Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čajniče: Milorad Živković, Milun Kornjača i Duško Tadić uhapšeni zbog ratnih zlo  (Pročitano 23098 puta)
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
ne mogu sve strane biti jednako krive...mi nismo htjeli rat, htjeli smo nezavisnost i izglasali smo je legalno sa vise od dvijete trecine bx radjana pro nezavisna, a vi ste zapoceli rat jer ste imali komplet JNA oruzje, u tom slucaju lako je bilo zapocet rat, da mi vas je vidjet danas dokle bi dogurali

Да,ми смо убијали сватове,и тукли колоне ЈНА које су се повлачиле по договору.

jednostavno, sudovi pisu istoriju, a ta istorija i presude kazu da su srbi , da malo karikiramo, isto sto i svabe u drugom svjetskom ratu...krivi za sve...i americka aviacija je u 2 svj.ratu prilikom bombardovanja drezdena ubila 200000 njemackix civila i niko nikad nije odgovarao za to jer se zna odakle je svo zlo krenulo

Ово си лепо рекао,судови пишу историју.Игром случаја та историја тренутно не одговара реалном стању,али и то се да променити.

...ti gradjani su velikom vecinom izabrali xitlera kao i srbi radovana koji je jedan od najvecix zlikovaca u istoriji covjecanstva...

Обнови опет мало то знање из историје,и како је Хитлер,иначе вођа твојих током ДСРа дошао на власт.

isto tako svi srpski zlikovici jos nisu poxapseni

Како не,хапсе они и оне што ништа нису радили.Са друге стране,твоји кољачи шетају слободни.

bice posla jos 50 godina u tom smislu kao i na otkrivanju mrtvix koje su srbi pobacali diljem rs-a

Ако наставите са прекопавањем лешева,и измишљањем гробница биће и за наредних 150 година.Проблем је само,што ви више ни сами себи не верујете.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
ne mogu sve strane biti jednako krive...mi nismo htjeli rat, htjeli smo nezavisnost i izglasali smo je legalno sa vise od dvijete trecine bx radjana pro nezavisna, a vi ste zapoceli rat jer ste imali komplet JNA oruzje, u tom slucaju lako je bilo zapocet rat, da mi vas je vidjet danas dokle bi dogurali

Да,ми смо убијали сватове,и тукли колоне ЈНА које су се повлачиле по договору.

jednostavno, sudovi pisu istoriju, a ta istorija i presude kazu da su srbi , da malo karikiramo, isto sto i svabe u drugom svjetskom ratu...krivi za sve...i americka aviacija je u 2 svj.ratu prilikom bombardovanja drezdena ubila 200000 njemackix civila i niko nikad nije odgovarao za to jer se zna odakle je svo zlo krenulo

Ово си лепо рекао,судови пишу историју.Игром случаја та историја тренутно не одговара реалном стању,али и то се да променити.

...ti gradjani su velikom vecinom izabrali xitlera kao i srbi radovana koji je jedan od najvecix zlikovaca u istoriji covjecanstva...

Обнови опет мало то знање из историје,и како је Хитлер,иначе вођа твојих током ДСРа дошао на власт.

isto tako svi srpski zlikovici jos nisu poxapseni

Како не,хапсе они и оне што ништа нису радили.Са друге стране,твоји кољачи шетају слободни.

bice posla jos 50 godina u tom smislu kao i na otkrivanju mrtvix koje su srbi pobacali diljem rs-a

Ако наставите са прекопавањем лешева,и измишљањем гробница биће и за наредних 150 година.Проблем је само,што ви више ни сами себи не верујете.

uzmi malo snimke pred rat, pogledaj ko je organizovo mirovne proteste , a ko je pucao snajperima na te ljude...divljaci...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Ма наравно ви сте деца цвећа,а Срби су криви за све.И никог ви нисте убили,ми смо се сами убијали,само да би вас после могли да окривимо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20


Шта се фолираш , ко је први чинио злочине , ко је први побио као права кукавица ненаоружане војнике у Сарајеву и Тузли , ко је убио српског свата , а да , то су прави исламски хероји ...



