Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:41:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek bioskop - Australija  (Pročitano 5576 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
 


Odgledao sam sve za šta sam našao odgovarajući prevod.Da bacim i ja neko slovo o Životinjskom carstvu  pošto vidim da se opservira.
  Životinjsko carstvo je imalo potencijala,početak je dosta toga obećavao ali je kraj upropastio sve,kao što je to dobro primetio moj cenjeni prethodnik.U stvari,ceo film je krenuo nizbrdo od trenutka (za mene misteriozne) egzekucije ujaka/brata Barija na parkingu.Od tog momenta počinje da se ruši sve ono što je bilo dobro.Stekao sam utisak da ni sam reditelj/scenarista u ovom filmu nije mogao da ponudi neku normalnu,logičnu radnju,pa samim tim i logičan rasplet.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
HTC Sensation
Animal kingdom

Прва сцена кад се она девојка предозирала и онај клинац који мртав ладан гледа квиз ми је била врхунска па и наредних 10ак минута,и таман се загрејем за филм,очекивао много,међутим сморио сам се до краја филма  Smile
Да је овај филм боље разрађен био би запамћен по неким epic сценама које су макар мени биле много добре,а овако им је све то пропало...можда би и било боље да је филм ишао у неком другом правцу,у правцу црне комедије иронијом да се окрене поптпуној неозбиљности...све у свему просек.

Kokoda
Мислим да је отежавајуће ствар за овај филм што сам прво гледао Proposition и који ме је одушевио. ДА је било обрнуто вероватно би имап боље мишљење,овако ипак није у рангу са поменутим али није ни лош. Не повлачим паралелу јер су филмови различити али опет нисам могао а да се не присећам неких сцена и упоређујем...
Филм вредан гледања али није за неки оцену преко 7.

Dead calm
Тек по скидању овог филм асам сазнао да сам овај филм некад већ гледао и да ми се није свидео,тако да га и нисам поново гледао...

По мени,дефинитивни победник Аустралијске турнеје... The proposition  Smile

« Poslednja izmena: 23. Nov 2010, 11:46:54 od malkin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple 5
Malkin-e u prvoj sceni  Animal kingdom -a mu se mama predozirala a ne neka devojka   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Sensation
Јао да,у праву си,кева је...помешао сам нешто... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
  Što se tiče Životinjskog carstva sve je po onoj narodnoj : "Što je bliže zori (kraju) gosti (film) sve gori."Na kraju više nisam bio načisto ko kome radi o glavi a vrhunac je bio kad ovaj mladac mrtav hladan dolazi u kuću kod čoveka za koga zna da mu je ubio devojku i koji je zbog njega zaglavio zatvor.Mišljenja sam da je Papa (najstariji) imao udela u ubistvu brata  ali to je sve tako smandrljano da mogu samo da sumnjam.To se sve držalo nekao do te egzekucije a onda počinju brljitone.
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple 5
Brata su na parkingu ubili panduri  Smile Vec sam napisao,mrzi me sad da guglam ali u nekom trenutku su australijski panduri imali odobrenje da pucaju na krimose ko Vajat Erp svojevremeno  Smile Mozda je zbog toga i snimljen ovaj film,jebem li ga,ne znam  Smile
Al da je nedorecen ostao to stoji,ocekivao sam bar jos 15 minuta  Smile
Sta su Insajderu opet uzeli internet  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
  Pa tu mi je proradio crv sumnje.Egzekuciju su izvršili usred bela dana i jasno je kao dan da su ga pratili.Pošto su ga već pratili sigurno je da su ga videli sa bratom koji je tražen i veća zverka.I samo ponašanje Pape kad je čuo  pucnjavu (možda i video ubistvo) je neobično.Tako se ne ponaša neko na čijeg brata pucaju,baš kao što se ne ponaša onako sin kad nađe mrtvu majku.

Citat
Sta su Insajderu opet uzeli internet

Nisu,bio je na lobotomiji kačio neku muziku.
 
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 00:00:05 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
kokoda...генерално,не волим ратне филмове и мало који ми се свиђа тако да ништа другачије није и са овим...
види се да је режисер хтео највише да прикаже емоције код људи који су у безизлазним ратним ситуацијама али ми је то све нешто млако испало...недостатак буџета је приметан али не верујем да би се нешто и поправило да је имао на располагању који милион више...могуће је да је недостатак искуства код редитеља томе допринео...вероватно ће следећи филм бити бољи...а следећи филм му продуцира џејмс камерон Smile


animal kingdom...шта знам...може се рећи да сам га на силу одгледао...тотално незанимљиво,претерано искомпликовано и крај усран за медаљу Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Otvorena tema, sredjeni postovi. Wink
« Poslednja izmena: 12. Feb 2011, 18:38:51 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:41:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.