Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Branislav Nikolic za Blic prica o svom ocu Tomislavu  (Pročitano 9082 puta)
01. Jun 2004, 00:28:58
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Branislav Nikolić za „Blic“ govori o svom ocu Tomislavu
„Toma najviše voli odmor u šljiviku“

Brata i mene je vaspitao da smo jedan drugom najpreči. Znao je da povisi ton ako bismo se, ne daj Bože, nas dvojica posvađali, ili nešto razbili u kući. Uvek je bio pravičan. Znam i da je očuvao našu porodicu, i zato verujem da bi sačuvao i porodice Milošević i Đinđić i sve ostale u Srbiji - priča za „Blic“ Branislav (24), mlađi od dvojice sinova predsedničkog kandidata SRS Tomislava Nikolića.


Drugi sin Radomir u novembru će postati otac, a Tomislav Nikolić će u 52. godini postati deda.

Branislav kaže da je njegov otac imao teško detinjstvo.

- Pričao nam je da je bio srećan kada bi majka imala da mu namaže džem na hleb. Zato nas je i vaspitavao tako da se sami izborimo za sve u životu i da ne očekujemo tuđu pomoć. To što nam je otac Tomislav Nikolić znalo je da nam donese u pojedinim trenucima više štete nego koristi. Morali smo duplo više da se dokazujemo od drugih - objašnjava on.

Braća Nikolić su sa ocem i prijateljima ranije išli svakog leta na Srebrno jezero.

- Sećam se, jednom prilikom, želeli smo da pecamo, a nismo imali sa čim. Uzeo je neke štapove, vezao strune i napravio nam štapove za pecanje. Nije bilo srećnijih od nas - priča Branislav.

Odmor od politike glava porodice Nikolić nalazi u Kragujevcu, tačnije u rodnom selu Bajčetina.

- Vikendom, kada ode u Kragujevac, kuća nam je uvek puna njegovih prijatelja iz mladosti. Otac koristi svaku priliku da pobegne u Bajčetinu. Tamo pravi prepečenicu i kreči i orezuje šljive. Tako se najbolje odmara. Kada je s društvom, svira gitaru. Zamislite kakav je to problem bio... On levak, učio je da svira gitaru desnom rukom... I uspeo je, dobro svira - priča o svom ocu Branislav koji se inače aktivno bavi fudbalom. U zemunskom „Teleoptiku“ igra na poziciji zadnjeg veznog i štopera, a i privodi kraju studije na Višoj trenerskoj školi.

- Dok nije počeo s aktivnim bavljenjem politikom, tata je dolazio na sve moje utakmice. I dok sam kao omladinac trenirao u „Partizanu“, nije propuštao utakmice ni kod kuće ni u gostima - priča Branislav koji je sa crno-belima bio omladinski prvak države u generaciji s Duljajem, Ilievim, Zavišićem...

Milan Prelić
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Lepo lepo, nema sta Smiley domacin covek Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Наравно, прави домаћин. Ће да бидне шериф од Србију, ко што си ти шериф од форум Smile.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Danas sam bas citao u blicu isto ovo u autobusu... mnogo mu je simpaticna ona slika iz mladjih dana Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Е нисам видео ту слику, да није она где Тома стоји са неком лопатом у руци, онако мршав са мало више косе него што је данас има Smiley ?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sedi na nekom trgu, ispred neke zgrade starinske lepe, daleko je bilo nisam lepo video o cem se radi... ima dosta vise kose
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Да, онда је било модрено имати више косе Smiley.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
"Balkan" pita predsednicke kandidate
Tomislav Nikolic, SRS

Nerado govorim engleski

Rodjen je na Sretenje 1952. godine u Kragujevcu. Po zanimanju je gradjevinski tehnicar. Radnu karijeru zapoceo je u Gradjevinskom preduzecu "Zegrap". Bio je sef izgradnje na pruzi Beograd-Bar. U firmi "22. decembar" bio je sef investicija 12 godina, dve godine i tehnicki direktor javnog komunalnog preduzeca u Kragujevcu.
Uspostavljanjem visestranackog sistema u Srbiji postaje funkcioner Narodne radikalne stranke, a ubrzo, na njegovu inicijativu, dolazi do ujedinjavanja najveceg broja opstinskih odbora narodnih radikala i Srpskog cetnickog pokreta u Srpsku radikalnu stranku. Bio je poslanik SRS u svim sazivima Skupstine Srbije. Zbog politickog delovanja, zajedno sa Vojislavom Seseljem, osudjen na tromesecnu kaznu zatvora koju je izdrzavao u Gnjilanu. U martu 1998. godine postaje potpredsednik Vlade Srbije, a krajem 1999. godine potpredsednik savezne vlade. Objavio je dvanaest knjiga.


1. Da li prihvatate zahtev muftije Hamdije Jusufspahica za izgradnju 17 dzamija u Beogradu?
- Razgovarao bih o tome, ali ne znam koliko ima vernika i koliko je dzamija potrebno.
2. Da li podrzavate odrzavanje gej parade u Beogradu?
- Ne, ali ne bih ni sprecavao.
3. Da li ste za legalizaciju marihuane i prostitucije?
- Ne.
4. Koga od protivkandidata smatrate najozbiljnijim konkurentom?
- Nikoga.
5. Kada ste poslednji put procitali knjigu i koju?
- Trenutno citam jednu knjigu o Vojvodini akademika Cedomira Popova.
6. Koje novine redovno citate (dnevne i periodicne)?
- Nazalost, sve.
7. Koliko stranih jezika govorite i koji su to jezici?
- Engleski, nerado.
8. Kada ste zaradili prvi novac i kako?
- Kao ucenik srednje Tehnicke skole 1967. godine. Pomogao sam pri pravljenju skica za neke tehnicke objekte.
9. Ko je vas politicki uzor?
- Profesor dr Vojislav Seselj.
10.Gde vam radi supruga? Imate li decu, kog su uzrasta, gde zive i cime se bave?
-Supruga ne radi nigde jer je 1993. godine otpustena kao tehnoloski visak. Imam dva sina. Stariji ima 28 godina, ozenjen je i ocekuje bebu. Radi u Kragujevcu, na ugovor od sest meseci. Mladji ima 24,5 godine i jos se bavi fudbalom.
11. Jesu li vam roditelji zivi i gde su sada?
- Nazalost, nisu. Otac i brat nisu zivi od 1965. godine, a majka mi je umrla 1973. godine.
12.Koliko ste visoki i teski?
-192 centimetra, 96 kilograma.
13. Imate li bracu i sestre, gde su i sta rade?
-Nazalost, ne.
14.Da li ste za zajednicu SCG ili razlaz?
-Za, ako je to moguce, odnosno ako to zele gradjani obe republike.
15. Da li ste sluzili vojsku, gde i koji rod?
-1971. godine u Sloveniji, artiljerija, specijalna topografija.



Priredili: D. Isailovic
G . Djogic
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Fino receno, politicki... Nisam znao da ima 192 ne deluje visi od mene....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.