U, al' smo naivni, ko francuske sobarice. Jel ti zaista misliš da do rata ne bi došlo da taj nesrećni Nikola Gardović nije ubijen (srpski svat, kako ga ti zoveš). Rat je bio već isplaniran, oružje podeljeno narodu, čekao se samo formalni povod za izbijanje rata, a ta "formalnost" je bila ubistvo ovog nesrećnika Nikole.

A što se tiče nenaoružanih vojnika, u vreme rata, svako normalan bi iskoristio priliku da likvidira neprijateljske vojnike koji se povlače, odnosno beže. Nisu krivi muslimani što su ti vojnici bili nenaoružani, već nesposobni JNA oficiri, ona kukavica Kukanjac i ostali, komunjarsko-titoistički generalski ološ.

Ja uopšte ne krivim muslimansku stranu za to što se dešavalo u Sarajevu i Tuzli, isto to se godinu dana ranije dešavalo u Sloveniji i Hrvatskoj, za to su krivi nesposobni JNA oficiri na terenu i pre svih Generalštab JNA, na čelu sa komunjarama Kadijevićem i Blagojem Adžićem. Kadijević i vrh JNA  nisu izvukli nikakve pouke na poniženju JNA u Sloveniji, pa i u Hrvatskoj.

Imali su celu godinu dana da na osnovu slovenačkog iskustva pripreme plan za izvlačenje vojske iz neprijateljskog okruženja, nisu oni bili toliko naivni da veruju da će BiH ostati u Jugoslaviji. Nažalost, titoistički generali su u to vreme jedino razmišljali kako da svoje debele guzice zavuku u novoizgrađene generalske vile na Dedinju.

Mi malo stariji forumaši se sećamo velike afere, nastale u to vreme, zvane "Cvećara". To je naselje luksuznih vila na Dedinju, za najviše generale JNA. Generali su se grabili za dedinjske vile, boleo ih kurac za vojnike u Sarajevu, Tuzli i ko zna gde još je bilo takvih slučajeva.

Tako to biva, neki nesrećnik je iskasapljen na sarajevskim ulicama, a neki srećković se uselio u superluksuznu vilu na Dedinju. "Nekom rat, nekom brat", kaže naš narod.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Ja uopšte ne krivim muslimansku stranu za to što se dešavalo u Sarajevu i Tuzli

Нешто ме то уопште не чуди.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ja uopšte ne krivim muslimansku stranu za to što se dešavalo u Sarajevu i Tuzli

Нешто ме то уопште не чуди.

Ni mene ne čudi da si ti istrgao iz konteksta baš tu moju rečenicu, čak šta više zabrinuo bih se da to nisi uradio.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Samsung 
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...

Па не морамо ми да гусламо ишта и да идемо тако далеко у прошлост, мада и то што спомињеш довољно говори о немогућности суживота с вама.

Шта ћемо са вашим злочинима у Другом светском рату, за које никад нисте осуђени, а чак ни оптужени?

На Хрвате је бар кривица спала, мада су на крају поштеђени, да се не би реметило братство и јединство.

Вас нико није ни окривио, иако сте суделовали са једнаким жаром и фанатизмом, у усташком покрету.

Али видиш, ако вам је Тито опростио у име југословенских народа и народности и гурнуо то под тепих, Срби нису и неће никад. То што сте се направили луди педесет година касније, па опет увукли Босну у срање, мислећи да патимо од амнезије и да се нећемо бранити, је ваша велика грешка.

Поуке су извучене, научила се лекција, мада је то са много крви плаћено, али бар знамо убудуће са ким се не треба никако, ни под којим условима.


