Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:53:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brigada ~ Sasina Ekipa  (Pročitano 44431 puta)
24. Jun 2009, 16:41:05
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson k300i
Sašina ekipa (rus. Brigada), je ruska kriminalistička mini-serija koja je počela da se prikazuje 2002. godine. Za kratko vreme je postala veoma popularna i dobila odlične kritike. Mini-serija prati priču o četiri najbolja prijatelja od 1989 do 2000. godine, uglavnom se držeći vođe grupe, Saše Bjelova, koga igra Sergej Bezrukov. Ovu seriju od 15 epizoda su napisali Igor Porubljov i Aleksej Sidorov, a režiju potpisuje Aleksej Sidorov.

Priča

Saša Bjelov se upravo vratio iz vojske u svoj rodni grad, Moskvu. Dočekuju ga tri najbolja prijatelja, Kosmos, Pčela i Fil. Dok je odlazio u vojsku, Saša je za sobom ostavio svoju devojku, Lenku Jelisejevu. Kada se vrati, saznaje da je ona sada prostitutka koja radi za Muhu - makroa i vođu bande, poznatog Pčeli i Kosmosu. Saša ga izaziva na tuču i pobeđuje. Nakon pobede u tuči, Saša zauvek raskuda sa svojom devojkom.

Filu je dijagnozirana Alchajmerova bolest i lekar mu predlaže da prestane da se bavi boksom; međutim, taj lekar je umešan u podzemne boks mečeve i savetuje Filu da pođe sa njim da zaradi novac dok je još u stanju za to. Ekipa (Saša, Fil, Pčela i Kosmos) odlazi tamo i susreće se sa Muhom. Počinje opšta tuča i Muha biva ubijen.

Do tog trenutka, Saša nije razmišljao o kriminalnim radnjama, hteo je samo da ode na fakultet, postane geolog i vodi normalan život, što je suprotno od onoga što mu je Kosmos predlagao.

Sledećeg jutra se detektiv pojavljuje u Sašinom stanu i okrivljuje ga za Muhino ubistvo. U njegovoj kući je pronađen pištolj, koji je podmetnuo Muhin rođak, Volodja Kaverin. Saša je primoran na beg, dok njegovi prijatelji ne otkriju šta se dešava. U bekstvu Bjelov upoznaje prelepu devojku Olju i onu započinju ljubavnu vezu. Ubrzo, u njegovo skrovište upada policija koja ranjava Sašu. Kosmosov otac - veoma uticajan profesor - spasava Sašu od zatvora. Nakon toga počinje njegova kriminalna karijera.

Likovi

Saša Bjelov – Vođa kriminalne ekipe. Pametan je i veoma posvećen poslu. Najveća mana mu je nepoverenje, međutim, duboko veruje svojim prijateljima.
Fil – Nakon Saše, on je najiskreniji član ekipe. U početku je bio bokser, a kasnije postaje kaskader. Nakon propalog pokušaja ubistva, upada u komu u kojoj ostaje više godina.
Kosmos – Komični odušak ekipe. Takođe, i osoba koja veoma voli da se razmeće novcem. Kasnije, Saša otkriva da je Kosmosu izuzetno teško verovati, ali ipak ostaju dobri prijatelji. Postaje kokainski zavisnik, što je u nekoliko trenutaka moglo i da ga košta života.
Pčela – On je tihi član ekipe. Veoma je uspešan kod žena.
Olja – Sašina žena i jedina ljubav. Imaju svoje porodične probleme, međutim, uvek uspevaju da ih reše. Violinistkinja je i odrasla je sa bakom.
Kaverin – On je zločinac u seriji. U početku je pokvareni policajac koji pokušava da Saši smesti Muhino ubistvo. Da bi osvetio svog nećaka, čak i pokušava da se priključi Sašinoj ekipi, ali mu to ne polazi za rukom jer je jedna izbegao smrt u Čečeniji i ostao primoran da se pritaji. Jedina stvar koja ga pokreće je želja da ubije Sašu Bjelova.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt0337898/


Inace ja sam danas poceo da gledam ovu seriju i za sada mi izgleda vrlo zanimljiva, a i cuo sam od par drugara da serija stvarno kida. Jel je neko odgledao? Kakvi su utisci?
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson k300i
Jel moguce da niko nije gledao seriju!?  Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Ja sam gledao seriju par puta,,mnogo je dobra,15 epizoda odlično odrađenih. Smile Smile Smile

Topla preporuka za gledanje.

A i muzička numera iz serije je baš  Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 25. Jun 2009, 04:27:50 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6500
Najjaca serija svih vremena!!!  Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Brigada.gif
(78.53 KB, 300x400)
brigada2.jpg
(47.81 KB, 1024x768)
brigada_big.jpg
(266.26 KB, 1024x768)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6500
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6500
Brigada-Generali Peschanih , pesma sa Sasine svadbe!
http://www.youtube.com/watch?v=5XWKguGJ0BQ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Muzika je odlicna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Serija je dobra.Nije lagao onaj ko je preporučio za gledanje.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


DR. ¢ ø ø ₦ €

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 24069
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
u pocetku malo ne zanimljiva.....ali dobra serija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Ova je najjača muzička numera. Smile Smile Smile

Samo u uvodnoj špici je instrumental i još bolje zvuči. Smile

       
« Poslednja izmena: 26. Jun 2009, 14:34:57 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:53:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.171 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.