Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:18:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Canes  (Pročitano 6976 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma daj kakav sherk Smiley to je be crtani Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Nakon sto je mesecima potpirivao vatru zanimanja za svoju novu "dokumentarnu komediju", usmerenu protiv americke vlade i predsednika Georgea Busha, profesionalni provokator Michael Moore danas je premijerom filma "Fahrenheit 9/11" mogao uzivati u ocekivanom aplauzu i pohvalama evropskih kriticara. Ulaznica za danasnje projekcije bila je najtrazenija od svih naslova u programu festivala, a u
dvorani su vidjena i lica poput princeze Caroline od Monaca i sir Micka Jaggera.Potpomognut jos jednim legendarnim majstorom medijske manipulacije i samoreklame, producentom Harveyem Weinsteinom, cija firma Miramax trazi distributera za "Fahreinheit 9/11", Moore zeli tempirati film za americke bioskope ovoga leta, kako bi galvanizirao levicu i glasace Demokratske stranke da na predsednickim izborima 2. novembra izbace Busha iz Bele kuce.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Procitao to pre neki dan Smiley Zanimljivu informaciju vezano za 11.9 nosi film.... vrlo zanimljivu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
pale su i neke nagrade:

Americki reditelji Milos Forman i Kventin Tarantino - predsednik zirija u Kanu, dobili su novoustanovljene francuske nagrade. Priznanja im je dodelio ministar kulture Reno Dondije de Vabres. "Prvi put sam ostao bez teksta. Upoznao sam Francusku kroz filmove i postao frankofil. Bilo je to, dakle, zahvaljujuci gledanju francuskih filmova, kroz koje sam ucio sve sto znam o francuskoj kulturi. Kroz oci njihovih najvecih reditelja i zvezda, hocu reci, a ne dolascima u Francusku", izjavio je americki reditelj Tarantino kome je najomiljeniji francuski reditelj Zan Pjer Melvil. Francuska vlada Milosu Formanu je dodelila titulu viteza Legije casti, a ministar Dondije mu je, izmedju ostalog, rekao da je on "gospodar svetske kinematografije"
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
U takmicarskoj selekciji 57. kanskog festivala prikazana su i dva roud muvija ili filma putovanja. Prvi, „Dnevnici motocikliste” brazilskog reditelja Valtera Salesa nastao je po istoimenom dnevniku - putopisu Ernesta Ce Gevare. On je zajedno sa prijateljem Albertom Granadom 1952. godine na motociklu krenuo na put po Latinskoj Americi. Dnevnicke beleske kao i film govore o dva mlada Argentinca i njihovoj avanturi otkrivanja svog kontinenta, socijalnoj i politickoj realnosti Latinske Amerike, kao i karakterima mladica na koje ce se ovo putovanje znacajno odraziti. Vizuelno je, kazu upuceni u pozadinu nastanka filma, inspirisan fotografijama koje je svojevremeno snimio Gevara sto je doprinelo dokumentaristickoj atmosferi filma.
– „Dnevnici motocikliste” su pravljeni sa delikatnom svescu da je njegova glavna tema potraga za identitetom Latinske Amerike. Knjigu sam doziveo kao poziv da se to ucini jer ona danas deluje kao da opisuje sadasnjost ovog kontinenta – rekao je, kako se na sajtu Kanskog festival moze videti, Valter Sales. Inace, tokom snimanja ekipa je bila zatecena cinjenicom da su brojni ljudi knjigu procitali a pojedini i sreli dvojicu putnika. Mnogi su u filmu tako zeleli i da ucestvuju. Glavni glumci su pripremajuci se za uloge konsultovali sada starog Alberta Granadu, koji zivi na Kubi.
Drugi film „na putu” - „Izgnanstva” francuskog reditelja Tonija Gatlifa govori o deci severnoafrickih izbeglica koja takodje tragaju za svojim identitetom.
-Nisam zeleo da napravim film o Alziru jer ga ne poznajem dovoljno dobro. Napravio sam film o onima koji danas tragaju za svojim korenima. To je prica o novoj generaciji mladih koja potice iz severno africkog podrucja, subsahare i juzne Amerike. Oni ive u pariskom sesnaestom arondismanu i slusaju arapsku muziku, mada ne znaju taj jezik. U njima sam nasao divan primer sinteze kultura i neobiãno bogatsvo raznolikih zivotnih gledista – kaze Gatlif.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vazno je da je cera buduceg predsednika amerike dosla u providnoj haljini Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
znala sam da ima neshto bitno sto sam propustila da kazem Wink
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nista... mor je morao dobiti grand prix.. tu nema zbora...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
kazu da se ovde za sledecu nedelju sprema premijera "zivot je chudo", a kao nedelju posle toga dolazi i "jagoda u super marketu", kad ce farenheit... ko zna..
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jagoda je meni bezveze, ali zivot je cudo je kewl
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:18:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.