Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:04:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bugari stupili u kontakt s vanzemaljcima!  (Pročitano 8941 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Epiphany 2.26
mob
Samsung Galaxy S10
Citat
U izjavi za bugarske medije, on je istakao da vanzemaljci nisu neprijateljski raspoloženi, već da žele da nam pomognu
a kako da nam pomognu Smile u kom segmentu?

Da nam daju neko super-cool oružje da srokamo Amere
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Linux4Life

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 473
Zastava SRBIJA
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
HTC 
Da nam daju neko super-cool oružje da srokamo Amere

to Mlađo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Lada Linux Serbia Power Team
HighlandClan & The BulldogFighter Team
Highland Falconry
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80

"Čak se i sedište katoličke crkve, Vatikan, slaže sa tvrdnjom o postojanju vanzemaljaca", tvrdi on.

Smile Smile  Smile
Ovo daje poseban ton celoj stvari.
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
@aljosa7

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

live_long_and_prosper.gif
(57.59 KB, 375x297)
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
SonyEricsson k-750i
@aljosa7


Dobra dobra:)   nek je sila sa tobom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ghoste ne radi mi ton pa ne mogu da skontam o cemu se na onom videu radi, jeb Smile

Sto se tice panike i rasula ekonomije, u to u stvari sumnjam.  Bez obzira na vanzemaljce moras nesto da jedes, moras znaci da zaradis, moras da radis itd. Cak sam uveren da to uopste nece promeniti nista za mnoge ljude, koji muce svakodnevnu muku. Mislim da bi ljudi tebalo da razmisle sta bi u stvari rekli tim likovima. Mozda mi stvarno nismo jos spremni za tako nesto. A i ti vanzemaljci, ako su vec tu, sto prave zabunu, ko mlada pred udaju. Il se pokazi kako treba, sta te bole kako ce ljudi reagovati (u principu) il se ne pojavljuj uopste ako smo tako sjebani da jos nije vreme za to.
Sve je to meni sumnjivo. Ako hoce da me nadju znaju gde sam - u shumi kod prasica. Nemam ja nista protiv njih, samo mi je cudno sto se skrivaju, a ne skrivaju se. Jel znaju oni uopste sta hoce? Sad, kao nasli Bugare! Idi bre!
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N70
Citat
U izjavi za bugarske medije, on je istakao da vanzemaljci nisu neprijateljski raspoloženi, već da žele da nam pomognu
a kako da nam pomognu Smile u kom segmentu?

Da nam daju neko super-cool oružje da srokamo Amere
Exxexee...Majku mu njegovu,kako gotivim ove ljude sto su "Prijatelji foruma".Hm...Mozda je nesto vanzemaljsko u pitanju,neka...vanzemaljska privlacnost! Smile Smile

Slazem se i sa Papaluom!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


skyser

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC one x+
Izvjestaj Kometa francuske vlade,izvjestaj Tanjir brazilske vlade,slican izjestaj meskicke vlade(zaboravio sam ime),a Kazahstan vec gradi bazu za kontakt sa vanzemaljcima.Nedavno je ruska vojska objelodanila da na dnu Bajkalskog jezera postoji vanzemaljska baza i da ih godinama prate,a to je takodje potvrdila ruska akademija nauka i umjetnosti koja ih takodje proucava.

o vanzemaljcima se prica prilicno dugi niz godina...od egipatskih piramida,majanskih kalendara,pa sve do oblasti 51...dosta dugo vremena pratim teme sto se tice toga...dosta toga procitao,cuo ili video dobro odradjene fotomontaze...ali nista konkretno nigde u literaturi ne pise...ne mogu da kazem da ne verujem u postojanje ali verujem da to nije tako kako nam se servira...sama cinjenica koju je izneo Steven Hoking o velicini svemira i pomisao na to da smo sami u univerzumu je ravna ludilu...verujem da je nesto drugo u pitanju...evo primera...krajem 50-tih i pocetkom 60-tih dok su ameri radili na probama radarsko nevidljivih aviona ljudi nisu imali pojma o kakvim projektima je rec...i recimo vide oni Auroru i kazu evo ih vanzemaljci...i eto ispadose krivi vanzemaljci krivi za sve...a posto su projekti radjeni za vreme hladnog rata sve informacije su bile strpgo cuvane tajne jer je spiunski rat radio punom parom...lako je vanzemaljce okriviti za sve...sad svi nesto pricaju o vanzemaljcima,svi su valjda videli to od amera pa prepisuju...tako da me ne cudi sto su Bugari poceli da pricaju svasta a usli u NATO i imaju vojni budzet od milijardu dolara(cifra za siroke mase)...znaci sve sto leti,pliva roni,ministarstva vojna kazu nismo mi vanzemaljci su...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
SonyEricsson k-750i
Ja sam vidio i cuo dosta toga konkretnog i pratim to unazad skoro 10 godina iako imam samo 21,dakle skoro pola mog zivota:).Najbolja svjedocenja su pruzili najvisi americki duznosnici koji su odlucili da prekinu zavjet cutanja,na konferenciji disclosure.U zadnje vrijeme pustaju na historiju svjedocenja tih americkih duznosnika,a najbolje po meni je svjedocenje  brazilskog generala Holande koji je govorio da je imao direktan kontakt sa vanzemaljcima i poslije tog svjedocenja je ubijen.Ako na sudu vazi iskaz svjedoka i to onog najobicnijeg,zasto onda ne bi vazio ni iskaz ne jednog vec mnogo vise generala i to ne jedne vojske vec vise njih.U tim emisijama su bila svjedocenja i ruskih letackih asova da su u par navrata licno oni imali dog-fajt sa vanzemaljskim letilicama i da je jedna i oborena i odvezena u Zitkur rusku ttajnu bazu.Pa onaj cuveni film kgb na kojem se vidi kako oni odvoze leteci tanjir i kasnije vrse obdukciju vanzemaljaca.Zatim mnogi astronauti koji javno govore da tamo postoje vanzemaci i snimci sa spejs satlova koji su prenoseni direktno i na kojima se vide vanzemaljski brodovi.Zatim ruska svemirska agencija je rekla da su im vanzemaljci unistili letilicu koja je trebala da istrazi Fobos,mislim dokaza je previse,ovo su samo neki koji su mi pali na pamet sad.Da oni postoje,tu su i bili su ovdje mnogo prije nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Sony xperia
Za te stvari tema postoji:
http://forum.burek.com/vanzemaljski-oblici-zivota-dokazi-ocevici-t272133.3310.html

Ako na ovdasnju nemate sta reci vise ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:04:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.146 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.