Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:34:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 91 92
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Calcio 2005/2006  (Pročitano 45995 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Siniša Mihajlović zadovoljan odlukom FS Italije da Inter bude šampion 2005/06.
Za poštenu borbu smo nagrađeni titulom

Baksuzna 13. titula prvaka Italije punih 17 godina stajala je kao kost u grlu fudbalerima Intera. Stotine miliona evra su u međuvremenu potrošene na izgubljene generacije koje nisu uspele da tifoze učine srećnim. Međutim, milanska tragedija okončala se u sredu uveče kada je Fudbalski savez Italije proglasio Inter za prvaka sezone 2005/06.

- Presrećni smo zbog 14. skudeta. Titulu smo čekali od 1989. što je rečima neopisivo dugačak period. Koliko, 17 godina? Već smo počeli i da se pitamo da li ćemo ikada postati prvaci Italije. Naravno, voleo bih da smo trofej uzeli na terenu, ali to je bilo nemoguće. Pa, vidite i sami koliko se varalo i nameštalo u Seriji A? Strašno! Inter je uvek igrao pošteno i zato smo nagrađeni. Naplatili smo sve dugove i sada smo kvit - rekao je za „Blic“ Siniša Mihajlović, pomoćnik trenera Roberta Manćinija.
Da li u klubu pripremaju proslavu?

- Prvo ćemo mi da slavimo ovde u karantinu, u Bolcanu. Imamo prelep hotel sa bazenom i planirali smo da napravimo roštiljadu. Da se malo opustimo i zapevamo. Kažem malo, jer titula ne bi trebalo da nas uspava. Jesmo najjači, ali će sada svi poželeti da pobede prvaka Italije. Siguran sam da će biti i prave fešte u Milanu, ali još se ne zna kada ćemo zvanično dobiti trofej. Važno je da je pravda pobedila.
Priča se da će Inter dodatno pojačati ekipu za narednu sezonu?

- Italijanski mediji svakodnevno dovode ovoga ili onoga igrača u Inter, tako da više ni sami ne znamo koga je klub spreman da kupi. Trenutno, najbliži dolasku je Patrik Vijera iz Juventusa. Mislim da je sa Francuzom sve dogovoreno i da se čeka odgovor „stare dame“. Priprema se i dovođenje još jednog napadača. U prvom planu je Luka Toni iz Fiorentine, mada je u igri i Šveđanin Zlatan Ibrahimović. Ima vremena, videćemo.
Vama je ovo prva sezona na trenerskoj klupi. Da li žalite što ste završili fudbalsku karijeru?

- Nije mi žao. Jednostavno, došlo je vreme da uradim nešto novo u životu. Ipak, priznajem da mi je mnogo lakše bilo na terenu. Imao sam moć da nešto promenim u trenucima kada timu ne ide. Sada mogu samo da uočim grešku i da igračima kažem da je ne ponavljaju. To je sve. Na njima je da odluče da li će poslušati moj savet.
Bivši saigrači vas, znači, slušaju?

- Slušaju, slušaju. Moraju, šta će. Šalim se. Atmosfera je sjajna jer smo veliki prijatelji i van stadiona. Znam da nas očekuju i teški trenuci, ali preživećemo.
Zajedno sa Robertom Manćinijem bili ste u kombinaciji za mesto selektora reprezentacije Srbije. Čuli ste da je izabran Španac Havijer Klemente?

- Čuo jesam, ali baš me briga. Šta meni znači što je Klemente selektor? Nisam ga ja izabrao. Ne, neću o tome da pričam. Moje vreme tek dolazi. Jedino želim da se Srbija plasira na Evropsko prvenstvo 2008. Sve ostalo nije bitno.
Postoji mogućnost da se Crvena zvezda i Inter sastanu u takmičenju po grupama u Ligi šampiona. Da li pratite igre vašeg bivšeg kluba.

- Slabo. Nemam vremena. Neko mi je rekao da su pobedili 1:0 u kvalifikacijama. Ko je bio protivnik?
Irski Kork?

- Kork. Aha. Ne znam, stvarno. Dok sam u Srbiji čitam šta se dešava u Crvenoj zvezdi. Vidim da se tim dosta menja iz sezone u sezonu. Bilo bi dobro da igramo u istoj grupi, ali ne znam koliko bi to odgovaralo crveno-belima. Inter je apsolutni favorit, a popuštanja nema - poručio je Siniša Mihajlović.

A. Piojevac

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Redjina ostaje u Seriji A,ali sa manje bodova


Italijanski fudbalski sud odlučio je u četvrtak da Redjina ostane u Seriji A, ali će sezonu početi sa 15 poena manje zbog pokušaja nameštanja utakmice.

Tužilac fudbalske federacije Stefano Palaci zatražio je da Redjina bude prebačena u Seriju B i da joj bude oduzeto 15 bodova.

Redjina koja se poslednje dve sezone borila za opstanak u Seriju A, jedan je od klubova koji je umešan u skandal nameštanja mečeva koji je potresao italijanski fudbal.

Juventus je prebačen u Seriju B i oduzeto mu je 17 poena na početku sezone jer je imao prednost u postavljanju sudija. Klub je izgubio i titule koje je osvojio u Seriji A u poslednje dve sezone.

Milan, Lacio i Fiorentina, posle usvojenih žalbi, vraćeni su u Seriju A, ali su kažnjeni oduzimanjem bodova.
 

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung S4
Opet su im progledali kroz prste
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Inter-Milan-2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S4
Milan - Inter pa onda ide 2  Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Ovo ode pod kljuc,posto postoji tema za ovu sezonu  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 91 92
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:34:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.