Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Konacna lista - na strani 70 - zvanicno proglasenje
Burek Kralj - SerbianFighter - 16
0%  (0)
Prva pratilja - arlekin - 11
0%  (0)
Prva pratilja - Dutch - 11
0%  (0)
Druga pratilja - kombinezon - 8
0%  (0)
Druga pratilja - Zenit - 8
0%  (0)
vaterpolista - 7
0%  (0)
konesko - 6
0%  (0)
shone83 - 6
0%  (0)
tojo909 - 5
0%  (0)
Ace Ventura - 4
0%  (0)
puppykin -  4
0%  (0)
Rajko13 - 4
0%  (0)
decky999 - 3
0%  (0)
galileo011 - 3
0%  (0)
nebomis - 3
0%  (0)
simasvemir - 3
0%  (0)
vrcomm - 3
0%  (0)
alternative-dread - 2
0%  (0)
sajmon - 2
0%  (0)
dionzije  - 1
0%  (0)
kokota - 1
0%  (0)
mladjo - 1
0%  (0)
mosko - 1
0%  (0)
puskar - 1
0%  (0)
Ukupno glasova: 0
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek-forum king contest !!!  (Pročitano 60258 puta)
19. Sep 2006, 11:19:57
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Drage dame, red je da ovim nasim divnim momcima uzvratimo istom merom, priredjeni nam izbor "Burek-forum queen contest!!!". Pravila ce biti slicna, medjutim pokazacemo im i dokazacemo im da mi nismo bas toliko pristrasne, a posebno ne podmitljive Smile

Pravila su sledeca

- prvih nedelju dana cemo dozvoliti potencijalnim kandidatima da se "poklone i pocnu", odnosno da se zdusno potrude da budu "zapazeni", stihovima, vicevima, pricicama, kulinarskim sposobnostima... jednom recju neka se sami, ukoliko se prepoznaju kao buduci kandidati, potrude da se prikazu u najboljem izdanju

- drugih nedelju dana cemo "skupljati" predloge (iskljucivo devojaka) za "kralja" Burek foruma, uz precizno objasnjenje iz kog ste razloga izabrale bas te momke kao buduce kandidate za pomenutu titulu.

- Jedna dama moze da kandiduje maksimalno tri pripadnika muske Burek populacije i to jednim postom uz vec pomenuto objasnjenje, precizno objasnjenje koje se ne moze menjati. (bez glasova)

- Glasanje ce se izvesti po principu I mesto = 3 glasa, II mesto = 2 glasa, III mesto = 1 glas i to ne javno, vec na PP, bez moljakanja, podmicivanja itd itd itd

- nakon toga cemo napraviti listu imena koja ce se izabrati na osnovu vasih predloga

- postoji varijanta "opravdanog izostanka" - dakle, mozete glasati i za pripadnika jaceg pola koji opravdano nije prisutan na ovim prostorima pa nece moci da se "prezentira", a misljenja ste da bi morao da se nadje na listi

- glasanje ce biti tajno, slanjem glasova na PP clanicama zirija u sledecem sastavu: machakz, Anea i moja malenkost. (naravno: machkaz i Anea moraju prihvatiti svoje clanostvo ukoliko su salgasne) Svoje glasove cete slati istovremeno svim clanicama zirija, kako bismo mogle lakse da ustanovimo identicnost, kontrolisuci se medjusobno

- muski deo populacije ne glasa

- Spisak kandidata ce biti obljavljen krajem druge nedelje, odnosno u petak 29.09.2006. godine.

- Glasanje se "zatvara" 03.10.2006. godine, kada ce biti proglasen pobednik.


Molba

Da bi tema bila sto preglednija, nemojte previse upadati u off rezim, jer cemo brisati sve postove koji nisu u skladu sa pravilima.


Prva nedelja zvanicno pocinje ovog momenta. Momci, prezentirajte se, mi vas pomno posmatramo

Momci, srecno  Smile


Obavestenje koje je objavljeno na 12 strani

Samostalno predstavljanje kandidata je pocelo 19.09.2006. godine. "Zatvaranje" predstavljanja ce biti 25.09.2006. godine. Momci imate jos par dana da sebe "prikazete". Nakon 25.09.2006. godine, nova predstavljanja se nece uzeti u obzir.

Od 25.09.2006. godine, do 29.09.2006. godine ce devojke predlagati svoja tri kandidata uz obrazlozenje, bez glasova. Ta tri kandidata mogu biti i oni koji nisu stigli ili nisu hteli da se sami predstave, a mogu biti i oni koji su se predstavili. Nakon 29.09.2006. godine, novi predlozi se nece uzeti u obzir. Ukoliko neko ipak ostavi i svoje glasove javno, takodje se nece uzeti u obzir.

