Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:04:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buducnost Podgorica  (Pročitano 10004 puta)
26. Apr 2006, 11:52:43
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nek ovo bude forum gdje ce se okupljati svi Warwari iz Srbije & Crne Gore

(02. May 2007, 21:43:08)
« Poslednja izmena: 05. Maj 2006, 20:38:26 od ssaajjkkoo »
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slike

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Varvari.jpg
(454.64 KB, 1598x1992)
varvari V.jpg
(31.92 KB, 696x432)
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Igor Kolaković, trener odbojkaša Budućnosti
Doktor za majstorice
Da u Srbiji i Crnoj Gori ne postoji bolji odbojkaški klub od Budućnosti - videli su, pre svih, Novosađani. Daroviti trener Igor Kolaković sjajno je vodio Podgoričane do druge uzastopne titule u vojvođanskoj ravnici, koja očigledno prija „đetićima“, koji su u „Spensu“ prigrlili i trofej nacionalnog kupa.

Interesantno je da Kolaković nije izgubio nijedno finale, a da je Budućnost do treće titule uvek vodio sa druge pozicije osvojene na kraju ligaškog dela takmičenja.

- Iza nas je neprospavana noć, slavili smo u Skadarliji, u restoranu „Dva jelena“. Čekao nas je i doček po dolasku u Podgoricu - kaže Kolaković za „Blic“.

Vojvodina je u „Morači“ izjednačila na 2:2, a u novosadskoj majstorici je imala tri meč lopte?
- Zaista smo bili u teškoj situaciji, fenomenalan ambijent u Podgorici nas je opteretio. Kako se, ipak, vreme do početka presudnog duela u Novom Sadu bližilo, bio sam sve veći optimista da ćemo slaviti. U neku ruku prednost za nas je bila i povreda Samardžića, prvotimca Vojvodine koji je, nažalost, morao da operiše plućnu maramicu. Jako dobro smo se psihološki spremili, odbojka je takav sport, ja sam se i nekad kao igrač i sada kao trener navikao na stresna dešavanja, kao što ih je bilo nebrojeno u majstorici. U taj-breku smo došli do opipljivih 10:6, što sam znao da nije kanačan rezultat, jer je domaćin sjajna ekipa koja je stigla do čak tri meč lopte i kontranapada. Ne znam ni sam kako smo se izvukli, ali pokazali smo homogenost u samoj završnici. Istakao bih zadovoljstvo prikazanim od strane mlađih igrača koji su se odlično nametnuli, tu mislim na Ćulafića, Starovića...

Koja vam je titula više pri srcu?
- Ova šampionska kruna mi je draža od prošlogodišnje, jer je finalna serija bila puna naboja i igrana je u prelepoj atmosferi, a kad je o tituli reč, nenadmašna je ona izborena protiv Budvanske rivijere.

Na redu je novo učešće u Ligi šampiona?
- Imamo garantovanih 10 velikih utakmica. Učešće u najjačem evropskom takmičenju bio nam je prioritet koji smo izborili osvajanjem titule i sada je cilj da se što bolje spremimo za predstojeća iskušenja - dodao je Kolaković.

I. Velimirović

iz blica
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone 3g
Eo da razimiramo ovaj predhodni prelazni rok,cisto ako nekoga bude interesovalo Smiley
Od pojacanja dosli su: Misdongard Betoligar,napadac(Crvena Zvijezda),
                              Nemanjom Mijailović,napadac (Kipar)
                              Goran Adamovic,odbrambeni (Novi Sad)
                              ? Petrovic,zadnji vezni,odbrambeni
Otisao je Gustavo Lopez,a najvece pojacanje je to sto je ostao Beciraj.
http://www.youtube.com/watch?v=F9l_mPwo6FA

Buducnost ce pripreme odraditi u Antaliji,gdje ce joj protivnici biti
1. februar - SLOVAN BRATISLAVA (SLOVAČKA)
4. februar - SLOGA JUGOMAGNAT (MAKEDONIJA)
5. februar - HIROŠIMA (JAPAN)
7. februar - PARTIZAN (SRBIJA)
9. februar - ŠANGAJ (KINA)
14. februar - SLAVIJA SOFIJA (BUGARSKA)
  a prije puta odigrana je i prijateljska utakmica sa nizeligasom OFK Barom.

