Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čajniče: Milorad Živković, Milun Kornjača i Duško Tadić uhapšeni zbog ratnih zlo  (Pročitano 23077 puta)
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Како волим кад нема шта да каже,па само баљезга ко покварена плоча...живео ти и такви још 100 година,ви сте најбољи гарант будућности Српске.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiii

iiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...

Па не морамо ми да гусламо ишта и да идемо тако далеко у прошлост, мада и то што спомињеш довољно говори о немогућности суживота с вама.

Шта ћемо са вашим злочинима у Другом светском рату, за које никад нисте осуђени, а чак ни оптужени?

На Хрвате је бар кривица спала, мада су на крају поштеђени, да се не би реметило братство и јединство.

Вас нико није ни окривио, иако сте суделовали са једнаким жаром и фанатизмом, у усташком покрету.

Али видиш, ако вам је Тито опростио у име југословенских народа и народности и гурнуо то под тепих, Срби нису и неће никад. То што сте се направили луди педесет година касније, па опет увукли Босну у срање, мислећи да се нећемо бранити, је ваша велика грешка.

Поуке су извучене, научила се лекција, мада је то са много крви плаћено, али бар знамо убудуће са ким се не треба никако, ни под којим условима.

За вијек вијекова Амин.

meni je drao da ti bosnjaci nedaju mira...ti si samo jedan dokaz da rs treba unistiti  Smile



Разговор са тобом и полемисање о Републици Српској је равно комуникацији
између УФО-а и калифорнијске глисте о сексуалној инфериорности.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ja uopšte ne krivim muslimansku stranu za to što se dešavalo u Sarajevu i Tuzli

Нешто ме то уопште не чуди.

Ni mene ne čudi da si ti istrgao iz konteksta baš tu moju rečenicu, čak šta više zabrinuo bih se da to nisi uradio.

Веома сам је истргао из контекста.Да је та иста ЈНА тукла приликом повлачења и онда би ти били криви,не сумњам у то.

JNA nije smela da dozvoli da ostane okružena u neprijateljskoj jazbini. Trebali su na vreme da izvlače ljudstvo i tehniku, a ne u situaciji kad je rat već počeo i kad se puca na sve strane, izvlačiti se uz usmeni "dogovor" sa Ejupom Ganićem. Pride što je ta ista JNA dan ili dva pre tog povlačenja uhapsila Aliju Izetbegovića na aerodromu Butmir i time dodatno isprovocirala muslimane.

Kad ljudi ginu, ponajmanje je bitno ko je kriv. To poginulima ne znači ništa, kao ni njihovim porodicama.



PS.  Ako te interesuje moje mišljenje o tome ko je kriv, ja sam to već nekoliko puta rekao na ovom forumu.

Milošević - 60%
Tuđman - 25%
Kučan - 10%
Alija - 4,99%
Kiro Gligorov - 0,01%






« Poslednja izmena: 18. Dec 2009, 02:33:21 od zemunac22 »
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
pogrešno dugme, moderatori brišite ovo.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2009, 02:32:34 od zemunac22 »
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Ок,не слажемо се.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Citat
PS.  Ako te interesuje moje mišljenje o tome ko je kriv, ja sam to već nekoliko puta rekao na ovom forumu.

Milošević - 60%
Tuđman - 25%
Kučan - 10%
Alija - 4,99%
Kiro Gligorov - 0,01%

to što si ti nekoliko puta rekao jednu istu stvar na ovome forumu,nema veze sa istinom     Smile
ili je moguce da samo ti znaš istinu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ок,не слажемо се.
Ma u redu što se ne slažemo, hoću nešto drugo da ti objasnim.

Znaš zašto ti ovo pričam vezano za JNA? 

Ja sam u to vreme služio JNA u Sloveniji (septembar 1989-septembar 1990 godine). Znam ko su i kakvi su bili
oficiri JNA, sve grebatori i smradovi. Ja sam kao septembarac izbegao rat, ali martovci i junci koji su došli posle mene su najebali. Znalo se još tada da će Slovenija da se otcepi, i oficiri su samo gledali kako da otkupe vojni stan i da ga preprodaju Slovencima, jebalo im se za vojsku. Opšte rasulo je bilo u armiji, nije ni čudo da su ih Slovenci ponižavali, skidali potpuno gole i tako gole ih sprovodili ulicama. I toga je bilo, znam za konkretan slučaj u Tolminu (gradić na italijanskoj granici) gde je bila smeštena graničarska četa.

Lično znam par oficira JNA koji su prešli na stranu slovenačke TO ili predali kasarnu sa sve tehnikom, recimo kapetan Milosavljević, kosovski Srbin, bezbednjak u garnizonu Škofija Loka, predao kasarnu sa sve tehnikom.  Lično me je u Škofija Loki kaznio sa sedam dana pritvora, jer sam pušio na stražarskom mestu, a on u sred noći obilazio stražu.

Ne moram da ti pričam da mi je držao moralno-političko predavanje celu noć, ono tipično titoističko-komunjarsko ispiranje mozga, tipa naša Jugoslavija, bratstvo-jedinstvo, JNA je vojska svih naših naroda i narodnosti i slična sranja. Čim se pripucalo nagodio se sa Slovencima i spasio svoju guzicu.

Ja ne znam da li mlađi forumaši znaju, ali u ta vremena, mi smo morali da gledamo svako veče dnevnik u pola osam i ujutru na postrojavanju je bilo prepričavanje dnevnika. Vojnik koji nije gledao dnevnik i ne zna šta je tog dana objavio centralni komitet SKJ, po kazni je išao vanredno na stražu nedelju dana. Toliko su nama u JNA  ispirali mozak titoističkim glupostima, a ovamo se titoističkio-komunistički režim i cela država raspada na sve strane.



Poenta ove moje životne priče je da dobro znam tadašnje rasulo u JNA i zato sam rekao da ne okrivljujem muslimansku stranu za sarajevsku i tuzlansku kolonu, glavni krivci su titoističko-komunjarski oficiri JNA. Pogotovo nesposobni generalski kadar i vojni vrh.

IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
LG Nexus 5
Tri strane bez ikakve veze sa naslovom teme...

[Locked]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.