Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:58:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bridge of Spies (2015)  (Pročitano 4048 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 43.0.2357.130
"Opet izmoždiiše Ruse, nadmeni Ameri?"  Smile

Autor ostvarenja postavlja entuzijastu, neaktuelnog advokata u srce hladnoratovskog sukoba - i ti misliš da je to ne samo "jako i moćno danas" - nego i politička instigacija?  Smile

Pa ti i film uopšte ste teletabisi, i to srednjednevni indijski - i popodnevni, BBC plišani burazer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
"Opet izmoždiiše Ruse, nadmeni Ameri?"  Smile

Autor ostvarenja postavlja entuzijastu, neaktuelnog advokata u srce hladnoratovskog sukoba - i ti misliš da je to ne samo "jako i moćno danas" - nego i politička instigacija?  Smile

Pa ti i film uopšte ste teletabisi, i to srednjednevni indijski - i popodnevni, BBC plišani burazer.

  Na koga se ovo odnosi ?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Brzo izvinjenje,

Ima da se gleda, filmčina i po. Špilenzi možda i ne uhvati Oskara za režiju, ali će se film gledati po festivalima i dugo, dugo prepričavati.

Odakle ti ta ideja kad jos nisi ni pogledao film,jer nije ni izasao,pricas napamet zbog tandema Spilberg-Henks ali cak iako bude sjajan  film ostaje  stav da ce to da bude jos jedna u nizu propaganda o "zlim Rusima" i divnim i pravednim amerima/britancima,sad vade sa prasnjavih polica sve moguce projekte protiv Rusije,kao da smo ponovo u sesdesetima Child 44,Bridge of Spies ,The Man from U.N.C.L.E.,John Wick,Jack Ryan: Shadow Recruit .. i tako dalje unedogled, holivudska studija angazuju najveca imena kako bi prodala najgluplji moguci promotivni materijal sluzeci kao instrument u rukama americke globalne politike, fuj bree..

Prethodni post je odgovor na temu članu Shomay.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Izašao rip.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
  Odgledah najzad još jednog kandidata za Oskara koji je na kraju i poentirao. Spilberg je starli lisac i vešto je iskoristio svoje znanje da kroz jedan istinit događaj lansira priču o zlim Rusima. Ona scena u kojoj jedan zabrinut amerikanac kaže da je protiv Rusa koji žele da mu nature način života je zaista besraman, genijalan i nezaboravan.  Smile

  Henks je odličan u ulozi čoveka koji je na svoj način zaratio sa državom koja ga je angažovala i zaista mu odgovara ova uloga čoveka starog kova i shvatanja koji ne menja svoja uverenja. Paradoks je da je držeći se tih svojih (američkih) principa realizovao sve ono za račun te države koja ga je sve vreme terala da ih prekrši.

  Sve u svemu zadovoljan sam ovim što sam video.

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:58:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Bridge Spies

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.