Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bratislav Grubačić otkriva nepoznato o Vladimiru Bebi Popoviću  (Pročitano 9206 puta)
02. Jul 2007, 20:34:40
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Bratislav Grubačić -BEBA LAŽE!

Beba laže da mi je šef Miloševićevog kabineta školski drug iz klupe, laže da sam Stanišićev čovek, laže da sam od Đinđića tražio dozvolu za šverc cigareta. Popović je zajedno sa Đinđićem odlazio kod Stanišića kući.

Kad god Vladimir Popović Beba da neku izjavu ili intervju, čovek se nađe u nedoumici šta da radi. Ukoliko reaguje, onda zapravo pomaže ovom medijskom manipulatoru da hrani svoju sujetu, uvećava svoj značaj i širi lažne legende o sebi i svojim vrlo posebnim kontaktima...

S druge strane, ukoliko ne reaguje, ostavlja nedemantovanim poluistine i manipulacije kojima neko možda i poveruje. Konačno, to što on priča ostaje negde zapisano. Stoga nije loše ponekad odgovoriti.

Popović je u integralnoj verziji intervjua za "Status" čije je štampanje, prema kuloarskim pričama, sam platio, napričao veliku količinu laži i poluistina o meni da to naprosto ne može ostati bez reakcije.

Pokušavajući da potpuno marginalizuje bilo kakvu moju ulogu u svemu što se događalo u vremenima kada je rušena Miloševićeva vlast, on je izrekao količinu laži koja je jedva stala na jednu stranu magazina.

Škola u Nišu

Tako on kaže: "Bratislav Grubačić se, kao, muvao oko opozicije, ali je bio u izuzetnim odnosima sa ljudima režima Slobodana Miloševića. Šef kabineta Miloševića je bio njegov školski drug iz Niša, tako da je imao ulazak u kabinet kad god je hteo. Sa Vlajkom Stojiljkovićem takođe."

Istina je da ja nikada nisam išao u školu u Nišu, već sam sve škole započeo i završio u Beogradu! Milošević nije imao šefa kabineta koji je bio iz Niša. S obzirom na moj posao, bilo bi dobro da sam ulazio u Miloševićev kabinet. Možda bih nešto interesantno i saznao. Vlajka Stojiljkovića nikada u životu nisam ni video ni čuo!

Dalje, Beba kaže da moja "bliskost i ljubav sa Jovicom Stanišićem, šefom eskadrona smrti, traje i danas". Istina je da sam prvi put u životu čuo i sreo Stanišića posle njegovog povratka iz Haga posredstvom kolege Milomira Marića.

Pre toga ga nikada nisam video! Sada se povremeno viđamo i najmanje što mogu da kažem je da se radi o interesantnom i pametnom sagovorniku.
Međutim, moram da podsetim da se više puta pre pada Miloševića sam Popović sretao sa Stanišićem na slavama kod Milorada Vučelića, na kojima su bili i pokojni Radomir Stojičić Badža i pokojni Đinđić.

Konačno, Popović je zajedno sa Đinđićem odlazio kod Stanišića kući i posle 5. oktobra 2000, doduše u beznačajnoj ulozi, ali ipak...



Popović tvrdi i da mi je SDB dao novac da pokrenem svoj diplomatski bilten na engleskom jeziku 1993. godine. Ni to nije tačno. Ne da nisam imao veze sa SDB-om, već sam tada čak bio praćen i prisluškivan. Ta publikacija je preživela kao ugledan izvor sve do danas. To sigurno ne bi bilo moguće da je to izdanje bilo glasilo SDB.

Popović tvrdi da smo se Đinđić i ja povremeno sretali u restoranu "Verdi" i da sam se dodvoravao Zoranu. Moram da podsetim Popovića da sam relativno često odlazio u Đinđićev stan, da smo zajedno i Popović i ja i još neki ljudi bili gosti na rođendanu Ružice Đinđić i da su, konačno, Đinđić sa suprugom, kao i Čedomir Jovanović, bili moji gosti na svadbi u junu 2000. godine.

U to vreme Đinđić i ja smo zajedno sa još malim brojem ljudi radili veliki posao oko prihvatanja planova opozicije u međunarodnim krugovima.
O Dadi ni reč

Konačno, Popović tvrdi da sam sve to radio jer sam bio ljut, i još kaže da mu je vlasnik restorana "Verdi" rekao da sam želeo da budem "generalni sekretar SMIP-a, da dobijem Luku Beograd, da dobijem dozvolu za šverc cigareta ili makar mesto ambasadora u Holandiji" (?!?).

Moram reći da nikada nisam ništa niti tražio, niti dobio od novih vlasti. O tome nikada nisam razgovarao sa Đinđićem. Sasvim je izvesno da vlasnik restorana "Verdi" sigurno nije bila adresa na koju bi se obratio da nešto tražim. Ako bih razgovarao, to bi bilo sa ili sa Đinđićem ili sa Čedom Jovanovićem, koji je tada živeo u mom stanu!

