Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:46:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Capitalism: A Love Story  (Pročitano 13096 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Obican olosh , zbog ovakvih zalim sto danas nema Makartnija  Smile
On bi da ukine kapitalizam pa da moc prigrabi za malu birokratsku elitu koja bi se sastojala od takvih ko sto je on i koja ne bi imala ni to malo rizika sto imaju kapitalisti . Videli smo kako je to u praksi funkcionisalo i kako se zavrsava .

mislim da je poenta da bas ima takvih...znas ono...najveca demokratija,zemlja slobodnih,sloboda govora i tako to Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Mislim da prizivanje Makartija i lova na veštice nije baš pravi način da se urede neke pojave.Čaplin je morao zbog optužbi da je komunista da napusti Ameriku i film.To  vreme američke kolektivne fobije,montiranih optužbi i doušnika je prošlo.I nije stradao samo Holivud,Čaplin i njegove kolege već čitavo društvo.Bilo ne povratilo se.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 396
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sve sto je vodilo ka Makartiju je pocelo filmovima kao sto je Song of Russia i holivudskim crnim petkom .
Lenjin je rekao da je film najvaznija umetnost za propagandu . Gebels i Staljin su sledili ovaj recept . Sledi ga i Majkl Mur .
Holivudksi crni petak je trebao da pokaze mogucnost ucene filmske industrije od strane progresivnih snaga sto bi na kraju vodilo kontroli i nekoj vrsti cenzure . Sreca pa je u to vreme predsednik sindikata glumaca bio Ronald Regan i sto se pojavio Makarti da ih malo pocisti posle inace bio propagandom razvalili Ameriku iznutra ( sreca po Ameriku naravno ) . Tako da nema smisla ukazivati da je njihovo drustvo propalo zbog Makartija .

Danas je Holivud pun takvih "progresivnih" reditelja . Oliver Stoun voda Chaveza okolo kao mecku .
Gade mi se izdajice cak i kada su iz Amerike .
IP sačuvana
social share
Predsedniče Obama, okreni se ka nama.                    Mi smo se kuražili, sami k***c tražili.
Pogledaj nas, garavi, mi smo dobre naravi.                 Molimo te, leba ti, nemoj nas i ti j****i.  
Nas su Srbe jebali i kad nisu trebali.                           Vi ste, crnci, kurati, nećemo izdržati!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
SonyEricsson K800i
Danas je Holivud pun takvih "progresivnih" reditelja . Oliver Stoun voda Chaveza okolo kao mecku .
Gade mi se izdajice cak i kada su iz Amerike .
Tebi je Bush bas idol...  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Da li to znači da zbog zloupotrebe filma od strane nama znanih diktatora treba prisilom uputiti  ljude kako da misle i stvaraju? Mislim da ne treba.Makarti je,kako sam već napisao uticao na celo društvo.Dovoljno je bilo nakog optužiti (voljno ili pod prisilom) da je komunista i tim uništiti nečiji život.Čaplinov slučaj je najpoznatiji.Optužen je bio Openhajmer,Artur Miler...Spisak je dugačakDa li je to pravedno i može li se opravdati?
  I ja takođ osećam gađenje prema izdajicama.Ne gore oni džabe u poslednjem devetom krugu Danteovog Pakla.Reditelji i stvaraoci, progresivni i ne progresivni,se mogu otkriti bez pomoći Makartija i njeghovog lova na veštice.
 
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Danas je Holivud pun takvih "progresivnih" reditelja . Oliver Stoun voda Chaveza okolo kao mecku .
Gade mi se izdajice cak i kada su iz Amerike .

ti si neki wannabe amer...redneck is trejler parka? Smile

nemoj se nervirati...bruce willis je bas onako maco...voli busa i te ostale republikance Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 396
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne volim ja nikog od njih . Ti to opsesiju gay-hippie-progresivnom-komunom koja vlada u doredjenim krugovima projektujes u desnu politicku opciju ? Moram da te razocaram , ali desnica nije poznata po internacionali.
Verovatno su u tim hippie progresivnim krugovima tamnoputi diktatori iz treceg sveta toliko poularni po principu tamnoput mocan muskarac = palamar do kolena Smile

P.S.

Bush je jednako olosh kao i Obama i Majkl Mur . On mu dodje kao kod nas Milosevic , kao neki patriota a dobro je sprco svoju zemlju .

P.S.
( Mada bolje i trailer trash nego dodjos hibrid Smile )
« Poslednja izmena: 29. Sep 2009, 21:39:31 od BaraceObamaPoduvajGaNama »
IP sačuvana
social share
Predsedniče Obama, okreni se ka nama.                    Mi smo se kuražili, sami k***c tražili.
Pogledaj nas, garavi, mi smo dobre naravi.                 Molimo te, leba ti, nemoj nas i ti j****i.  
Nas su Srbe jebali i kad nisu trebali.                           Vi ste, crnci, kurati, nećemo izdržati!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
( Mada bolje i trailer trash nego dodjos hibrid  )

tesko Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Slažem se sa Mrgecom.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Gde mogu naci prevod za ovaj film?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:46:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.