Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bruce Dickinson - najbolji pevac svih vremena!!!  (Pročitano 5373 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Dobro, vidim da je ovde nastala svadja, pa cu malo da pojasnim to "najbolji pevac svih vremena".
Po meni, svaka muzika je prica za sebe i stvar licnih osecanja i ukusa. Prema tome, ako kazem da je metal najbolja vrsta muzike, to dolazi iz licnih ubedjenja i tu ne postoji ono "ima necega boljeg". To je jasno kao dan. Ja od svog ubedjenja nikada necu odustati i ne dozvoljavam da mi niko govori suprotno. A kada kazem da je Brus najbolji pevac, to kazem zato sto je za mene metal kao muzika najbolja, pa pevac koji mi je omiljen u metalu je i moj omiljeni pevac uopste, bolji od svih metal, rok, dzez, soul, bluz, klasicnih pevaca i tako dalje.
Postujem svaciji ukus, ali kada  neko pocne da mi govori ono tipa "pa svi znaju da je klasika najbolja vrsta muzike, jer se toliko dugo slusa...", onda se razbesnim. Otkud znate da se metal nece slusati za dvesta godina? Hocu jedan pravi dokaz za to! Ali, jednostavno, nema ga! Razlog zasto najvise volim metal je taj sto mislim da je metal muzika koja mnogo jasnije moze definisati coveka, njegovo mesto u svetu i  sto je najvaznije, PREDVIDETI BUDUCNOST. U metalu ima mnogo vise mesta "nadogradnji" nego u klasici ili u bilo kojoj vrsti muzike. Metal je umetnicka muzika, bas kao i klasika i tu nema mesta komentarima. Morbidnost, satanizam i ostalo, pojmovi koje neobrazovani ljudi koriste da bi vredjali metal i rok postoje u svakoj vrsti muzike, pa i u klasici (Carobna frula, Rekvijem, Fantasticna simfonija - navodim samo neke). Uostalom, metal i rok nikada nisu bili, niti ce ikada biti satanisticki ili "morbidni". Pojedini pevaci zaista jesu satanisti, ali to sto su dvojica - trojica zastranili ne znaci da je i cela muzika takva. Drugo, o roku i metalu su mnogi govorili kao o muzici ciji je moto "Zivi brzo - umri mlad", sto je potpuna besmislica i to svaki normalni muzicar zna. Cak i kada neki muzicari govore o tome, uvek cete po drugim njihovim pesmama videti da to ni oni sami ne misle i da su tada verovatno "upali u los trip". O tome je skoro pricao Lars Urlih i Niko Mekbrejn. Njihov stav da treba uvek teziti ka necemu lepsem i upraviti svoj zivot ka pozitivnim stvarima je u sustini stav 99% metal i rok muzicara i to se vidi i kroz tekstove tih muzicara. Metal jeste buntovnicka muzika, ali to je kod vecine uvek bila pobuna protiv zla a ne protiv "svih drustvenih institucija", kako mnogi stalno govore. Kada neki metal ili rok muzicar peva o politici ili drustvu uopste, to su skoro uvek anti - ratne pesme, ili optuzbe na racun pohlepe ili nasilja, ili pesme o odnosu drustva prema coveku - jedinki. Zaista, UVEK treba prvo PAZLJIVO procitati tekst pesme, pa onda davati komentare. 
Mozda sam malo odlutao, ali kazem da je Brus najbolji pevac svih vremena, jer je za mene metal najbolja vrsta muzike a na samom vrhu metala se nalazi Brus. Brus moze pevati bilo koju vrstu muzike i pesme bilo kog benda i to zaista uspesno. Sa Monserat Kabalje je 1997 saradjivao na pesmi Bohemian Rhapsody (secate se njenog albuma sa Fredijem "Barselona"?). Obradjivao je Alice Coopera, Deep Purple, Black Sabbath, izgradio izuzetno uspesnu solo karijeru, obrazovan je u pravom smislu te reci. Zar je malo?
Inace, stvarno postujem i Paul Dianna i Blaze Bayleya i ne smatram da su "The X-Factor" i "Virtual XI" losi albumi. Naprotiv, to su remek - dela. Ali, Bruce mi je uvek bio naj.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2007, 18:01:38 od milennium »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Long live rock'n'roll

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 342
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Jedan od najvecih. Uz Gillana , Freda,Dia...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1264
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
uvek ce mi biti jedan od najboljih pevaca!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 270
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Da je jedan od najboljih jeste, njegov raspon glasa je za mnoge samo pusti san ali ipak RONNIE JAMES DIO ljudi Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 291
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6233
Dobar mu je glas ali je nekako uvek isti pa mi brzo dosadi. Vise bih ga cenio zbog drugih stvari nego zbog glasa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
   Najbolji ili ne svejedno ali kada cujem cuveno " Scream for me...Iron Maiden"
   Neka struja mi prodje telom ,podigne mi se kosa na glavi,oci zasuze dlanovi preznoje ...
   Ispunim se nekom energijom padam u delirijum....
    Kakav osećaj!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Dok u nama srce bije,pravicemo pizdarije!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 872
Zastava "Brave New World"
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
SonyEricsson w810i
Sto je istina to je istina!!! Najjaci pevach ikada....Bruce Dickinson!!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S4 mini
Bruce MASINAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6630
Odličan je , nemam ništa da dodam .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 Smile  Up the Irons

Nadam se samo da ce svirati na stadionu kod nas, te da ce biti prilika da ih tada cujemo kako zaista zvuce, i da svi osetimo neverovatnu energiju koju oni a Diksi pogotovo poseduju..

Sta reci osim steta sto su bili u hali sajma... Smile jer tu je moglo sve da se vidi i oseti samo u tragovima zbog ocajne akustike...jeb...
IP sačuvana
social share
Hell is from here to eternity

Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.