Ма знао сам да не требам губити време. Већ је неко пре мене написао суштину, али тебе то не дотиче. Smile

Pa vjeruj mi da je tvoj narod imao takvu istoriju isto je nikada nebi zaboravio,osim toga ako ti je to bilo davno nije bio drugi svj. rat,o tome mi je deda pricao i o zlocinima ustasa i handzar divizije!
Pa onda dodje devedeset druga pa dva naroda preglasaju i potpuno ignorisu volju mog naroda (takodje konstitutivnog) i neces vjerovati ,ona ista dva naroda koja su u proteklih pet vijekova (muslimani) i drugom svj. ratu (hrvati) ubijali moj narod!
I ja treba da se radujm takvoj drzavi?Pa onda dodje  dejton pa ti jasno pokaze da ta dva naroda nisu bila u pravu i naprave Ustav po kojem nikad vise dva naroda nece moci preglasati treci!To mi je satisfakcija da sam u pravu!

« Poslednja izmena: 18. Dec 2009, 01:35:54 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...

Па не морамо ми да гусламо ишта и да идемо тако далеко у прошлост, мада и то што спомињеш довољно говори о немогућности суживота с вама.

Шта ћемо са вашим злочинима у Другом светском рату, за које никад нисте осуђени, а чак ни оптужени?

На Хрвате је бар кривица спала, мада су на крају поштеђени, да се не би реметило братство и јединство.

Вас нико није ни окривио, иако сте суделовали са једнаким жаром и фанатизмом, у усташком покрету.

Али видиш, ако вам је Тито опростио у име југословенских народа и народности и гурнуо то под тепих, Срби нису и неће никад. То што сте се направили луди педесет година касније, па опет увукли Босну у срање, мислећи да се нећемо бранити, је ваша велика грешка.

Поуке су извучене, научила се лекција, мада је то са много крви плаћено, али бар знамо убудуће са ким се не треба никако, ни под којим условима.

За вијек вијекова Амин.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Ja uopšte ne krivim muslimansku stranu za to što se dešavalo u Sarajevu i Tuzli

Нешто ме то уопште не чуди.

Ni mene ne čudi da si ti istrgao iz konteksta baš tu moju rečenicu, čak šta više zabrinuo bih se da to nisi uradio.

Веома сам је истргао из контекста.Да је та иста ЈНА тукла приликом повлачења и онда би ти били криви,не сумњам у то.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k850i
Evo potvrde onoga o cemu sam pricao!Jel' treba da idemo jos unazad Inzko,pa da vidimo ko je prije kornjace cinio zlocine?

turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jbt ja nisam rodjen u to vrijeme i ovaj nisi ni ti, i ne mozes na osnovu neko romanticarsko nacionalizma  i propaande kojom su ispunili tvoj mozak, milion puta ti nesto ponovili sto nije istina, sad ti traziti orpavdanje za ovaj rat i klanje civila nekim turskim zlocinima...

Па не морамо ми да гусламо ишта и да идемо тако далеко у прошлост, мада и то што спомињеш довољно говори о немогућности суживота с вама.

Шта ћемо са вашим злочинима у Другом светском рату, за које никад нисте осуђени, а чак ни оптужени?

На Хрвате је бар кривица спала, мада су на крају поштеђени, да се не би реметило братство и јединство.

Вас нико није ни окривио, иако сте суделовали са једнаким жаром и фанатизмом, у усташком покрету.

Али видиш, ако вам је Тито опростио у име југословенских народа и народности и гурнуо то под тепих, Срби нису и неће никад. То што сте се направили луди педесет година касније, па опет увукли Босну у срање, мислећи да се нећемо бранити, је ваша велика грешка.

Поуке су извучене, научила се лекција, мада је то са много крви плаћено, али бар знамо убудуће са ким се не треба никако, ни под којим условима.

За вијек вијекова Амин.

meni je drao da ti bosnjaci nedaju mira...ti si samo jedan dokaz da rs treba unistiti  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.