Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 500 501 503 504 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BUSPLUS sistem kontrole karata u BG - ustvari sistem za praćenje ljudi!  (Pročitano 313241 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Citat
Kazu da ce dobiti ovlascenje da zaustavljaju vozila

Sto veca ovlascenja budu dobili, vise ce im se obiti u glavu.

Samo neka guraju.

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2145
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
prosecna neto plata 2000eur.
a mesecna karta im je 36eur za sve vrste prevoza.
nepersonalizovana naravno; moze koristi ko hoce.
u beogradu placa 500eur
mesecna karta 27eur za prvu zonu.
moze koristi samo onaj na slici...
 Smile
Zasto poredite Bec i BG? Ne zato sto je to Bec, vuhu, ringispili, ludilo vec zato sto grad ima metro a BG nema. Nema tu poredjenja.
Ta mesecna od 36 nije mesecna od 36 vec godisnja od 365 eura i personalizovana je. Nepersonalizovana o kojoj govoris i koja vazi za 1 mesec kosta oko 50 eura. Do pre 2 godine godisnja je bila 500 eura, mesecna 50 i onda su iznivelisali i spustili cenu na 365, turisticke poskupele, kazne otisle na 103 eurica, itd....u prvih par meseci kada su spustili cenu godisnje karte prodali su izmedju 150 i 200 hiljada karata vise u odnosu na ranije godine. Pa racunaj budzet. Koje crno poredjenje sa GSP-om i strucnjacima koji ga vode u progres, batali to.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2015, 05:49:44 od dim-che »
IP sačuvana
social share
Bubamara, bubamara nosa nema, slonovima njonja strci!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
mob
Nokia 6630, valjda
@dim-che

ako se secash bio taj gradolnachelnik becha u posetu malom ili nekom vec iz vlade i prichao da su i oni imali veliki problem sa naplatom karata a da su to reshili tako shto su smanjili cenu prevoza... za neshto tipa 10% i da su povecali naplatu 40%... e nedelju dana kasnije u beogradu je karta sa 73 dinara skochila na 89 Smiley A cena benzina je pala 5-10% Smiley
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
kakve veze ima sto imaju metro zivotinjo?
znaci karta u becu je 31eur a u beogradu 27eur...lepo je to.. Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2145
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
@dim-che

ako se secash bio taj gradolnachelnik becha u posetu malom ili nekom vec iz vlade i prichao da su i oni imali veliki problem sa naplatom karata a da su to reshili tako shto su smanjili cenu prevoza... za neshto tipa 10% i da su povecali naplatu 40%... e nedelju dana kasnije u beogradu je karta sa 73 dinara skochila na 89 Smiley A cena benzina je pala 5-10% Smiley
Ne znam za to, ja sam uzeo godisnju tada kada su spustili cenu sa 500 na 365 eurica i od tada nesto nisam pratio, znam samo za ovaj podatak da su prodali blizu 200 hiljada godisnjih vise nakon te nivelacije. Imaju oni preko 20 razlicitih vrsta karata, tada je veci deo poskupeo, nekima su i smanjili cene, kazna je otisla sa 70 na 103...nije to ni bitno toliko. Kuka taj bez veze, ako imaju problem sa naplatom to su mozda turisti. Ja bih vise voleo da cujem savete koje smo mi dali njemu  Smile
kakve veze ima sto imaju metro zivotinjo?
znaci karta u becu je 31eur a u beogradu 27eur...lepo je to.. Smile
Ne znam da li je ovo meni upuceno, ali ima veze. Kada budemo imali metro kao opciju umesto trole shvatices vec. Mislim da ne moze da se poredi gradski prevoz sa i bez metroa.
IP sačuvana
social share
Bubamara, bubamara nosa nema, slonovima njonja strci!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 145
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Citat
Kazu da ce dobiti ovlascenje da zaustavljaju vozila

Sto veca ovlascenja budu dobili, vise ce im se obiti u glavu.

Samo neka guraju.



Ne mislim da treba da dobijaju preterano velika ovlašćenja, ima ih već dovoljno milicija; ali kako misliš da npr zaustavljaju divlje taksiste ako nemaju na to pravo? Ako sada komunalac pokuša da zaustavi divljeg taksistu i ovaj ne stane, nema nikakvih konsekvenci. Ubuduće, ako ne stane, to će biti prekršaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17

 Ako sada komunalac pokuša da zaustavi divljeg taksistu i ovaj ne stane, nema nikakvih konsekvenci. Ubuduće, ako ne stane, to će biti prekršaj.

Таксиста 20 година,дан и ноћ се злопати а овај са 3-месечним курсем ће њему да пише прекршај?
Ма немој?
Ако пожеле да прођу као она 4 комуналца на аеродрому,само нека изволе  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Potpuno ispravno, divlje taksiste ne treba da zaustavljaju komunalci nego vojska da ih gazi tenkovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
vp cizmama... Smile to ti je isto ko tenk ..samo jeftinije  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Citat
Kazu da ce dobiti ovlascenje da zaustavljaju vozila

Sto veca ovlascenja budu dobili, vise ce im se obiti u glavu.

Samo neka guraju.



Ne mislim da treba da dobijaju preterano velika ovlašćenja, ima ih već dovoljno milicija; ali kako misliš da npr zaustavljaju divlje taksiste ako nemaju na to pravo? Ako sada komunalac pokuša da zaustavi divljeg taksistu i ovaj ne stane, nema nikakvih konsekvenci. Ubuduće, ako ne stane, to će biti prekršaj.

Mislim da mogu da teraju divlje taksiste isto kao sto vec teraju zene koje prodaju cvece kojekude.

Ali isto tako mislim da se njihova razgranicenja u odnosu na prave organe reda i mira moraju razgraniciti. Pod obavezno. Jer oni nisu milicija, oni su komunalna intervencija sto vise podrazumeva prekrsaje javnog mira i reda kao i privredne prekrsaje. Naravno, do odredjene granice gde se njihova ovlascenja zavrsavaju a pocinju ovlascenja policije.

Dobro rece Anea, one crne uniforme su sablasne i ne bi bilo lose da se nalepe neke fluoroscentne trake po njima. Izvinite ali svi radnici komualnog (bilo koji resurs da je u pitanju) imaju takva obelezja. A ne da glume interventnu policiju koja se skolovala za posao koji obavlja.



IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 500 501 503 504 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.