Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bruce Dickinson - najbolji pevac svih vremena!!!  (Pročitano 5374 puta)
05. Maj 2007, 01:18:03
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prvi put sam video uzivo Iron Maiden marta ove godine kod nas, iako ih slusam od detinjstva. Jednostavno - nemam reci! Bruce je za mene uvek bio najbolji pevac HM muzike a i sire. Najbolji deo koncerta mi je bio kada je pevao Fear of the dark i moju omiljenu - The evil that man do. Konacno sam video najboljeg bubnjara i najboljeg coveka - McBraina. Jedva cekam da dodju ponovo, a nadam se da ce to biti na sledecoj turneji. Inace za one koji ne znaju, 2008 ce biti obelezena turnejom  "Golden Years", gde ce svirati "zlatne pesme" sa albuma Killers, Powerslave, Somewhere in Time i Seventh Son (to sam pronasao na netu, ali sam siguran da nece zaobici Piece of Mind)! Verujem da ce nas tada ponovo posetiti!
Inace, Bruce je i kao osoba stvarno zakon! Plotira, pise knjige, proucava vozove. Takodje, skuplja otkacene sesire! Zavrsio je istoriju (uvek je govorio mnogo lepih stvari o nama, Srbima). El pamtite onu svadju izmedju njega i Bona iz U2, kada je Bono rekao za nas da smo nekulturni, divljaci, ne secam se dobro sta je rekao, uglavnom lose. Na to mu je Bruce odrzao jednu malu istorijsku lekciju ko smo i sta smo mi zapravo! Bruce je sa svojim bendom Skunkworks posetio Bosnu 1994, tacnije Sarajevo (o tome govori pesma Inertia) i prosao sa bendom u pokrivenom kamionu kroz bojna polja.
Sta mislite o Brusu? Kako vam se svidjaju njegovi solo albumi? El neko zna mozda kakvi su utisci clanova Maidena sa koncerta? U Indij i u Dubaiu su prosli fantasticno, prvi put sviraju na tim mestima. Hvala za Beograd!

BRUCE ROCKS!!!
UP THE IRONS!!!
« Poslednja izmena: 05. Maj 2007, 01:56:28 od milennium »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Ericsson T28
Ova tema ti je na mjestu, ja sam baš danas prvi put kupio njihov CD i iskreno mi je žao što ranije nisam slušao HM, sad po čitav dan slušam Iron Maiden, Guns on Roses, Nirvanu , nabavio sam njihovih albuma i furam!
A zvuk gitare sam praktično zavolio preko noći! Donedavno sam išao po tecno party , ali mi je taj zvuk okrznuo!

Da Bono voli Sarajevo i Bosance, a nas Srbe malo manje, jer mu je neko isparao mozak, U2 je po završetku rata imao  koncert na Grbavici! A i ja bih volio znati ko od tih bendova preferira Srbe, a ko Bošnjake, možda zato što su ovo Irci, a ovi Englezi, ko ćemu znati!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
Postoji tema najjaci pevac! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
NEka, nema veze, ja se slazem i mislim da Bruce zasluzuje svoju temu.  Smile  Ziva legenda
IP sačuvana
social share
Hell is from here to eternity

Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung S8
Slazem se... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
...mislim da Bruce zasluzuje svoju temu...
Evo...zelja ispunjena, samo na pravom mestu! Link... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
aj sad najbolji ..............djavola
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 417
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Najbolji, u istoriji Maidena...  Smile  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
slozio bih se da covek ima neverovatne glasovne mogucnosti + da je veoma obrazovan muzicar/pevac,al bih ga ogranicio na najbolji pevac svih vremena metala.jer imas brate ti toliko tenora i pevaca ostalih zanrova ....malo nije ok prema njima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress

Da Bono voli Sarajevo i Bosance, a nas Srbe malo manje, jer mu je neko isparao mozak,
prvo,molim te da ne ides u off sa ovim glupostima koje izvaljujes.voli sarajevo i voli bosnu iz razloga sto su pretrpivi najveca razaranje na balkanu.ocito da je tebi "neko" isprao mozak pa pises svakakve gluposti,pametan i obrazovan covjek je upucen u humanitarni rad bona,takodjer i pavarotia.s toga djete Smile
izvinjavam se na off-u Smile
dakako,po meni dikinson zasluzuje ovu temu,pored ovih nebuloznih ceca,jeca,aca i td.covjek ima fenomenalan glas,istinski se trudi na svakom koncertu,daje sve od sebe.obrazovan,nacitan,jednostavno normalan covjek ciji glas slusam jos kao klinac,naravno prvi put u zivo u bg.veliki pozdrav za maidenovce Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.