Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:54:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bullying  (Pročitano 7281 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Ja bih nekom platio da ga polomi zivog negde u mraku... Bez dokaza...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k800i
ma daajte ljudi..ne moze se sa takvima lepo i ignorisanje..
IP sačuvana
social share
eqweqe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG 4X HD
Citat
Jednostavno ga ignorisi kad te bude udario, pravi se da nisi ni osetio taj njegov udarac, i prestace.
naravno da nece prestati, samo ce se potruditi za ga udari josh jache, jer to tako nalaze njegov ego

Citat
Imam jedan problem.  Imam 17 godina
Iskreno mene chudi da do 17- te godine nisi nashao mehanizam za reshavanje takvih situacija.

Ako ti se to desi, da pridje i da te udari, okreni se i zabodi ga u glavu najjache shto mozesh, shto vishe puta stignesh to bolje a zatim istrpi batine ( a veruj mi, to uopshte nije toliko strashno) koje cesh kao shto ti kazesh verovatno dobiti od njegovih ortaka mada to i nije tako sigurno kao shto mislish ali te sigurno vishe nece dirati shta god da se dalje desi.
Zashto se nece vishe ponavljati? Zato shto takvi ljudi biraju iskljuchivo zrtvre koja ne pruzaju nikakav otpor, njemu uopshte nije u interesu da se bije sa tobom svaki dan ma koliko on tebe dobijao u toj tuchi.


ovo sam naknadno prochitao

Citat
Ali ono sto je specificno, to je da i ako mu se ne suprotstavis, on je u stanju da ubije coveka, dok ga na kraju i njegovi pajtasi ne sklone jer vide da ce napraviti glupost.
To nije specifichno, to je upravo karakteristichno za takve ljude, i bash zato je logichno da se suprostavish ako njegovo maltretiranje ne prestaje ako mu se ne suprostavish.
« Poslednja izmena: 15. Nov 2009, 00:55:51 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Slazem se sa arletom, lijepo ga izudaraj, i on ce tebe i poslije ce se sve vratiti u normalu.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Hehe to se desilo u filmu (  Smile ) Always outnumbered, always outgunned. Klinac je zab'o provokatora pesnicom, pa je na kraju morao da ide iz grada  Smile

Ontopic:
Ma OK to sto ce popiti batine ako ga nabode, vec sto ovi retardi nose i nozeve (i ko zna sta jos) pa moze svasta da bude  Smile

Ja nisam imao problema sa tim nikada, ali znam da su se i za najobicnije sitnice "nozakali" jos u osnovnoj skoli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k800i
pa onda je odgovor jednostavan:idi iz grada
Smile
IP sačuvana
social share
eqweqe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
siguran si da ce te ostali napasti kad ga posteno raspalis i das oduska svom besu? mozebiti. u svakom slucaju to nije muski nacin razmisljanja - sta ce biti ako biti. raspali skota, nabij mu pavlov refleks, da se userava na svaki znak nasilja. ako nastave da te maltretiraju onda je tvoje pravo pa i duznost da pozoves vise autoritete pa i policiju

ma takvi tipovi su samo latentni homici, ko u jednom filmu, na kraju je priznao zasto se tako ponasao, hteo je da se sakrije
hm... evo sad ce i mene zajebavati Smiley
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Motorola 
Pocni sa treniranjem bejzbola. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
ni u kom slucaju nemoj da se povlacish  Smile Smile

 takvi likovi ispipavaju da li se plasish ,da li si potencijalna zrtva . ako te nanjushe -gotov si ,ima da se godinama sklanjash od njih . nego uradi ovako :

 - ako ga vidish negde gde ima dosta drugih ljudi i on pochne da te zachikuje ,gurka ili udara - odmah uzvarti punom snagom i ne birajuci mesto - dakle udarci u genitalije , grebanje lica ,prst u oko ,ujedanje ... bilo shta shto ce da mu nanese povredu ,tako da ce sledeci put da razmoti da li ce da krene na tebe .
  njegovi drugari ce verovatno da krenu na tebe ,ali necesh da primish puno batina zato shto tu ima i drugih ljudi pa ce da vas razdvoje .

- ako naletish na njega i njegove drugare negde gde si sam ,odmah bezi i zovi policiju ili upomoc shto jache mozesh . ako mozesh ,gadjaj ih kamenjem ,to ce malo da ih odvrati .medjutim ,nemoj posle da se krijesh , vec se u javnosti ponashaj drsko prema njemu - kao da nishta nije bilo .

- ako hocesh da izadjesh 1 na 1 sa njim , opet vodi rachuna da se tu skupi dosta ljudi s obe strane . to je zato da ako pochnesh da dobijash batine oni zaustave borbu . kad dodje do makljanja budi uporan i bez obzira na ishod nemoj da pokazujesh strah ili kajanje .

--------------------------------------

pre svega morash da naucish da se ne plasish takvih dripaca ,a nije zgoreg i da malo trenirash neku borilachku veshtinu i bildujesh.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Pocni da treniras, nesto, definitivno. Ragbi, boks, bilo sta sto ce da te ojaca... Kad vec moras da se tuces...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:54:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.