Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:09:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brzo pricanje  (Pročitano 9986 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Navari se. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Sto ti to smeta? I ja ponekad znam bas da parlam nenormalno brzo, ne smeta mi a jedino se moja mama zali kako joj je to prebrzo i kako ne razume sta pricam  Smile  Bitno je da pricas razgovetno (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
E ovo i nije bas za salu zna da bude neugodno.
Idi kod onih sto uce neke da kazu slva "r , l ,v " zaboravio sam kako se zovu ti experti  Smile
ali mislim da mogu da ti pomognu  Smile

Logopedi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Nista sto malo koncentracije ne moze da resi... ako se koncentrises na to sto pricas i na onoga kome pricas, taj problem ces relativno lako resiti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Pa ako pricas razgovetno i razumljivo, nemas potrebe da usporavas.....mene licno nerviraju ljudi kojima treba citava vecnost da ispricaju ono sto zele.
Jos kad posle par reci shvatim sta zele da kazu, ali moram da budem kulturan i da ocutim dok on isprica ceo dogadjaj ili misao.....smorim se ko flomaster  Smile
Radi na jasnoci i razgovetnosti svog govora, a ne na brzini  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Zavisi na koji način pristupaš problemu.
Moj mlađi burazer je imao tu gadnu naviku da gricka nokte. Do mesa maltene.
Kad je bio mlađi, majka ga je redovno terala da ih seče grickalicom.. kad to nije uspevalo. Mazala mu je vrhove nekim odvratnim lakom. Ni to nije bilo najbolje rešenje.
Ja sam pak mislio da će pomoći ako mu izbijem sve zube. Ili da mu slomim ruke.
Nema zuba... nema čime da gricka.

Vidiš... možeš ti na moj način da pristupiš problemu i da se redovno alkoholišeš... to će ti sigurno usporiti neke motorne funkcije i poubijati par ziliona sivih ćelija. Mada takva radikalna rešenja i nisu naročito popularna.

Elem... na kraju sam pristupio sasvim pedagoški i rekao sam mu da kad izgrize tako nokte i napravi žive rane... u tim ranama se nakupi gnoj. Zagnoji se onako žuto i odvratno i pritom si stalno negde napolju gde ispipaš pola Beograda. A to je moj dragi brate podjednako odvratno kao da si naručio ciganku triperašicu koja ima najnoviju verziju side 5.1, ostale verzije je preležala, i sve to da bi je oralno zadovoljio.
Kad sam ga dovoljno poplašio i sve to šatro radi njegovog zdravlja, pedagoški nema šta... nikad mu više nije palo na pamet da stavi prste u usta.

Tako da... kad ljudi budu počeli da te izbegavaju i da prestanu da slušaju šta pričaš jer te ništa ne razumeju shvatićeš da imaš problem. Ako budu ljudi počeli da te izbegavaju počeće da te izbegavaju i devojke. Ako počnu devojke da te izbegavaju nećeš imati šansu da prošetaš njihovim vaginalnim sokacima i umrećeš saam, jadan, čemeran i upadljivo neshvaćen. Osim ako ne naletiš na neku gluvonemu.
Koncentriši se i vežbaj. Neko pametan je rekao "Pričaj sporo ali misli brzo." verovatno neko od latina, oni su bili baš pametni. Tripuj se da si mnogo pametniji kad sporije pričaš.
Ako ništa od toga ne uspe.
A nek ide dovraga.
Smatraj sebe unikatnim i da nema puno njih kao što si ti.

Doduše...

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zavisi na koji način pristupaš problemu.
Moj mlađi burazer je imao tu gadnu naviku da gricka nokte. Do mesa maltene.
Kad je bio mlađi, majka ga je redovno terala da ih seče grickalicom.. kad to nije uspevalo. Mazala mu je vrhove nekim odvratnim lakom. Ni to nije bilo najbolje rešenje.
Ja sam pak mislio da će pomoći ako mu izbijem sve zube. Ili da mu slomim ruke.
Nema zuba... nema čime da gricka.

Vidiš... možeš ti na moj način da pristupiš problemu i da se redovno alkoholišeš... to će ti sigurno usporiti neke motorne funkcije i poubijati par ziliona sivih ćelija. Mada takva radikalna rešenja i nisu naročito popularna.

Elem... na kraju sam pristupio sasvim pedagoški i rekao sam mu da kad izgrize tako nokte i napravi žive rane... u tim ranama se nakupi gnoj. Zagnoji se onako žuto i odvratno i pritom si stalno negde napolju gde ispipaš pola Beograda. A to je moj dragi brate podjednako odvratno kao da si naručio ciganku triperašicu koja ima najnoviju verziju side 5.1, ostale verzije je preležala, i sve to da bi je oralno zadovoljio.
Kad sam ga dovoljno poplašio i sve to šatro radi njegovog zdravlja, pedagoški nema šta... nikad mu više nije palo na pamet da stavi prste u usta.

Tako da... kad ljudi budu počeli da te izbegavaju i da prestanu da slušaju šta pričaš jer te ništa ne razumeju shvatićeš da imaš problem. Ako budu ljudi počeli da te izbegavaju počeće da te izbegavaju i devojke. Ako počnu devojke da te izbegavaju nećeš imati šansu da prošetaš njihovim vaginalnim sokacima i umrećeš saam, jadan, čemeran i upadljivo neshvaćen. Osim ako ne naletiš na neku gluvonemu.
Koncentriši se i vežbaj. Neko pametan je rekao "Pričaj sporo ali misli brzo." verovatno neko od latina, oni su bili baš pametni. Tripuj se da si mnogo pametniji kad sporije pričaš.
Ako ništa od toga ne uspe.
A nek ide dovraga.
Smatraj sebe unikatnim i da nema puno njih kao što si ti.

Doduše...



Kolko ti brat ima godina bokte 2 Smile. Nego razumem sve sad i ovog lika sa teme pokusavas da ubedis da to neradi kao ostavice te devojke... Sto bas i nije tacno, ali dok on vruje u to to je OK.
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Trenutno ima 15.
Mada, nema to veze s godinama.
Moj bivši najbolji drug je imao 20 kad je imao isti problem.

Malo se i ja zezam. Što se tiče devojaka.
Ali stvarno ume da bude ružno kad nekoga ne razumeš šta priča.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa brat ti ima 15 godina poverovo u to pa nzm je on u ludnici ili de Smile, aj sad ozbiljno stvarno nije lepo kad neko prica "ruzno' jedini nacin je navika samo 10 dana da se trudis da pricas sporo uce ti u naviku veruj mi isprico sam vec za onog lika sto nije mogo normalno da trepce
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Meni je strasno kada ljudi razvlace Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:09:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.