Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:41:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bullying  (Pročitano 7282 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Ignorisi ga. Sa takvima kao sto je on i njegovi pajtosi ne vredi pricate, a jos manje vedi tuci se, jer ces uvek izvuci deblji kraj, jedino ako nemas neku ekipu od 10-ak nadrkanih navijaca ili sl. ...

Jednostavno ga ignorisi kad te bude udario, pravi se da nisi ni osetio taj njegov udarac, i prestace. Jednostavno ce prestati da mu bude zanimljivo...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
sta da ti kazem... opet zavisi od toga s kim imas posla... kod mene je bio slican slucaj: pojavi mi se tip iza ledja, udari, smeje se ko blesav i zeza... nisu nikad bili ozbiljni udarci, ono cisto macola ili tako nesto... naravno tu je uvek bio neko s njim od njegovog drustva, pred kojima se on zapravo i pravi faca... on i hoce da ti odreagujes, kako bi mogao da pokaze sve svoje fazone... zato sam ja ovog tipa i ignorisao, ili ga pogledam i slegnem ramenima tipa : 'Pusti budalu', jer on tada gubi svoju poziciju... uzgred, to drustvo, oni su tu da se zabavljaju na tudj racun, ali ni na pamet im ne pada da biju nekog zato sto je njihov kolega tako namerio... briga njih, sam poceo, sam nek zavrsi... e sad, ovo je vazilo za tog tipa, i to pre nekih 4-5 godina... danasnje generacije su i drugacije, tako da se stvar mozda i menja, ali opet ti kazem, ako stvar dodje do ozbiljnih batina, tu mora da se umesa neko stariji, ako je sve na nivou koskanja, moras sam da resis problem, naravno ne pesnicama...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Udarci mu uopste nisu neozbiljni. Na primer jednom je u skoli udarao decka koji je tek krenuo u prvu godinu, a onda ga bez razmisljanja gurnuo iz sve snage na onu metalnu kutiju prve pomoci, decko je udario glavom i bukvalno se onesvestio na nekoliko trenutaka, da bi ga ovaj podigao, iskezio mu se u facu i rekao kako treba da se celici. Ono zbog cega mu cesto tolerisu ponasanje je cinjenica da mu je nazalost umrla majka, mada se on i pre toga isto ponasao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Tako ponasanje se ne sme tolerisati makar su mu pobili celu familiju...  Smile

Dosta je uzeo maha taj decko, treba neko da se obrati nadleznima... Najbolje bi bilo da se ti ili tvoj drug obratite roditeljima koji ce porazgovarati sa njegovim ocem, i sa direktorom. Takvo ponasanje ne sme ostajati nekaznjeno.
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Pretpostavljam (po onome sto si napisao) da je on i tog decka maltretirao duze vremena pre nego sto je doslo do tog slucaja... stoga pretpostavljam da mu je i taj decko svo vreme odgovarao na provokacije, sto je ovog jos vise palilo... a verovatno je bas u tom slucaju pokusao i da uzvrati, verbalno ili fizicki, sto je ovog i isprovociralo da to uradi, jer ne trpi da mu se neko suprotstavlja... ne znam, ocigledno je da ako pokusas da mu se suprotstavis to ne izlazi na dobro, jer time u ocima profesora i ti postajes odgovoran za tucu, a vidim da mu i ovako gledaju kroz prste, sto znaci da se ni u kom slucaju na njih ne mozes osloniti... jedini savet koji mogu da ti dam je da dobro razmislis pre nego sto kazes ili uradis nesto, jer ako napravis jedan pogresan korak ne mozes vise nazad, i ako zapocnes nesto mozes da racunas da ce se tada to lose zavrsiti najpre po tebe, a on ce se opet izvuci...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ono sto je najgore od svega, retko ko mu se suprotstavlja. Cak je i taj decko samo molio da ga pusti, ali ovaj je onda nastavljao, bas onako sadisticki. Cuo sam od drugova koji sa njim treniraju da je slicne stvari radio i na treningu, tipa pljuvao, udarao, maltretirao mladje ili slabije od sebe. Ali ono sto je specificno, to je da i ako mu se ne suprotstavis, on je u stanju da ubije coveka, dok ga na kraju i njegovi pajtasi ne sklone jer vide da ce napraviti glupost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Избегавај га у широооооком луку! Нема братац супротстављања, најебаћеш, а ако га друкаш некоме опет ћеш најебати. Ако му доведеш твоју екипу можда га и излемају ал не могу они бити са тобом све време тако да ћеш опет најебати. Дакле склањај се од будале! У ходнику ако га видиш немој да пролазиш поред њега, немој нигде да се крећеш ако знаш да ће он бити ту. Једноставно и кад си далеко од њега ти се још више одаљи. Надај се да ће неко од профана да га нагази или да ће се окомити на неког другог.

У сваком случају склањај се што више можеш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Naravno da mu se niko ne suprotstavlja, jer se svako nada da ce im se pre ili kasnije skinuti sa ledja i naci drugog da maltretira... nazalost, izgleda da je to i za tebe jedino resenje... ovaj decko je molio da ga pusti, i on je bio sve gori, jer takvi i hrane na tudjoj slabosti, kad naidju na tvrdjeg od sebe oni se povlace... zato i moras da balansiras ponasanje, da ne delujes kao slabic, ali i da ne budes agresivan, jer to su okidaci njegovog sadizma... takodje moras da pazis da nikako ne umesas njegove pajtose u sukob, jer oni ako su neizazvani nece da se mesaju ili ce ga, kao sto si i sam rekao, cak spreciti ako vide da je vrag odneo salu... tako da, ako se ne nadjete sami licem u lice bices bezbedan od ozbiljnih udaraca, a ako se kojim slucajem nadjete sami, najvaznije je da ga ne provociras, jer on bez publike nema interes da se izivljava nad nekim...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Znate sta je Dusko Radovic rekao...."Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kada su vas posrali "
Ja sam bio u kaobojskoj skoli,gde su sve muskarci...bilo je i tuca bilo je i svega...Ja da sam na tvom mestu,pozvao bih ekipu,uzeli bi palice...i malteretirali bi ga ceo dan...Toliko bih ga jebao kao kutiju od kartona..Ja sam takve likove obozavao..Zakace me..precutim,a onda dovedem pojacanje..i krsimo ceo dan...Ovi malo jaci,pokusavaju da se osvete,da povrate cast ili kako vec...ali se obicno to zavrsavalo na recima. Ali posto ti nisi na mom mestu..i ako je fizicki jaci a nemas kog da te odbrani.Postupi pametno,nisi valjda budala.Znaci trazi nacin da se to smiri..Kazi roditeljima , idi kod direktorke , razredne..ma svuda.Jer bolje da ispadnes picka nego iz aviona .
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Kad ste nasamo reci mu da cesh ga izbushiti kao sito ako te samo popreko pogleda. Reci da te je cale peglao ceo zhivot i da to vishe nikad necesh trpeti.

Takvi kao taj su pichkice.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:41:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.