Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:50:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brojanje do 7  (Pročitano 2490 puta)
16. Mar 2012, 22:12:20
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
Browser
Chrome 17.0.963.79
Zanima me da li treba da napravim skriptu koja ce da vrti for petlju od 1 do 7 posto Vasa administracija ne ume da broji do pomenute cifre i na taj nacin njih ali i sve ostale spasim brojanja koje izgleda ovako:

1, 2, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 7.

7. Mart 2012. Farfalla Vendetta - 7 dana - Vredjanje

7+7 je kad sam ja pohadjao osnovnu skolu bilo 14. Danas kada sam pogledao kalendar onaj crveni kvadratic sto se navlaci na najlon je bio na broju 16.

I ako ste u mogucnosti i imate slobodnog vremena da mi pojasnite da li je ovo, kako Vas cenjeni supermoderator napisa, "uvreda":

"Sto je vise takvih kao ti ova Srbija ce biti sve manja."

Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Najverovatnije je ostao ip ban nakon full bana tvog brata. U svakom momentu si mogao da prijavis tu nepravilnost u zadnja dva dana.

Prost primer resavanja problema.

I ako ste u mogucnosti i imate slobodnog vremena da mi pojasnite da li je ovo, kako Vas cenjeni supermoderator napisa, "uvreda":

"Sto je vise takvih kao ti ova Srbija ce biti sve manja."

Hvala.

Selektivna percepcija je zajebana stvar.

@crowz

Znaci, zbog takvih kao sto si ti nam je drzava tu gde jeste.
Znaci, zbog takvih kao sto si ti se u Srbiji slobodno peva to sto se pevalo u NP.
Znaci, sto je vise takvih kao sto si ti ova napacena Srbija ce biti sve manja.

Na ovoj istoj temi ti stoji "ovo je Turska" i "zivela sandzacka republika". A kad neko vidi i na to ispizdi popije ban. Il' ga vrate sa granice i zabrane mu da udje u sopstvenu drzavu. Mozete i avatarima da stavite plavo-zute salove, u modi su. A i polumesec, onako zbog ambijenta.

I sto bi rek'o pokojni Petar Kralj, Bog dusu da mu prosti "gonite se svi lepo u kurac".

Procitaj clan 10 pravilnika Burek foruma. Prvu stavku, kao i poslednju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
Citat
Najverovatnije je ostao ip ban nakon full bana tvog brata. U svakom momentu si mogao da prijavis tu nepravilnost u zadnja dva dana.

Muhaha.
Banovan sam na 7 dana i kad se ulogujem pise mi:

Ne mozete koristiti ovaj forum. Banovani ste.

14. kada sam trebao da budem vracen gorepomenuta recenica sa promenila u:

Ne mozete koristiti ovaj forum. Banovani ste. Ban isitice - 72 sata.

Tako nesto.

Gresku da prijavim kad sam banovan ne mogu. Ne znam gde zivite, ne znam ni telefon, ni faks. Posto ste mi udarili ban na IP potez Bubanj potok - Kragujevac nisam mogao ni da se registrujem a i mislim da mi je receno da kada sam banovan ne smem da registrujem novi nalog, tako da druga recenica iz citata ne pije vodu i samo je palamudjenje, bez da se uvredis.

Sto se tice selektive, uvreda moze da bude prva, druga i treca recenica ako si bas uvredljiv i ako te je pogodilo to sto sam napisao a izgleda da jeste. Poslednja recenica nije uvreda. A mozda je zabranjeno napisati kurac bez * umesto r.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Gresku da prijavim kad sam banovan ne mogu. Ne znam gde zivite, ne znam ni telefon, ni faks. Posto ste mi udarili ban na IP potez Bubanj potok - Kragujevac nisam mogao ni da se registrujem a i mislim da mi je receno da kada sam banovan ne smem da registrujem novi nalog, tako da druga recenica iz citata ne pije vodu i samo je palamudjenje, bez da se uvredis.

