Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Časovi matematike za osnovce i srednjoškolce - pomozite svojoj deci na vreme  (Pročitano 1507 puta)
03. Sep 2010, 00:41:00
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Student sam elektrotehnike, a časove držim uspešno već godinama učenicima svih uzrasta.  Trudim se da se čas ne završi bez vidljivog pomaka, a pod pomakom podrazumevam da vidim razumevanje kod deteta, dakle nije poenta da ja samo ispričam svoje.  Učimo uz mnogo primera i vežbi, ostavim uvek nekoliko zadataka za domaći i u toku časa ili van njega (u zavisnosti od toga koliko je dete u stanju da učestvuje) napravimo i rezime svega naučenog.  

  Radila sam kako sa odličnim djacima, tako i sa onim koji matematiku ne vole i ne razumeju i imaju lošu osnovu, tako da imam već uhodan sistem.

  Na početku je bitno da se razumemo da dete mora podjednako da učestvuje, jer ja sam tu praktično da mu pomognem da "prohoda" i razjasnim sve što mu deluje maglovito, da uočim propuste i objasnim da je matematika u suštini jedan od možda najlakših predmeta koje ima, ali ako ono npr.  ne odradi domaći ili me ne sluša pažljivo, potrošićemo to vreme na sledećem času i automatski je usporilo svoj napredak.  Znači, svako treba da ispuni svoj deo obaveza.

  Komunikacija sa djacima putem mejla je poželjna, ali ne i obavezna.  Zgodno je jer možemo da razmenjujemo napismeno sve što je potrebno i uopšte povećava dostupnost i komunikaciju.

  Poželjno je da dete poseduje ili pozajmi urednu svesku sa svojih časova, kako bismo pratili metod i gradivo njegovog školskog profesora, pošto se ono često dosta razlikuje od slučaja do slučaja, a postoje i specifičnosti u radu profesora.

  Trudim se da dodjem na vašu adresu adresu (bilo gde na teritoriji Beograda), ali ponekad može da se desi da zbog hitnosti časa i mojih eventualno neodložnih obaveza dete treba da dodje na moju adresu.  Mada u principu, svaki dogovor je moguć.

  Što se cene časa tiče, ona je 500 dinara za sat vremena, odnosno 700 za sat i po.  Duže časove se trudim da ne držim zbog pada koncentracije kod djaka, ali možemo da se dogovorimo uvek ako je potrebno zbog kontrolnog/pismenog koji je blizu i sl.  

  Rad u grupama do četvoro takodje radim, ali je poželjno da tada čas traje bar sat i po kako bih mogla dovoljno da se posvetim radu svakog djaka, jer ako nešto promakne nerazjašnjeno onda ništa nismo uradili.  Tako da budite svesni da se u ovom slučaju tempo rada prilagodjava najsporijima.  U ovom slučaju cena časa po jednom djaku je 300 dinara za sat.

  Zainteresovani mogu da se jave na mejl: matematikacasovi@yahoo. com ili telefon 064/469-2858, Maja
« Poslednja izmena: 03. Sep 2010, 01:15:55 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Aktuelno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone 12, S21
dizanje teme je dozvoljeno jednom u sedam dana, ukoliko nije u pitanju neki novi podatak koji menja prvobitni oglas...

pozzz Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
Aktuelno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Aktuelno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Aktuelno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
Aktuelno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
Aktuelno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Aktuelno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.