Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Briketi - Hidraulicna vs Ekscentar presa  (Pročitano 4464 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Ja imam pecku i koristiimo brikete vec par godina(i to ove druge sto izgledaju kao debela sipka). Nije lose ali su nam ipak drva i ugalj nezamenljivi. Nije lose da imas po koje kao "dodatak" ali bas za grejanje pa i nije toliko isplativo...

Inace pakovanje od 5 briketa u istom je 130 dinara. Nismo imali drva pa se grejali par dana na njima i 10 pakovanja izdrzalo otprilike 10 dana...
« Poslednja izmena: 12. Feb 2014, 22:09:13 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 
Briket nije los ali samo na pocetku , nabacas u pec relativno brzo postigne temperaturu i napravi dosta zari , e onda

treba ubaciti ili neko dobro drvo , ili ugalj ali koliko sam procitao ugalj si odbacio kao mogucnost.  Smile  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Citat
Inace pakovanje od 5 briketa u istom je 130 dinara. Nismo imali drva pa se grejali par dana na njima i 10 pakovanja izdrzalo otprilike 10 dana...
Pa to onda i nije lose jer je 130*30*5=19500 sto je vrlo povoljno, grejes se 5 meseci za 20 soma  Smile Samo je pitanje koliki je tebi stan Smile

Cane mafija, kada je zar dobar, koliko god da je krupno drvo ono ce brzo da izgori. Makar je tako moje iskustvo. A iskreno mislim da je suludo loziti ugalj ako je loziste u kuci.  Smiley 1
« Poslednja izmena: 12. Feb 2014, 22:30:50 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Pa da, samo sto nije bila cica zima i nije se grejalo non-stop nego od kad ustanem pa do jedno 11 sati uvece. Tako da, pretpostavljam da bi ti mozda otislo vise u zavisnosti kad i koliko grejes(i koja je kvadratura, moja je 80 kvadrata) Ali nije toliko lose sto se tice cene mada kazem, meni su drva i ugalj bolja opcija.

Moja preporuka ti je da uzmes par paketa i probas sam pa vidis. Kao sto rekoh, nije previse skupo pa mozes makar probati.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Nokia 
ja mislim da su bolji briketi uradjeni na hidraulicnoj presi, jes da nisam probala al sam cula  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Lajte, gde u blablaonicu Smile Bolje zakljucaj temu jbt Smile

Pa nisam ovo otvorio da bi blebletao i svastario nego da bih dobio korisnu informaciju. Smile
ja mislim da su bolji briketi uradjeni na hidraulicnoj presi, jes da nisam probala al sam cula  Smile

cool Smile


Citat
Moja preporuka ti je da uzmes par paketa i probas sam pa vidis. Kao sto rekoh, nije previse skupo pa mozes makar probati.  Smile

Pa temu sam otvorio da bi mi neko strucno objasnio razliku. Mada sam se izgleda uzaludno nadao.  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Safari 537.73.11
mob
I-mate 30 Pro
Lakse ti je bez hidraulike....jeftinije...i veca je kalorija....

Mada je u principu to u 21 veku ko da kleses kamen.... Smile

Ludnica...ja se secam sestra od tetke je to dobijala na poslu...pa su oni to koristili...dobro...ali je velika temperatura...i dosta brzo sagore....

Inace...po karakteristikama...bolje ti je bez hidraulike...u principu to mozes i sam da napravis...samo uzmes malo vecu masinu za mlevenje mesa...princip je isti... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Sagore brze od obicnog bukovog drveta koje se susilo od leta pa do zime? Ili ne? Zanimaju me konkretne stvari a ne uopsteno.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 
Citat
Cane mafija, kada je zar dobar, koliko god da je krupno drvo ono ce brzo da izgori. Makar je tako moje iskustvo. A iskreno mislim da je suludo loziti ugalj ako je loziste u kuci.

Ja imam Alfu 90 i vec dvadeset godina grejem nekih 37 kvadrata sa njom i svake godine mesam drva ( Jasen ili Grab) i ugalj i nisam nikad imao nekih problema. To je moje iskustvo ..... Briket nikad nisam  lozio ali sam cuo od ljudi koji su ga lozili da brzo postigne temperaturu ali ne moze dugo da "drzi" , e sad verovatno to dosta i zavisi koji je briket u pitanju odnosno od kog je drveta napravljen..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Do jaja ako ti ne smeta smrad uglja u kuci Smile Ta varijanta onda jeste najbolja Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.