Nisam se uvredio. Nije sramota ako nesto ne znas. Obrises kes i kolacice, ako dolazis kao gost na forum mozes da procitas pravilnik foruma gde mozes popuniti formular. Ako ni tada ne budes mogao to da ucinis, verujem da ti nece biti problem da kazes nekome, pa da taj neko prijavi to sve umesto tebe, vidis li kako si snalazljiv bio OVDE?


Sto se tice selektive, uvreda moze da bude prva, druga i treca recenica ako si bas uvredljiv i ako te je pogodilo to sto sam napisao a izgleda da jeste. Poslednja recenica nije uvreda. A mozda je zabranjeno napisati kurac bez * umesto r.

Odlicno je sto se slazemo da je nesto bilo uvreda, a nesto nije. Dobio si ban zbog uvrede. Da li je zbog kurca, prve recenice, druge ili trece, proceni sam. Ako ce ti biti lakse, meni je potpuno isto napisao k*rac, Qrac ili kurac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
Kad ti je IP banovan mozes da brises kolacice do petka sto dalje implicira da do subote ne mogu da vidim formular.

Da sam jos jedan post poslao preko Delije gospodja ili gospodjica (izvinjavam se, ne znam sta je pa da ne ispadne uvreda) bi banovala njega. Recimo da nisam hteo da pravim problem njemu a i zasto bih kad vi, rece vas gazda, odlicno obavljate posao. Zasto bih ja popunjavo riport abjus formulare kad vi znate da brojite do 7? Mislim, mislio sam da znate.


Procitaj jos jedared.
Nisam napisao da su prve tri recenice uvreda nego da mogu da budu uvreda. Dakle, ne slazemo se. Drva se slazu. To bi bila uvreda za Deliju Doboj, za Baneta, Tepa... Ne vidim zasto bi nekoga ko brani Muslimane uvredila bilo koja od one tri recenice. To je trebao da bude kompliment.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Kad ti je IP banovan mozes da brises kolacice do petka sto dalje implicira da do subote ne mogu da vidim formular.

Da sam jos jedan post poslao preko Delije gospodja ili gospodjica (izvinjavam se, ne znam sta je pa da ne ispadne uvreda) bi banovala njega. Recimo da nisam hteo da pravim problem njemu a i zasto bih kad vi, rece vas gazda, odlicno obavljate posao. Zasto bih ja popunjavo riport abjus formulare kad vi znate da brojite do 7? Mislim, mislio sam da znate.


Procitaj jos jedared.
Nisam napisao da su prve tri recenice uvreda nego da mogu da budu uvreda. Dakle, ne slazemo se. Drva se slazu. To bi bila uvreda za Deliju Doboj, za Baneta, Tepa... Ne vidim zasto bi nekoga ko brani Muslimane uvredila bilo koja od one tri recenice. To je trebao da bude kompliment.



Posto glumis kalimera i pravis se da ne razumes nista, pokusacu da ti objasnim "plasticnije". Neko ko se frlja sa pojmovima skripti for i slicno bi trebao da bude malo snalazljiviji.

1. Primer:
- Preko skajpa, Fb-a ili preko cega si mu vec kopirao tekst, napisi nesto ovako:
- Delija, onaj peder sto brani turke me banovao ne znam zbog cega, ajde idi na pravilnik i daj mi formular za zloupotrebu pa da posaljem... (Formular za prijavu nema proveru IP-a, citaj polako, n-e-m-a)

2. Primer:
- Delija, posalji PP SF-u i pitaj ga sto mi je ban duzi nego sto bi trebalo.

3. Primer:
- Odradi i jedno i drugo, jos niko u istoriji foruma nije dobio zbog toga ban, pa tako neces ni ti. Buduci da nisi procitao pravilnik, mozda ne mozes da ga nadjes, potrudicu se da ti stavim link ------> ovde


Ponovi radnju iz drugog posta, narocito obrati paznju na boldovano:

Citat
Procitaj clan 10 pravilnika Burek foruma. Prvu stavku, kao i poslednju.


Ako ti nesto ne bude jasno iz te stavke, pitaj putem formulara.

[Locked]
« Poslednja izmena: 17. Mar 2012, 00:31:59 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:50:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.