Slučaj pokojne novinarke Dade Vujasinović ne želim da komentarišem. Taj slučaj je zatvoren kao samoubistvo i do sada nije ponovo pokretan. Inače, zbog laži o Dadi Popovića sam već tužio.

Na kraju, ne znam zašto je Popović toliko ogorčen na mene. Možda zato što sam odbio da budem deo njegove tvorevine, nekog Antikorupcijskog komiteta koji je trebalo da uz pomoć policije, pravosuđa i medija organizuje kampanje protiv Miloševićevih bogataša.

Meni se to tada učinilo kao moguć uvod u reketiranje bogatih Miloševićevih tajkuna. Jer, medijske kampanje su bile lansirane i gašene, a da većina junaka negativnih novinskih tekstova nije bila optužena za bilo šta.

Canetov avion i 'Panorama'

Popović tvrdi da je bio u šoku kada se "iznenada pojavila Grubačiceva 'Panorama' odštampana negde u RS i posvećena napadima na DS". Kaže da se šokirao kada smo "objavili da se Đinđić vozi avionom "švercera" i "kriminalca" Caneta Subotica. Kaže još Beba da mi je Jovica Stanišić našao pare za novine... Od svega tačno je da je "Panorama" izašla i da smo objavili da je Đinđić koristio avion jednog poznatog trgovca cigaretama, ne pominjući ime Subotića. Sve ostalo je laž! List je, naime, bio vlasništvo četiri partnera, a odštampan je u Beogradu, u štampariji "Borba" i legalno prodavan. Kasnije su izašla još dva broja, ali je zbog nedostatka novca ugašen.

izvor : Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Samsung e250
Beba ce jos malo da "laje" pa ce da pobegne kao svi "veliki" junaci u majku Rusiju (na sigurno).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Треба ископати онај текст што су чедисти преносили како су све девојке у Ћуприји биле заљубљене у њега док је био у средњој Smile Smile Smile
То нашта се ложе, доста говори о њима Smile
Да се ложе на науљеног ћурана Smile

Али није Беба једини кривац, чак и да је главни. Једноставно, цела влада се талила са мафијом, ЈСО их је и довео на власт. И ишли су на њихове концерте, шта га знам
Слика све говори

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

koncert_02_jso.JPG
(78.65 KB, 1034x693)
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Beba je tezak mafiozo, al mu se sada izgleda ne pise dobro!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Bratislav Grubačić beše onaj DBovac što je poslednji video Dadu Radusinović živu. Inače čovek čija ćerka je bila u vrhu omladine DSSa dok nije preko nje prešao ceo vrh stranke, a onda se pasivizirala.To DBovsko govedo je Koštunicin čovek od samog početka. Ako on pljuje Bebu to samo govori dobro o Bebi.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
SonyEricsson v 600i
Треба ископати онај текст што су чедисти преносили како су све девојке у Ћуприји биле заљубљене у њега док је био у средњој Smile Smile Smile
То нашта се ложе, доста говори о њима Smile
Да се ложе на науљеног ћурана Smile

Али није Беба једини кривац, чак и да је главни. Једноставно, цела влада се талила са мафијом, ЈСО их је и довео на власт. И ишли су на њихове концерте, шта га знам
Слика све говори



Slika govori da bivši nam premijer puši klasik i da je patriota(naročito lokalpatriota) i da podržava akciju kupujmo domaće i da su sve deca oko njega da covek voli decu i da sa visoko uzdignuta tri prsta iskazuje i svoju nacionalnu pripadnost i da je veseo čovek pošto se na slici smeje itd......

IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
BlackBerry bold 9000
jeste... i ja to kažem za kizu... a ova druga slika daje zapanjujuću sličnost u fizijonomiji po  lombrozu... gumar je mogao biti filozof, a filozof obični gumar, a kad razmislim najbolje bi bilo da su svi oni bili sami gumari, filozofi, dramaturzi i kelneri... ovako smo dobili lošeg vojnika od gumara, lošeg političara od filozofa i dramaturga i lošeg šefa biroa od kelnera...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

06.jpg
(123.71 KB, 750x599)
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kada nema nikakvih drugih argumenata onda padnu i fizionomije na analizu. Smile
Zoran se sa njima viđao na zvaničnim događajima dok su još uvek bili zvanična jedinica. Međutim on ih je i vrlo brzo penzionisao.
Onda su oni u Koštunici našli zaštitnika i ubili Zorana.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
BlackBerry bold 9000
ne to  nije tačno.... lično ga je ubio v. koštunica a sve je organizovano u zvaničnim prostorijama kod tomića i bulatovića... ovo je tačno 100 posto lično mi je rekao beba!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nemoj da karikiraš ozbiljne stvari. Umešanost okruženja sadašnjeg premijera u ubistvo prethodnog nije za zezanje. Smile
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.