Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:35:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Budući MIP - Vuk Jeremić  (Pročitano 14269 puta)
Svakodnevni prolaznik


nemoguce je otkriti sta je nemoguce

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 278
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
   Gavrilo Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Jel to onaj sto da nije njega i njegovog pisma nebismo bili primljeni u patnerstvo? Smile Smile
da, to je taj bez koga mi nebismo bili u partnerstvu.
jbg. DSS nema takvih, dobro bi im dosao...al, jbg...

Ijao ti verujes jos u deda mraza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
najveci deo vrha DS-a je protiv popustanja DSS-u, pa ne znam sta ti znaci ta DS(S) ekipa..

Tadiceva ekipa.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 
najveci deo vrha DS-a je protiv popustanja DSS-u, pa ne znam sta ti znaci ta DS(S) ekipa..

Tadiceva ekipa.
tadic nije naklonjen DSS-u, vc je naklonjen ideji da dobijemo vladu u kojoj nece biti SRS i ideji da iammo demokratskog predsednika.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
tadic nije naklonjen DSS-u

pa naravno da je naklonjen DSu, ali videces da mu sutra ili za par nedelja nece ni malo smetati da mu Kostunica bude premijer, dokle god on ima siguricu predsednikovanja u sledecih 10 godina Wink

a jos da vidimo kako ce DS da izvuce vecinu ministarstava  Smile
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
 shto se mene tiche ,lik izgleda i govori kao i svaki drugi funkcioner DS (znachi uobichajena trabunjanja o integracijama ,demokratiji ) ,medjutim interesantno je shto ga i njegovi partijski drugovi chesto optuzuju da je "tadicev chovek" (chitaj :da mu je glava stalno prisutna u tadicevoj pozadini Smile) - shto se inache kod njih smatra za vrlinu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
tadic nije naklonjen DSS-u

pa naravno da je naklonjen DSu, ali videces da mu sutra ili za par nedelja nece ni malo smetati da mu Kostunica bude premijer, dokle god on ima siguricu predsednikovanja u sledecih 10 godina Wink

a jos da vidimo kako ce DS da izvuce vecinu ministarstava Smile
a ako izvuce, sve ce nam biti oprosteno??? Smile
ne, nego cete naci i uhvatiti se za nesto drugo...jel gresim?

iskreno, jedini covek ko moze sem nikolica da bude predsednik je taic.
stoga, mi biramo da li ce kostunica da bude premijer ili nikolic predsednik... Smile

a usput grabimo vlast u vladi.
meni je to skroz ok. nije savrseno, ali bolje ne moze.
slazes se?
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 181
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
sama cinjenica da nikad nije radio u nekom velikom sistemu-a kamoli njim rukovodio,govori da ce se vrlo tesko snaci na mestu MSP-a.druga stvar je ako bude hteo da pravi neke "organizacione revolucije" ,sto je btw-svojstveno "mladim lavovima DS-a",ima tako da se zapetlja da ce svi da se smeju.spoljni poslovi nisu samo dodjes i pricas,moras ponekad i da cutis i da pustis druge da prvi pricaju,iako u sustini MSP samo prenosi stavove Vlade ipak ponekad covek mora da bude "igrac".cini mi se da bi neko stariji bio bolje resenje jer u diplomatiji se vodi racuna ko gde sedi za stolom a kamoli ko vam je sagovornik.ali na kraju,svakome treba dati sansu samo mi se cini da Srbija nije bas u takvoj situaciji da se experimentise.videcemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
zgubidan Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Ovi Cedini se jos bune i nikako da prihvate da im je sef najuren ko poslednje govno iz DS-a. Jeb ga. Smile
Sto se Vuka Jeremica tice, okej je resenje, mada mislim da je na mesto sefa MIP-a trebao da dodje Ivan Vujacic. On je iskusan diplomata. Taj resor ipak ne treba davati mladjim kadrovima koji uz to nemaju diplomatskog iskustva. Jedina zamerka Tadicu je onaj Vlahovicev pulen na mestu Ministra finansija. Katastrofalno resenje. Milica Bisic bi bila idealan izbor.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:35:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.