Šest golova za početak
Izabranici Miodraga Ješića otvorili su na najbolji mogući način seriju prijateljskih utakmica u zimskoj pauzi. U Ulcinju, na terenu hotela "Olimpik" Budućnost je ubjedljivo savladala trećeligaša OFK Bar sa 6:0. Dobar znak uoči pravih provjera koje dolaze u narednih mjesec dana.


Ne može ni ukom slučaju da bude poređeje, niti da bude pokazatelj za prvenstvo ali ovakav početak je svakako nešto što sve hrabri u "plavom" taboru. Realno, protivnik daleko od toga da je bio po mjeri ali upravo u ovakvim utakmicama Miodrag Ješić želi da vidi kako će se igrači ponašati u sličnim situacijama u prvenstvu.


- Tačno da se radi o prvoj prijateljskoj utakmici ali nije baš da nam rezultat nije važan. Svaka pobjeda je bitna za samopouzdanje ekipe. Zbog toga ovoj pobjedi dajem na značaju. Želio sam da vidim neke stvari koje su me zanimale u uvoj uvodnoj fazi. Interesovalo me ja kako će s eigrači ponašati na terenu, kako će priči utakmici, sa koliko motiva, želje - kazao je Ješić nakon meča.

Šansu su dobili gotovo svi igrači. Utisak je da su oni u drugom poluvremenu bili znatno raspoloženiji u golgeterskom smislu.

- Priliku su dobile dvije ekipe, u dva poluvremena. Nalazimo se u fazi kada se uigravamo, gledamo ko kome odgovara, ko se sa kim najbolje slaže na terenu. Bilo je dobrih akcija na meču ali moramo još da napredujemo. Sada treba da ispravljamo greške iz jesenjeg dijela šampionata - istakao je srpski stručnjak.

Danilo Santana je postigao evro gol u Ulcinju ali to nije zadovoljilo Ješića.

- Sa nama rade tri igrača koja nemaju ugovor, koja pokušavaju da se nametnu. Međutim , nijesam nešto oduševljen njihovim mogućnostima. Za sada me nijesu ubijedili da trebaju da ostanu ali ne želim da žurim sa odlukama. Ostaće sa nama do kraja priprema u Ulcinju, dobiće još prilika a prije puta u Antaliju svakako da će se znati njihov status.
IP sačuvana
social share
“Courage is not the absence of fear but the judgment that something else is more important than fear. The brave may not live forever but the cautious do not live at all.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Alles Wird Gut

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4019
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Volio bi da mi neko kaže tko malo više prati Budućnost kakav je igrač Fatos Bećiraj ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone 3g
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=5395

Vrhunski napadac koji ce 100% napravit evropsku karijeru.Momak ima sve:sut,skok igru,brzinu,tehniku,a plus je veliki profesionalac.
Nadam se da ce igrati za nasu reprezentaciju...
IP sačuvana
social share
“Courage is not the absence of fear but the judgment that something else is more important than fear. The brave may not live forever but the cautious do not live at all.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Представник нове милогорске нације именом и презименом Фатос Бећирај  Smiley 1 
Читао сам доста о њему, хвале га на сав глас, кажу да је чврст и да има добру реализацију. Из свег срца му желим да не долази у Србију и да направи солидну каријеру.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone 3g
Nova `milogorska` nacija,otvorena je za sve ljude koji ce u svojoj oblasti dati neki doprinos,za razliku od nekih `slobija`,koji i dalje imaju zaostali nacin razmsljanja.Nece sigurno u Meridian ligu,previse je dobar.Mozda u Dinamo ili Hajduk podje.
IP sačuvana
social share
“Courage is not the absence of fear but the judgment that something else is more important than fear. The brave may not live forever but the cautious do not live at all.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
А колко има година дечко? Било би добро кад би отишао у Немачку у неки осредњи клуб рецимо..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone 3g
20 godina ima...Najbolje u Njemacku ili Holandiju da podje.Mada,siduran sam da bi ga i Dinamo dobro prodao,imaju oni tih veza menadzerskih i kriminalnih Smiley
IP sačuvana
social share
“Courage is not the absence of fear but the judgment that something else is more important than fear. The brave may not live forever but the cautious do not live at all.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:04:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.2 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.