Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buš potpisao protokol o NATO članstvu Hrvatske i Albanije  (Pročitano 10729 puta)
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
SonyEricsson G 502
@čmelka

a ti si neki opasan sad Smile

Moras da razumes da je jedna stvar izdaja od strane drzavnog vrha a druga nemati muda da sprecimo pokolj .... Nigde ja nisam rekao da su Srbi bili neki junaci kad su pobedjivali u ratu Wink Tada je sila bila ne srazmerna i logicno je bilo da pobedjujemo ! Ali isto tako vi ste u etnickom ciscenju imali pomoc Natoa ... uprkos tome da je nasa vojska imala naredjenje da udje u sukob ne bi se to zavrsilo po vasim zeljama Smile

Od kud tebi da sam ja opasan!!!
Po čemu to zaključuješ!!!

Što se tiče pomoći Nato-a HV-u 1995 god.ti mi zalijepi fotku ili stavi relevantan podatak koja se to formacija Nato saveza borila na strani HV u Oluji!!
A ja ću tebi staviti tisuće ili hiljade fotki kako se nekadašnja "jna" otvoreno 1991 god.stavila na stranu četnika u borbi sa HV-om!!!
 Smile Smile

Boki što se tiče tvog posta:
Istina je ako pripadnike Hrvatske policije smatraš na teritoriju RH(u legalnoj akciji) nacionalistima!!!
Ljudi su radili ono što svaka normalna policija radi u svojoj državi!!!
Balvani i barikade na cesti nigdje se u svijetu ne smatraju nečim normalnim!!!
 

   
« Poslednja izmena: 28. Okt 2008, 13:17:39 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
SonyEricsson G 502
11
« Poslednja izmena: 28. Okt 2008, 13:16:37 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Mrzi me sad da trazim ali ima onaj transkript razgovora izmedju Tudjamana i nekog drugog lika kad pricaju kako amerikanci bombarduju srpske ciljeve i kako im odgovara sto to Milosevic prica jer tako plasi narod Wink Ima jos dosta stvari koji to potvrdjuju i sam to znas ne znam cemu to izvrtanje istine?

Ne trebaju mi "tisuce" znam ja da su Srbi u vecem delu preuzeli JNA a hrvatska vojska nije ni postojala dok amerikanci nisu dosli da vas brane  Smile

Citat
Od kud tebi da sam ja opasan!!!
Po čemu to zaključuješ!!!

pa imam ja svoje izvore informisanja Smile kazu da imas ordenja pun kurac Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
al ako potpises sporazum o nenapadanju i onda napadnes sta ocekujes da ce druga strana da uradi Smile
ako vidis da druga strana pregovara onda treba da ih nastavis Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Citat
Gle ko se javio!!!
Bemti!!!
Na Ovčari su isto pružali otpor ispred jame,pokupljeni iz vukovarske bolnice,ustaše,naoružane do zuba!!!
Au bre, koji genijalac, da nisi Krvat, pomislio bi da se zajebavas. Pa mi ne pamtimo taj dogadjaj kao nasu najvecu ratnu pobedu, za razliku od ovih vasih "mudonja" sto su ratovali sa decom i starcima  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
SonyEricsson G 502
Mrzi me sad da trazim ali ima onaj transkript razgovora izmedju Tudjamana i nekog drugog lika kad pricaju kako amerikanci bombarduju srpske ciljeve i kako im odgovara sto to Milosevic prica jer tako plasi narod Wink Ima jos dosta stvari koji to potvrdjuju i sam to znas ne znam cemu to izvrtanje istine?

Ne trebaju mi "tisuce" znam ja da su Srbi u vecem delu preuzeli JNA a hrvatska vojska nije ni postojala dok amerikanci nisu dosli da vas brane  Smile

Citat
Od kud tebi da sam ja opasan!!!
Po čemu to zaključuješ!!!

pa imam ja svoje izvore informisanja Smile kazu da imas ordenja pun kurac Smile

To si vjerojatno čuo na udarnim vestima TVBG!!!
Pokaži jednu jedinu sliku USA aviona ili njihove postrojbe kako ratuje na teritoriju RH protiv Srba!!!Daj relevantan dokaz,ovako ispada neozbiljno i smiješno!!!
Pusti priče Kos-a!!!
Kad su nas Ameri tako  branili,kako to da nismo Vukovar obranili!!
Da zaboravih,borili smo se protiv nebeskog naroda!!!
 Smile