Predlaganje ce biti po principu:

Pera - (predlazem ga zato i zato)
Rista - (predlazem ga zato i zato)
Zika - (predlazem ga zato i zato)

Redosled navedenih kandidata nece uticati na konacnu listu.

30.09.2006. godine ce biti objavljena zvanicna lista kandidata, za koje ce devojke glasati po principu Prvi - 3, Drugi - 2 i Treci - 1 glas, iskljucivo na PP clanicama zirija, ne javno. Glasanje na PP ima svoje pravilo: isti PP se salje svim clanicama zirija i mora da bude identican. "Glasacki listic" koji ne bude po pravilu, odnosno koji ne bude zavrsio na sva tri PP, nece uzeti ucesce u konacnom izboru.

Datum objavljivanja konacne liste sa ukupnim brojem glasova i proglasenjem pobednika je na prvoj strani ovog izbora.
« Poslednja izmena: 23. Sep 2006, 13:03:15 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari 2.0
-totalno strejt (ne pijem ni gazirano)
-sviram sintisajzer (imam oko desetak svojih pesama)
-umem da spremam rizoto sa lignjama,jaja na oko,sendvic,supu iz kesice
-imam roze kosu
-zelene oci
....... izaberite mene  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia the best
Moji kanndidati:

1) Vrcomm ( zato sto je  tolerantna osoba i uvek raspolozna, zna izvrsiti dobru procenu licnosti).
2) Shone83 ( zato sto je jako interesantna osoba, a i moj ''burek par'' )
3) Tojo909 ( zato sto sam najlepse postove pisala s njim u temi ''napisite nesto o osobi iznad sebe).

Inace ima jos puno njih, ali mislim da ce njih ostale devojke kandidovati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 
za one clanice koje nisu upoznate sa licnoscu i delom glvikinih kandidata
(bogme ih je istresla k'o iz rukava Smile )
... pozivamo ova tri momka da se predstave, da sve znamo s kim imamo posla    Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia the best
ajde momci iznenadite ih prijatno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lagano samo, bez zurbe devojke.

Prva nedelja je definisana kao nedelja predstavljanja potencijalnih kandidata, odnosno onih koji se tako osecaju.

Pustimo ih neka se sami prijave i predstave, a mi cemo pocetkom sledece dati svoje predloge, upravo kako je navedeno u pravilima.

Mi cemo komentarisati upravo kada budemo predlagale nase kandidate, za sada cutimo i ovaj prostor je rezervisan za njih same.

Ovo rekoh iskljucivo da se ne bismo pogubile u postovima, lakse ce biti za pracenje ukoliko se budemo svi zajedno pridrzavali napisanih pravila.

Hvala


p.s.

Zvanicni ziri od ovog momenta je u stastavu:

1. Anea
2. machakz
3. Oblachak
« Poslednja izmena: 19. Sep 2006, 12:13:44 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
glvikine kandidate, samim tim, ne uzimamo jos uvek za zvanicne- vec za nedelju dana... 
ostaje da oni ipak dami uzvrate na paznji i lepim recima...
i prijatno nas iznenade, kao sto je glviki i predlozila   Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia the best
hvala macak, ja malo bila brzopleta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Smiley

Heteroseksualac, plava kosa, zelene oci, nepusac, pijem u drustvu (ovog leta sam imao puno drustva Smiley ), visok 185 a tezak 75 (skinuo sam pivski stomacic skoro ceo Smiley ) itd. Povremeno se bavim sportovima kao sto su: stoni tenis, fudbal, kosarka i vaterpolo.

Nisam preterano religiozan ali verujem. Kazu da sam pun informacija tj. da se u sve razumem. Ne znam za sad da spremam nista od jela jer sam uvek imao ko da mi sprema ali planiram uskoro da naucim jer  pocinje da mi treba a i voleo bih da znam.

Apsolvent sam na muzickoj akademiji u Kragujevcu i sviram klavir a planiram jos koji instrument...

Na burek sam dosao prosle godine i naucio mnogo toga. Sad, koliko primecujem, mi je zaduzenje da se bavim problematicnim korisnicima ali neko i to mora da radi Smile

Ima dosta ljudi na bureku koji su mi dragi ali necu da ih nabrajam, nek se prepoznaju sami.

Thank you Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Predlažem Rajka- jednog od najšarmantijih momaka na forumu.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 77
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.