Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bravo x2 , jebiga x1  (Pročitano 1424 puta)
10. Sep 2003, 23:01:01
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bravo x2 , jebiga x1

Ovako... mrzim kad ovako pisem...

My 0,02$

Odbojka:
Zar je prica i komentar potrebna?
Kom opanci tom obojci,
nama zlato u odbojci


Kosarka:
E tu vec ima da se prica...
1. Vujosevic je genije... oduvek me je odusevljavala cinjenica da je poveo igrace koje uvodi u igru samo da bi kasapili... Takodje neverovatno je genijalna cinjenica da je covek uspeo da protiv najboljih sutera 6.25 igra zonu... to je samo potez genija. Uvede Avdala, on odigra fenomenalno decko dva napada, ovaj ga izvede i vise ne uvede...
2. Nikad se ne vadim na sudiju, ali zaista... mislim nije fer... Kapiram ja da su nasi talibanosi ladili jaja 3 cetvrtine, ali u cetvrtoj su igrali, igralo se i to lepo, stiglo se na 4 razlike a onda onaj imbecil iz slovenije... od ovog trenutka osecam gadjenje prema tom narodu...
3. Marko Jaric ... izuzetan igrac, ali danas... mislim da je necuveno toliko lopti izgubiti
4. Djuro Ostojic ... do ovog trenutka sam sumnjao u njegove kvalitete, ali on se pokazao kao izuzetno koristan igrac, u nasem timu sem na momente raspolozenog gurovica, jedini zaista vredan pomena.

Fudbal:
Momci, ovo je bilo fenomenalno... na trenutke bilo je gresaka, ali u globalu, odlicna , zaista VRH VRHOVA igra naseg tima. Realno pobeda bi trebala biti, ali... neka ja sam zadovoljan.

(02. May 2007, 21:45:21)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Odbojkasi stvarno kasape no da ih ne ureknemo....

Fudbal je bio dosta dobar, lepa utakmica za oci igralo se borbeno, lepo lepo, necu reci da je vrh vrhova jer zsigruno moze bolje!!!

E sada da se pozabavimo sa one 3 stavke

1. Da Pera kojot Super genije. Ne znam u kom je on fazonu ali mislim da su pojedini mogli da odigraju mnogo bolje od pojedinih koji su igrali. Jesu pojedini ljudi mladi, nemaju dovoljno iskustva ali imaju SRCE. Pa da je uveo i Perovica ako im ovaj ne bi namlatio 10 banana ubij me. Ali avaj... Avdal je odigrao dosta dobro 2 akcije ali nije bilo vremena za vise... Pisemo KSSCG za ostavku Vujosevica.

2. Podseti me da sledeci put kad budemo igrali basketa kad se umorim uzmem loptu i legnem na beton da odspavam!


3. MJ - pa sta ces nije lako ni njemu ipak imao je i pored toga najvise skokova, ali... Niko nije bio sjajan u ovoj partiji sem:

4. Djuro Ostojic - prva asocijacija na njega je (pored nosa) 5 licnih greski i budaljenje po terenu, ali je muski odradio posao. Nije imao ni jedan promasaj za 2 poena dao je dosta bacanja za centra, a i imao je nekoliko sjajnih odbrana i skokova u napadu. Komentar : mogu da ti....  Djuroooo!!!

5. (Mali da se nadogradim) Dusan Vukcevic - Jel dovatio ovaj basketaru ikad u zivotu??? Drobnjak - Paljevina paljevina, Kotur - Bledo, Gurovic - Red Je Bio Da Mu Daju Loptu, Vujanic - Trci, trci, sta ti vredi tu je Kotur da sve izbledi Smiley ... Da ne nabrajam vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.