Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:16:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li biste voleli casopis za avijaciju na nasem jeziku?
Da li bi se pretplatili?
44.4%  (8)
Istorija?
16.7%  (3)
Malog formata?
0%  (0)
Nase teme?
5.6%  (1)
Sa maketarskim temama?
33.3%  (6)
Ukupno glasova: 18
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Casopis  (Pročitano 3808 puta)
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Dealio
mob
SonyEricsson 
ja sam za i mozes komotno sve gorenavedene teme staviti i maketarstvo i istorija sve........crno beli je dobar pocetak pa dalje mozes i u boji sto.............balkanu fali jedan dobar casopis tipa janes..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Eeeeeeeee- jedan je Janes. Ovo bi bilo onako opusteno, red istorija, red makete, red piloti, red jedinice, crtezi aviona unutra, profili na koricama. I da se prodaje od Vardara pa do Triglava  Smile [a i od Djerdapa pa do Jadrana]

P.S. kako bi se na engleskom citalo Jadran... mozda Dzedren  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Dealio
mob
SonyEricsson 
Adriatic........... Smile Smile
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6267
Uvek sam za kad je tako nesto u pitanju i stvarno bih voleo da se tako nesto i pojavi kod nas."Ovo bi bilo onako opusteno, red istorija, red makete, red piloti, red jedinice, crtezi aviona unutra, profili na koricama"- ova varijanta je po meni jako dobra.Sve u jednom.A ne samo vesti iz sveta avijacije i po koji kratki opis i jos koja manje vazna tema i eto kao casopisa (ovako je svojevremeno radio "Aeromagazin").Znaci ja sam ZA.......al sad jedino koliko je to tehnicki izvodljivo i koliko bi to sve $$$$$$  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Sto ga vise ljudi kupi to je jeftiniji. Ne bi bio ispod 3 Eura i to na zalost crno belo, 32 strane unutra, korice u boji, poster unutra, dvomesecno i da se proda 600 komada. Ipak mora da se plati stampa, priprema a i autorima treba malo love.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6267
Nesto mi se cini da je to malo previse........ja bi dao te pare to je sigurno......al pitam se koliko bi nas ukupno bilo.Jel uzimam za primer recimo casopis za automobile "Tuning Styling" koji je "amaterski"  casopis kojeg su pokrenuli grupa ljudi zaljubljenih u "budzenje" kola.Nesto slicno ko i mi zaljubljenici samo u avione.Elem, taj njihov casopis kosta oko 200 dindzi al u punom koloru na masnom papiru (otprilike 30ak stranica, nemam ga trenutno pri ruci da bih tacno rekao) plus se dobija poster ili CD, nekad cak i jedno i drugo.A tiraz im nije neki velik.......par stotina komada najvise.A pored svega imaju dosta "urednika" i autora tekstova i fotografija.E sad, da im se ne isplati po toj ceni ne bi ga prodavali zar ne?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Kad bi pokrenuo casopis za narkomane onda bi samo u Nisu mogao da prodas 20.000 komada. Puna boja, kao National geographic i cena 80 dinara. Avio trziste je jezivo malo a to io jeste teskoca. A pogotovo kad neko hoce da plati iz svog dzepa i da vrati ulozeno i malo casti saradnike.

Kao sto vidis nije lako.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6267
Nasmejao si me sa ovim za narkomane  Smile Nego, nisam ni rekao da je lako.......nemoj samo molim te pogresno da me shvatis,ovo cisto diskutujemo i razmatramo sve moguce cinjenice i faktore.Znam da je ljubitelja aviona jedva "sacica" u ovoj zemlji al pitanje je koliko bi njih od te "sacice" moglo da izdvoji pare da kupe casopis.Isto tako verujem da pravi ljubitelji avijacije ce da kupe taj casopis bez obzira na cenu al sta je sa ostalima.Verujem da taj casopis treba da privuce i ostale iz "mase", radoznale pa i nove mlade narastaje koje tek ulaze u svet vazduhoplovstva.Al gledano iz ugla obicnog coveka, on ce odmah da uporedjuje casopis sa nekim drugim i bice ono "ovaj lepsi i deblji a jeftiniji od ovog sa avionima" bez obzira sto taj neki casopis i ovaj nemaju ni jednu dodirnu tacku.Vec sam rekao ja jesam za i od srca bih voleo da tako nesto ugleda svetlost dana, cak se javljam i kao volonter saradnik ako treba (ako me primate Smile)......pa cak mogu da sredim i nesto jace sto treba al o tom potom.Ajde da cujemo i misljenje ostalih.......sta oni misle o svemu tome
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
ja vas podupirem dečki samo tako......mnogo ste jaki..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson C702i
@Pilot cena od 3 eura nije jaka samo napred,za casopis koji je neuporedivo losijeg kvaliteta (fotokopir masina) i sa manje stiva ljudi su placali(ja medju njima) 4-5 eura,mozda bi mali problemcic bila distribucija?
Tematski casopis mi je u startu jako zanimljiv i sam koncept deluje interesantno nadam se da ce ugledati svetlost dana...
Ako ti ista znaci imas moju podrsku i jednog pretplatnika!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:16:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.