Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aktuelne teme: Obavestenja i novosti

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek forumi 9 na top listi najposecenijih sajtova  (Pročitano 12930 puta)
08. Okt 2006, 21:48:32
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Pa to je dobro 9 mesto Smile  Smile inace ako vas zanima ko je prvi ili poslednji pogledajte na
http://www.pretraga.co.yu/vesti/strana.php?s=netcraft_rejting
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Lista je netacna... realnost je 4-5 mesto, ali dobro... i ovo je ok...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Pa ne znam mozda i jeste netacno.Mislim da su neki glupavi sajtovi na 1-5 mestu Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Burek i ES imaju aprox istu posetu.. glas ima otprilike 3x manje, par sajtova u prvih 10 imaju 5-6x manje...
Svaka takva toplista (alexa, netcraft) je smesna... i ko god se busa u grudi kako je to relevantno samo sebe zavarava..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
pa dobro sad ko gubi ima prava da se ljuti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
BlackBerry 
Sve u prvih 10 je odlican rezultat. U princuipu zar je bitno kako ce oni to da sortiraju... Vidi se da je namesteno,cim je gay92 prvi,a i ES i burek su najposeceniji u Srbiji. Mozda im se samo SK priblizi,ali za to su potrebne godine...
« Poslednja izmena: 08. Okt 2006, 22:57:35 od proxy »
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Nije bitno kako ce oni to da sortiraju, bitno je u koje ce svrhe to dalje da se koristi i ko ce to javno preporucivati i hvaliti, kolika ce se buka oko toga dici...
Da se razumemo.. sve te liste su mi smesne i ni jednu ne uzimam za ozbiljno jer sve imaju vrlo ocigledne i ozbiljne propuste kada je relevantnost podataka u pitanju, ali ako ta vest izadje na 10ak sajtova i ljudi krecu da pricaju o tome tome se pridaje paznja i relevantnost..

Burek je "sam" dosao do svoje popularnosti.. krvavim, teskim i kvalitetnim radom koji traje godinama.. niko nas nikad nije gurao, nikad nikoga nismo spamovali, nismo klonovi drugih (iako nas svakodnevno pokusavaju klonirati) nikad nikog nismo molili da nas negde spomene, niko nas nikad samoinicijativno nije u svojim novinama, emisijama i sl predstavljao ... to je islo do tog nivoa da u situacijama kada niko normalan, pismen i iole ozbiljan ne bi preskocio Burek nas nigde bilo nije... secam se nekolicine domacih IT casopisa koji su bez blama u tekstovima o najvecim domacim sajtovima i najvecim domacim forumima spominjali sajtove za koje znaju bukvalno vlasnici i niko vise.. tekst o najvecim domacim forumima.. pobrojano ih brat bratu 50ak.. nema bureka, nema bencha ali je zato tu forum hidrometeroloskog zavoda?! Etc...

Dakle.. mi smo tu i ne idemo nigde... mozete da nas volite ili ne volite, ali pre ili kasnije, uz vise ili manje truda, uz vise ili manje pomoci drugih mi cemo biti ti koji ce postavljati uslove i pravila... Jadno mi je i tuzno kada vidim da neko ovo bezocno kopira.. jos mi je jadnije kad cujem da neke jadne i beznacajne kreature izjavljuju kako je ovo junk forum, a dupe bi dali da imaju nesto sto je 2% dobro kao ovo.. ili neprikosnoveno iskustvo.. covek za koga znam iza ledja prica sve najgadnije i najgore moguce sto o meni kao coveku sto o forumu a uzivo i na forumu mi se uvlaci do rebara da ga ni hirurskim putem ne mogu odstraniti...

Ali to je zivot.. to su ljudi... za malo slave i malo para bi prodali oca majku zenu i decu... well.. ja ne bih.. mozete me zbog toga voleti ili mrzeti ali ja stvarima dajem prava imena bez obzira da li mi idu u prilog ili ne.. ako mi se nesto ne svidja ja to menjam, ne izigravam balerinu, ne placem i ne kukam..

Dakle.. za kraj...
Ova lista je glupost.. notorna.. i smatram da je cak daleko manje relevantna od alexa servisa koji svi (pa i ja) smatraju smejurijom...
I generalno... 90% stvari vezanih a internet o kojima se kod nas govori u medijima su gluposti... a narod ce to da zdere dokle god bude do ove mere informaticki nepismen ...
I kad krstarica objavi da ima stotine miliona posetilaca, i kad novine kazu da je najbolji pretrazivac, i kad cesid objavi da u srbiji ima 1 000 000 korisnika interneta, i kad telekom prica bajke kako je ono djubre od portala pravio jedan od najjacih timova na svetu i za taj posao ubio para ko bruto proizvod neke manje zemlje, kad educan krene da prica kako mu se isplati da naruci kola iz Usa i kako to sve fenomenalno funkcionise a brat bratu 40% ino posiljki nikad ni ne vide primaoca (ja svedok...) i kad.... etc

I ne bi ja sve ovo pricao.. al jebiga... provider mi ne radi pa dok cekam da proradi moram nesto u off-u kuckati Smiley ... i do jutros nije radio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson w700
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
BlackBerry 
 Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Sony 
 Smile
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.