Citat

Citat
al ako potpises sporazum o nenapadanju i onda napadnes sta ocekujes da ce druga strana da uradi
ako vidis da druga strana pregovara onda treba da ih nastavis

Boki nemožeš pregovarati sa nekim ko ti u tvojoj državi urliče "Ovo je Srbija"
Nema tu pregovora!!!
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
pustimo ko sta vice bitno je ko sta radi
hrpa vodja neonacista vise odredjene narode treba pobiti pa ja ne vidim da ovi drugi pocinju napad zbog necije vike
ako se sporazum potpise onda ga trebas postovati i nastaviti dalje na njemu da radis
a ako ga prekrsis i krenem da napravis sranje drga strana te nece potpasati po ramenu Smile
posebno ona kojoj su sranja svjeza iz drugog svjetskog Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
SonyEricsson G 502
Citat
Gle ko se javio!!!
Bemti!!!
Na Ovčari su isto pružali otpor ispred jame,pokupljeni iz vukovarske bolnice,ustaše,naoružane do zuba!!!
Au bre, koji genijalac, da nisi Krvat, pomislio bi da se zajebavas. Pa mi ne pamtimo taj dogadjaj kao nasu najvecu ratnu pobedu, za razliku od ovih vasih "mudonja" sto su ratovali sa decom i starcima  Smile  Smile

Opet ponavljam al' valjda ti ne ide u uši,da nisi gluh jebote!!!
Za rat je potrebno dvoje!!!!
Nisamo krivi što ste pobjegli koliko vas noge nose!!!
Alo!!!
Koliko vam je značilo to "sveto srpsko tlo" i zapdane granice na creti VKK govori i velika razrušenost Knina uslijed teških borbi sa ustaškim snagama!!!
 Smile Smile
Kažu da je Knin poslije ulaska ustaških snaga ličio na Vukovar 1991 god.poslije ulaska četnika!!!!
 Smile Smile
 Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Okt 2008, 13:31:10 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
To si vjerojatno čuo na udarnim vestima TVBG!!!
Pokaži jednu jedinu sliku USA aviona ili njihove postrojbe kako ratuje na teritoriju RH protiv Srba!!!Daj relevantan dokaz,ovako ispada neozbiljno i smiješno!!!
Pusti priče Kos-a!!!
Kad su nas Ameri tako  branili,kako to da nismo Vukovar obranili!!
Da zaboravih,borili smo se protiv nebeskog naroda!!!

cekaj sad ja treba da trazim tebi dokaze pola sata da bi ti posle svega toga rekao " to su gluposti,izmisljotine, propaganda...." ????
Stvarno nemam potrebu da naglabam ovde sa tobom o necemu sto i sam znas da je istina Wink Ipak si ti clan vojske koja je preoterala stotine hiljada i pobila hiljade civila Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.61
mob
SonyEricsson G 502
Citat
To si vjerojatno čuo na udarnim vestima TVBG!!!
Pokaži jednu jedinu sliku USA aviona ili njihove postrojbe kako ratuje na teritoriju RH protiv Srba!!!Daj relevantan dokaz,ovako ispada neozbiljno i smiješno!!!
Pusti priče Kos-a!!!
Kad su nas Ameri tako  branili,kako to da nismo Vukovar obranili!!
Da zaboravih,borili smo se protiv nebeskog naroda!!!

cekaj sad ja treba da trazim tebi dokaze pola sata da bi ti posle svega toga rekao " to su gluposti,izmisljotine, propaganda...." ????
Stvarno nemam potrebu da naglabam ovde sa tobom o necemu sto i sam znas da je istina Wink Ipak si ti clan vojske koja je preoterala stotine hiljada i pobila hiljade civila Smile

A jbg.nisam ja kriv što nisam pripadnik srpske vojske koja je u jednom danu u Srebrenici pobila tisuće teško naoružanih mudžehedina u jednom danu!!!!
 Smile Smile
A još sam manje kriv što neznam tvoju istinu!!!
« Poslednja izmena: 28. Okt 2008, 13:33:32 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.