetlana Ražnatović u izjavi za Kurir kaže da se s optužnicom protiv nje upoznala tek preko medija.
- Ništa više od toga ne znam! Dokle god tužilaštvo ne donese konačnu odluku o tom pitanju, ja se neću oglašavati. Što se dužine istražnog postupka tiče, glavni razlozi odlaganja bili su nalazi veštaka, do sada rađeni čak tri puta, i to uvek sa istim rezultatom - da moja sestra Lidija i ja nismo stekle nikakvu imovinsku korist - poručuje Ceca.

Goran Petronijević, njen advokat, dodaje da je reč o „velikoj bruci i skandalu“.
- Nezamislivo je da nešto što je u fazi pripreme procuri u javnost, ako tako nešto uopšte postoji. To je krivično delo odavanja službene tajne i zloupotrebe službenog položaja - tvrdi Petronijević. Upitan da li njegova klijentkinja planira da nakon boravka u Australiji pobegne u Rusiju, daje sledeći odgovor:
- To je spekulacija i izvrtanje priče. Isti slučaj je i s pričom o političkoj zaštiti, jer je potpuno obrnuto. Reč je o političkom pritisku i linču.

Nije joj oduzet pasoš?!
Iako istraga protiv Svetlane Ražnatović traje od 2003, njoj nije oduzet pasoš, niti joj je određena zabrana izlaska iz zemlje?! U Palati pravde ne isključuju mogućnost da tužilaštvo to zatraži naknadno, prilikom podizanja optužnice.
- Tužilaštvo može da zatraži i da joj se odredi pritvor, što je malo verovatno, jer se već sedam godina brani sa slobode. Ona i njena sestra nekoliko puta su pozivane na saslušanje i svaki put su se uredno odazvale. Zbog prirode njenog posla nije bilo neophodno da joj se uskrate putovanja - kaže sagovornik Kurira iz Palate pravde.

Politička zaštita?
Ceca je proteklih godina pevala na mitinzima mnogih stranaka, a često je viđana i u društvu raznih lidera. Javna je tajna da je velika prijateljica Ivice Dačića i Dragana Markovića Palme, a pevala je na mitingu u organizaciji DSS (na kome se, upravo zbog Cece, nije pojavio tadašnji ministar policije Dragan Jočić). U javnosti je viđana i sa Tomislavom Nikolićem.
Evo reakcije stranaka za koje se smatra da Ražnatovićevoj na neki način već godinama daju „politički kišobran“:
Velimir IliĆ (NS): Neka sud i tužilaštvo rade svoj posao, ali je nepotrebno da se sada kola slome na Ceci. Ni na koji način nisam pokušao da je politički zaštitim. Mnogi su kod mene pevali besplatno, ali nisu tražili nešto za uzvrat.
Petar PetkoviĆ (DSS): Miting je bio samo jednom.
Dragan MarkoviĆ (JS): Ništa nemam da kažem.

Dačić: Ne utičem
Ministar policije i lider SPS Ivica Dačić, koji je nekoliko puta izjavio da je veliki prijatelj s Ražnatovićevom, za Kurir kaže da na ovaj slučaj nema uticaja:
- Na ovaj slučaj, kao i na svaki drugi do sada, ne utiču ni politički, ni rodbinski, ni prijateljski odnosi. Predmet nije u rukama policije, već tužilaštva. Ne utičem na njega jer, kao što znaju svi, to traje od 2003. godine.

Zastarelost nastupa 2018!
Nekadašnji republički javni tužilac Siniša Simić kaže da bi do zastarevanja slučaja došlo nakon dugog vremenskog perioda. Prema Krivičnom zakoniku, zastarelost za krivično delo za koje je priprećena kazna veća od deset godina nastupa nakon petnaest godina od izvršenja krivičnog dela, što bi u ovom slučaju bilo 2018. godine.

Humanitarno u Kraljevu
Ceca Ražnatović posetila je juče u cik zore zemljotresom pogođeno Kraljevo. Pevačica je Kraljevčanima odnela pomoć u novcu i građevinskom materijalu. U društvu ćerke Anastasije i sina Veljka u zgradi opštine pojavila se nešto posle osam časova ujutru, a primio ih je gradonačelnik Kraljeva Ljubiša Simović.
Ražnatovićeva je Simoviću predala 200.000 dinara za četiri najugroženije porodice, a pored novca, obezbedila je i tri šlepera građevinske opreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Ja bih Cecu branio, ali ne mogu da zamislim te silikonske usne ili sise.
Onako kad je gledas bas super izgleda.Inace pametna devojka. Uvrnula pamet onom siledziji, znala devojka da ce kad tad da ga roknu i da joj ostane sve, nasledila dobar posao (kriminal u fudbalu).
Ja ne znam da li je iko od takozvanih ostecenih, optuzuje. Video sam onog Lazica ili Lazovica kako se vec preziva, da izjavljuje kako mu Arkan bio tata.Da je njemu dobro i lepo.

Sta sad? Od ljubomore sto ima dobro dupe, da bacamo drvlje i kamenje?
Ono sto bi mene interesovalo, kako devojke sa silikonom u usnama dude? To je bitnije.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Ono sto bi mene interesovalo, kako devojke sa silikonom u usnama dude? To je bitnije.

 Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije, vršio je pritisak zbog sudskog postupka protiv Svetlane Ražantović Cece. Marković je, kako sazanje „Blic“, pretio i da neće glasati za pojedine zakone.
Marković pretio i da neće glasati za pojednine zakone


- Sada je besan što je napisana optužnica protiv njegove prijateljice. On je ranije pretio i vređao kada se pominjao sudski postupak protiv Cece. Poznato je da je bio potpredsednik stranke Željka Ražnatovića Arkana i da je prijatelj sa njegovom udovicom - kaže izvor „Blica“ koji je upoznat sa dešavanjima u Skupštini.


Marković juče nije želeo da komentariše navode o pritiscima.


- Neka sud radi svoj posao, nemojte da ste vi novinari stariji od pape - rekao je rezignirano Marković i zalupio slušalicu.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 
Citat
Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije, vršio je pritisak zbog sudskog postupka protiv Svetlane Ražantović Cece. Marković je, kako sazanje „Blic“, pretio i da neće glasati za pojedine zakone.
Marković pretio i da neće glasati za pojednine zakone
Ма шта кажеш?
Ово каже DerBlitz,или ''неименовани извор из полиције''?  Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...Lazetic
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 3510
Ja bih Cecu branio, ali ne mogu da zamislim te silikonske usne ili sise.
Onako kad je gledas bas super izgleda.Inace pametna devojka. Uvrnula pamet onom siledziji, znala devojka da ce kad tad da ga roknu i da joj ostane sve, nasledila dobar posao (kriminal u fudbalu).
Ja ne znam da li je iko od takozvanih ostecenih, optuzuje. Video sam onog Lazica ili Lazovica kako se vec preziva, da izjavljuje kako mu Arkan bio tata.Da je njemu dobro i lepo.

Sta sad? Od ljubomore sto ima dobro dupe, da bacamo drvlje i kamenje?
Ono sto bi mene interesovalo, kako devojke sa silikonom u usnama dude? To je bitnije.

Могло би да буде зајебано ако имаш пирсинг на карчуги Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Citat
Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije, vršio je pritisak zbog sudskog postupka protiv Svetlane Ražantović Cece. Marković je, kako sazanje „Blic“, pretio i da neće glasati za pojedine zakone.
Marković pretio i da neće glasati za pojednine zakone
Ма шта кажеш?
Ово каже DerBlitz,или ''неименовани извор из полиције''?  Smile
Jel ti vidis neku razliku izmedju Blic-a i Press-a? Skoro istovetne vesti, izjave, jedino su interpretacije citalaca razlicite. Ja nemam taj kapacitet, ali siguran sam da ako bih pratio i Kurir i Politiku isti djavo je. Ako vesti nisu istovetne, imaju isti smisao: odvracanje paznje od sustinskih problema i pokusaj senzacionalizma.
Isto vazi i za Vreme. Mediji su strogo kontrolisani. Danas na tv-u, pored jeftinih serija na svim relevantnim kanalima i svakih pola sata reklama, ceo dan je vest dana 2500 pitanja koje je doneo File.
Ne vidim zasto se uzbudjujes?

Dok god smo bili progresivni u evoluciji, isli smo napred brzim koracima, bez obzira na 500 godina pod Turcima. Kada je Srbija ubijena 44-e, odigrali smo ulogu virusa komunizma dok je Tito vladao i onda se 20 goodina motamo u kontraevoluciji, bez obzira sto ti je napisano sve 91-e kako ima da bude.
Ali to ne sprecava evoluciju.Sto bi reko onaj chedoid, Prokic ili Protic kako se zove: Srbija ce biti demokratska pa makar u njoj i ne bilo Srba.
Sve ove kontre sto se udaraju, ce imati teske posledice po buduce generacije Srba.
Oni su ti koji ce tugaljivo gledati sta su sadasnje tate radili: u obdanistu su vec jurili Papu i Vatikan, cekali kuratog Rusa i jeuropu a sa 18 glasali dal ima deda Mraza ili nema deda Mraza.
Pokusaj da mislis svojom glavom. Jes da je tesko na ovo navodjenje, ali imas dobre postove.
Sve drzave koje su nasele na komunisticki terorizam, sada su navodjene od istih na politicki kapitalizam.
Ista je prica i kod Rumuna, Bugara, Poljaka, Madjara, Hrvata, Srba. Jedino sto u toj evoluciji mi se sada suprostavljamo nekim neumitnim situacijama u mesto da kao 1804 -e krenemo svojim Srpskim Putem.


Evo recimo ovo oko Cece. To se vec zna 7 godina, ali samo su malo zabiberili: ce gi fura u Rusiju. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 00:24:05 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 
Citat
Jel ti vidis neku razliku izmedju Blic-a i Press-a? Skoro istovetne vesti, izjave, jedino su interpretacije citalaca razlicite. Ja nemam taj kapacitet, ali siguran sam da ako bih pratio i Kurir i Politiku isti djavo je. Ako vesti nisu istovetne, imaju isti smisao: odvracanje paznje od sustinskih problema i pokusaj senzacionalizma.
Isto vazi i za Vreme. Mediji su strogo kontrolisani. Danas na tv-u, pored jeftinih serija na svim relevantnim kanalima i svakih pola sata reklama, ceo dan je vest dana 2500 pitanja koje je doneo File.
Ne vidim zasto se uzbudjujes?
Мало је глупо да читам исте вести.
Боље да Служба каже које су њене званичне новине.
По некој традицији то би требала да буде Политика,а од news magazine /тједника -НИН.
Па да купујемо,кад мора.
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 10:28:10 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:21:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.