Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Чак Норис тражи сецесију Тексаса  (Pročitano 7691 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Bilo bi lepo kad bi Americki indijanci malo ozbiljnije pokrenuli pitanje otcepljenja os Amerike.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Ima secesionizma i na Havajima,a Lakote su već krenuli u pravljenje vlastitih dookumenata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia N93

Bilo bi lepo kad bi Americki indijanci malo ozbiljnije pokrenuli pitanje otcepljenja os Amerike.

Možda bi i pokrenuli da ih nisu 90% poklali
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ubedjujte vi mene sa nekim maskotama, slicicama, itd... Nikako ne dajem prednost google-u nad boravkom tamo, a mogli bi i vi malo da prosetate noge, prelepa je drzava, neverovatna priroda.

Opet kazem, na netu ces naci sve, samo ako trazis. To ne znaci da je to opste poznato i rasprostranjeno.

Btw, ja ne sumnjam da bi uz malo jacu kampanju lako ubedio vermontere da se odcepe, to ne sporim ni 1%, ja samo govorim o tom pokretu koji se ovde bez realnog osnova provlaci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia N93
Citat
Nikako ne dajem prednost google-u nad boravkom tamo, a mogli bi i vi malo da prosetate noge, prelepa je drzava, neverovatna priroda.

Eeeee, kad bi se imalo para "prošetali" bi se i tamo, ali to bi mi bilo na 100. mestu Smile Prvo na primer bih išao na lokaciju u tvom avataru Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat
Nikako ne dajem prednost google-u nad boravkom tamo, a mogli bi i vi malo da prosetate noge, prelepa je drzava, neverovatna priroda.

Eeeee, kad bi se imalo para "prošetali" bi se i tamo, ali to bi mi bilo na 100. mestu Smile Prvo na primer bih išao na lokaciju u tvom avataru Smile

Pa nije toliko cimanje otici, tacnije jeste ako je turisticki... isao sam na neki studentski program koji se svodi na rintanje, al' bar znas za sta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Ниш
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
LG G3
Ja dizem dva prsta za Teksas Wink
A ako dotle stvarno  dodje, nadam se da ce i Tadic & Co. isto uraditi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ja dizem dva prsta za Teksas Wink
A ako dotle stvarno  dodje, nadam se da ce i Tadic & Co. isto uraditi

Sta, i oni pokrenuti inicijativu za secesiju teksasa?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ima secesionizma i na Havajima,a Lakote su već krenuli u pravljenje vlastitih dookumenata.

Venecuela razmislja da prizna drzavu Lakota.Jos par zemalja bi moglo  da se odluci na ovakav korak.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy II
Ima secesionizma i na Havajima,a Lakote su već krenuli u pravljenje vlastitih dookumenata.

Venecuela razmislja da prizna drzavu Lakota.Jos par zemalja bi moglo  da se odluci na ovakav korak.

jes bajata vest al ajd da ej dodamo  Smile

Čavez priznaje zemlju Lakota?

Lakote su već započele i sopstvenu diplomatsku ofanzivu i od Bolivije, Venecuele, Čilea i Južne Afrike zatražile da priznaju njihovu novoproglašenu državnu tvorevinu. Sledeći korak: upućivanje Deklaracije nezavisnosti Ujedinjenim nacijama

Sjedinjene Države su na putu da dobiju „svoje Kosovo“, sa kojim će im biti mnogo lakše, pored ostalog zato što zemlja Lakota - koja obuhvata delove teritorija pet država SAD i uveliko se sprema da traži međunarodno priznanje - neće imati na svojoj strani, kao Albanci, ni Vašington ni Brisel.

Neoficijelni lider Lakota Rasel Minz, plemena koje je na svom čelu imalo legendarne vođe Bika Koji Sedi i Ludog Konja, saopštio je da se njegov narod odlučio da se otcepi od SAD zato što Bela kuća ne ispunjava nijedan od 33 ugovora kojima su se njegovi preci pre 150 godina odrekli nezavisnosti.

- Mi smo proces državnog izdvajanja iz SAD započeli još 1974. godine proglašavanjem Deklaracije dugotrajne nezavisnosti, dokument je po mnogo čemu sličan onome koji su Amerikanci potpisali u svoje vreme sa Velikom Britanijom. Mi nećemo da više budemo deo SAD zato što Vašington nastavlja da otima našu zemlju, naše vode i našu decu. Imamo nameru da pravimo svoje pasoše i vozačke dozvole. Naši građani neće plaćati poreze. Svaki Amerikanac može da postane naš građanin, ali prethodno mora da se odrekne državljanstva SAD. Naš socijalno-ekonomski ideal su individualne slobode pod rukovodstvom komune - rekao je Minz.

„BUNT KRIMINALACA“

Pre tri decenije Lakote su već pokušale da se otcepe od SAD. NJihova pobuna u rezervatu Pajn-Ridž trajala je dva meseca - sve dok nije bila u krvi ugušena i u Vašingtonu proglašena za „bunt kriminalaca“.
Gotovo 97 odsto Lakota živi ispod američke crte socijalne bede. Prosečan vek muškaraca je samo 44 godine, a smrtnost novorođenčadi - pet puta veća od američkog proseka.

Zvanični Vašington još ni na koji način nije odreagovao na proglašenje zemlje Lakota. Danu Perino, pres sekretara Džordža Buša, u međuvremenu nijedan novinar na brifinzima nije se usudio da je išta pita o „pobuni Lakota“. Da iza ovoga ćutanja stoji promišljena državna taktika, svedoči i okolnost da su Lakote već pripretile: „Ako SAD ne pokažu dobru volju povodom preporoda naše nacije i našeg prava na normalan život i svoju državnost, mi ćemo se držati pravila ‘imovina za dugove’. Ovo znači da će Lakote u svim rezervatima federalnu imovinu proglasiti za svoju“. Teško, međutim, da će stvari još stajati ovako. Lakote su već započele i sopstvenu diplomatsku ofanzivu. Ambasade Bolivije, Venecuele, Čilea i Južne Afrike u Vašingtonu već su zvanično obavestili da su proglasili stvaranje sopstvene države i zatražili da je te zemlje oficijelno priznaju. Najavile su, takođe, da će se posebnom deklaracijom o nezavisnosti u najskorije vreme obratiti Ujedinjenim nacijama i zatražiti da ih podrže u ustavno-pravnom sporu sa SAD.

Minz je je obnarodovao da su, pored pomenutih, interes za „pitanje Lakota“ već pokazale Irska i Istočni Timor. Lako je zamisliti koliko realno „američkom Kosovu“ mogu pomoći Venecuela, Bolivija ili Istočni Timor, ali je činjenica da se u Karakasu uopšte ne isključuje mogućnost da Ugo Čavez, makar u formi svoje predsedničke izjave, prizna zemlju Lakota. Potpuni je rebus da li će se za nešto slično opredeliti bolivijski lider Evo Morales, jer on, iako je sam Indijanac, ima velike probleme sa pobunjenim separatističkim provincijama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.